Marián Zimmermann

Marián Zimmermann

Otec rodiny. Psychológ pôsobiaci v CŠPP Košice, elokované pracovisko Gelnica. Bežec.

  Strana 1

  Blog
  Bežecká krížová cesta
  Bežecká krížová cesta

  Cesta s krížom. Bežecká cesta. Tá, na ktorej je človek sám. V podstate je to alegória života. Hoc presýtený ľuďmi aj napriek tomu v individuálnom osamotení. Či žijeme v centre veľkomesta alebo bežíme mestský maratón s tisíckami ľudí, opäť sme v tom sami. Len ja. Človek. A ešte kríž. 

  Blog
  Môj maratón v Hamburgu
  Môj maratón v Hamburgu

  Vonku fúkal silný vietor a pršalo. Teplota 6°C, pocitová však výrazne nižšia. Pravdupovediac chcelo sa mi všetko-možné len nie behať maratón.

  Blog
  Vody potopy
  Vody potopy

  „Keď Pán videl, že zloba ľudí na zemi je veľká..., ...oľutoval, že urobil človeka na zemi, a bolelo ho srdce...“ (porov.: Gn 6, 5-6)

  Blog
  Modlitba Vianoc
  Modlitba Vianoc

  V čase Vianoc majú mnohí ľudia prehnané očakávania, a potom stačí malá nepríjemnosť a ich svet-sen sa rúca. A neplatí to iba pre materiálnu oblasť sviatkov...

  Blog
  Sklamanie
  Sklamanie

  "Blbá nálada!" Tak by sa dali popísať pocity slovenského voliča pravice a zároveň fanúšika ľadového hokeja. Medzi slovenským hokejom a politikou je viac podobnosti ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Tak napríklad premiér SR ako aj prezident SZĽH sú Širokého ľudia. Účel pre nich vždy svätí prostrie...

  Strana 1
  Denník Svet kresťanstva

  Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

  Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.