Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
17. marec 2018

Hnilobný zápach Fica

V akom stave zastihol marec 2018 slovenskú politiku? Vyspelosť v nej nehľadajte.
Hnilobný zápach Fica

Na jednej strane tu máme starca, ktorý sa zo všetkých síl snaží udržať moč(c) a z pod nohavic mu trčia geriatrické plienky. Z úst mu nechutne páchne aj napriek tomu, že to prekrýva sladkými mentolkami. Tie niekedy pohodí aj ostatným. Myseľ má chabú, ale vie jedno - on sa nikdy nemýli. Verbalizuje formálne v norme, ale obsah jeho slov je plný bludov. Jeho kosti sa rozpadávajú, ale všetkých bude presviedčať, že denné behá ultramaratón (to zapadá k tým bludom). 

Na druhej strane je chlapča, ktoré už zvláda základy hygieny, ale občas si ešte crvkne a  z lenivosti  si nie vždy si umyje zuby. V hlave má veľa myšlienok a nápadov (často bláznivých). Jeho slovná zásoba nie je nič moc a ešte k tomu aj dosť šušle. Má množstvo energie, ale to jeho neustále skákanie a pobehovanie ostatných značne otravuje. 

Ani jeden z tých dvoch by nemal aktuálne riadiť auto, ten druhý však má perspektívu vývinu.

Fico (a všetko, čo zosobňujú jeho  "naši ľudia") by mali mať doživotný zákaz riadenia!!!

Je načase dospieť. Byť slušný je len prvý krok. Ale až múdrosť je známkou vyspelosti.

Inzercia

 

 

 

Obrázok: https://t3.aimg.sk/magaziny/GxGOEYM_R9-DgfAZXZL7vg.2560~Robert-Fico-je-pripraven-poda-demisiu.jpg?t=LzIxMXg0OjE5NjZ4OTkxL2ZpdC1pbi8xNjAweDkwMA%3D%3D&h=WOzcDl6OfEzzbqtSOUmY0w&e=2145916800&v=4

Otec rodiny. Psychológ pôsobiaci v CŠPP Košice, elokované pracovisko Gelnica. Bežec.

Inzercia

Inzercia

Odporúčame

Blog
Vody potopy

Vody potopy

„Keď Pán videl, že zloba ľudí na zemi je veľká..., ...oľutoval, že urobil človeka na zemi, a bolelo ho srdce...“ (porov.: Gn 6, 5-6)

Blog
Ešte sa nevzdávajme

Ešte sa nevzdávajme

Uplynulý týždeň v slovenskej politike priniesol zásadné zmeny na dôležitých riadiacich postoch v štáte. Priniesol však aj zmenu v spoločnosti?