Marcela Bagínová

Marcela Bagínová

Som. Píšem. Učím. Učím sa. Hačkujem. Modlím sa. Občas sa hádam s Bohom. Občas mám veci na háku, i na háčiku. A hľadám cestu k Tomu, ktorý sám o sebe hovorí, že je Cestou, Pravdou a Životom

  Strana 1

  Blog
  SklamAnie a Betty
  SklamAnie a Betty

  Mať psa je výhoda i povinnosť. Príležitosť i výzva. Prostriedok na prevetranie si myšlienok a to aj vtedy, keď presviedčam samú seba, že „Nemám čas.“ A okrem toho, je to aj priestor, kde spoznávam mnoho ľudí i príbehov. Ten dnešný bude o Betty.

  Blog
  Pyšná pseudopravda
  Pyšná pseudopravda

  Každý deň sa pýtam, čo odo mňa chce Boh. Vyzvedám od Neho aj to, čo si prajú ľudia, ktorých stretávam na potulkách životom. Potrebujem dávať otázky, aby som sa nestratila vo vlastnej schránke pyšnej preudopravdy.

  Blog
  Virtuálna realita večnosti
  Virtuálna realita večnosti

  Tak na krátko... Ak ti poviem, že mi chýbaš, nič sa nezmení. Ty si tam a ja tu. Moje telo ma drží v šachu. Nemôžem vyhrať cestu tam hore – ako sa to vraví – do Božieho Kráľovstva.

  Blog
  Aj vy chcete odísť? Alebo aká je moja viera?
  Aj vy chcete odísť? Alebo aká je moja viera?

  Vrátim sa k nedeľnému evanjeliu. Ešte stále som sa ho nezbavila a vŕta vo mne. Aj vy ste narazili na tvrdú reč? Aj vy ste sa pohádali z Ježišom? Práve tento moment ma zaujal. Ježišovi učeníci sa s ním hádajú... a to nie o ekonomické záležitosti, ale o vieru. Teda o to, kvôli čomu prišiel...

  Blog
  Keď nebeská brána škrípe
  Keď nebeská brána škrípe

  Dnes som zašla na cintorín. V tichom tichu som postávala nad hrobmi a zverovala tajomstvá tým mojim „hore.“ Za každou tou kopou mramoru sa skrýval príbeh. Taký, ktorý som poznala osobne, ale i ten, ktorý mi je známy len z rozprávania.

  Strana 1
  Denník Svet kresťanstva

  Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

  Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.