Marcela Bagínová

Marcela Bagínová

Som. Píšem. Učím. Učím sa. Hačkujem. Modlím sa. Občas sa hádam s Bohom. Občas mám veci na háku, i na háčiku. A hľadám cestu k Tomu, ktorý sám o sebe hovorí, že je Cestou, Pravdou a Životom

  Strana 1

  Blog
  Kop do Cirkvi alebo zasvätení hriešnici
  Kop do Cirkvi alebo zasvätení hriešnici

  Ešte pred niekoľkými rokmi chodili do kostola. No dnes sú múdrejší ako Boh a pápežskejší ako pápež. Jednoducho to „pochopili“. Aspoň to tak tvrdia hovoria. Z času na čas sa pri mne zastavia, aby mi povedali, v akej hroznej, puritánskej, neokrôchanej cirkvi žijem...

  Blog
  Výstup na Himaláje
  Výstup na Himaláje

  „Pozeraj na cestu,“ pripomínal mi často otec. „Vždy musíš vidieť to čo sa pred tebou deje. Nepozeraj na bilboardy, ale ak treba, mrkni do späťákov.“ Múdra rada? S odstupom času sa zdá, že je naozaj múdra a možno ešte múdrejšia.... A vhodná nielen do auta. Ale aj do života.

  Blog
  Cez najdôležitejšiu bránu musíš prejsť sám
  Cez najdôležitejšiu bránu musíš prejsť sám

  Včera, keď som po naplnenom dni prišla domov, zazvonil telefón. „Príď. Chcem s tebou rozprávať.“ Už som aj mala na jazyku, či by to nepočkalo, alebo či je to naozaj až také dôležité, ale v jednej chvíli mi uviazli slová v hrdle. Akoby ich tam niekto zatlačil....

  Blog
  List do neba
  List do neba

  Občas sa vlečiem životom. Spoznávam samotu v seba a v nej seba. A predsa viem, že je tu niekto kto sa mojej duše dotkne v pravý čas.

  Blog
  SklamAnie a Betty
  SklamAnie a Betty

  Mať psa je výhoda i povinnosť. Príležitosť i výzva. Prostriedok na prevetranie si myšlienok a to aj vtedy, keď presviedčam samú seba, že „Nemám čas.“ A okrem toho, je to aj priestor, kde spoznávam mnoho ľudí i príbehov. Ten dnešný bude o Betty.

  Blog
  Pyšná pseudopravda
  Pyšná pseudopravda

  Každý deň sa pýtam, čo odo mňa chce Boh. Vyzvedám od Neho aj to, čo si prajú ľudia, ktorých stretávam na potulkách životom. Potrebujem dávať otázky, aby som sa nestratila vo vlastnej schránke pyšnej preudopravdy.

  Strana 1
  Denník Svet kresťanstva

  Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

  Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.