Ján Magušin

Ján Magušin

Právnik, so skúsenosťami z rôznych úrovní štátnej správy a advokácie. Venujem sa témam boja proti korupcii a organizovanému zločinu. Som konzervatívec, s víziou profesionálnych štátnych inštitúcií, ktoré slúžia občanovi a sú pilierom právneho štátu a spravodlivosti.

Strana 1

Blog
Bieda parlamentných "konzervatívcov"
Bieda parlamentných "konzervatívcov"

Dlhé a úmorné trápenie vedúce k hlasovaniu o vydaní Fica príslušnému súdu sa chýli ku koncu. Zrodí sa zrejme v neskorých hodinách, resp. v skorých ranných hodinách, avšak treba vydržať. Umelo naťahovaná rozprava v parlamente, kde Smer a Hlas jednotne rozpráva dookola rovnaké a mnohokrát aj právne nezmyselné reči sa skončí a malo by sa hlasovať. Čo ukazuje prípad Fica v parlamente o stave slovenskej "konzervatívnej" scény?

Blog
Ako to je s obvinením Fica a Kaliňáka?
Ako to je s obvinením Fica a Kaliňáka?

Včerajšok si slovenský volič zapamätá už len preto, že prvýkrát v histórií bol obvinený bývalý viacnásobný premiér Fico a bývalý viacnásobný minister vnútra Kaliňák. Túto "veľkú rybu" dokonca zobrali policajti rovno z rybačky, Fico sa vďaka poslaneckému mandátu podobnému osudu zatiaľ vyhol. Čo si treba pri sledovaní tejto kauzy všimnúť?

Strana 1
Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.