Keď vy budete mlčať, skaly budú kričať!

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Keď vy budete mlčať, skaly budú kričať!

Nedajte sa oklamať. Keď pomenujete pravdu, nie je to Hate Speech (nenávistná reč). Pomenovaním pravdy ale určite nahneváte tých, ktorí proti nej bojujú. Preto vás budú nálepkovať rôznymi výrazmi, aby vás znemožnili, ponížili, zosmiešnili a banalizovali PRAVDU.

Po týždni, v ktorom sme sa dozvedeli, že kresťan v možnom budúcom parlamente potrebuje 30 dní na to, aby sa vyjadril, či podporí registrované partnerstvá ľudí rovnakého pohlavia prišiel ďalší týždeň, ktorý predbehol ten predošlý.

„Mať dieťa je úžasná vec – ale len vtedy, keď ho žena chce a môže mať.“ Takto začínala prezidentka Zuzana Čapútová svoju kampaň, ktorá ju dostala do prezidentského kresla. Video, ktoré emotívne hovorí o ochrane života, ale končí tým, že žena sa sama môže rozhodnúť, či ísť na potrat, alebo nie. Tento týždeň pani prezidentka potvrdila slová, ktoré zazneli vo videu. Oficiálne potvrdila, že si myslí, že súčasný zákon o potratoch je OK a NIČ NETREBA MENIŤ. Pre prezidentku, ktorá spoluzakladala liberálnu stranu Progresívne Slovensko je to pokračovanie v nastavenom kurze liberálov.

Róbert Fico informoval prostredníctvom sociálnej siete, že SMER-SD nepredloží na jesennej schôdzí žiadnu novelu interrupčného zákona.

Andrej Danko informoval, že SNS neplánuje predložiť novelu zákona o interrupciách.

Zakladateľ a prvý predseda Progresívneho Slovenska už dávnejšie sľúbil, že presadia registrované partnerstvá pre osoby rovnakého pohlavia.

Takto vyzerá východisková situácia pre kresťanov, ktorí dúfajú v zmenu, respektíve zrušenie zabíjania nevinných detí na Slovensku.

Liberálne médiá sa samozrejme predbiehali v číslach a štatistikách, ako klesá počet potratov na Slovensku. „Zabudli sa zmieniť“ o tabletke „PO“, ktorá sa do štatistík vôbec neuvádza a v ostatných rokoch zažíva boom.

Toto je kritické obdobie pre kresťanov.

Je potrebné rozlíšiť, kto naozaj bojuje za ochranu života, podporu rodiny a kto len maskovanie využíva tieto frázy na získanie hlasov, respektíve, kto sa na tejto agende chce nechať vyviezť do parlamentu.

Myslím, že doba pre kresťanov je viac než kritická a je potrebné si povedať, či našu vieru žijeme, alebo len prežívame.

  • Keď ju žijeme, tak nemôžeme len tak jednoducho povedať, že momentálne platí STATUS QUO. Pretože týmto výrokom sa stávame spoluzodpovednými na zabíjaní ďalších nevinných detí.
  • Je evidentné, že nasledujúca vláda plánuje posunúť liberálne zákony ďalej a netají sa tým už pred voľbami.
  • Ochrana detí nie je žiadnou prioritou „nových“ politikov

Prosím, odpovedzte si na otázku:

Ak niekto nechráni život, najvyššiu hodnotu, prečo by mal chrániť iné hodnoty, ako napríklad spravodlivosť, nekradnutie, neklamanie, nepredkladanie zákonov o legalizácii drog?

Ako mu to môžeme uveriť?

 

Keď my budeme mlčať, skaly budú kričať!

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo