Prestaňte kritizovať – pridajte sa!

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Prestaňte kritizovať – pridajte sa!

Bez médií, bez ovácií sme po celom Slovensku zbierali podpisy na vznik novej strany. Oslovovali sme desiatky ľudí, aby pomohli so vznikom platformy pre kresťanov, ktorí sa neboja jasne pomenovať pravdu. Desiatky pomohli, pridali sa.

Bez médií, bez ovácií sme po celom Slovensku zbierali podpisy na vznik novej strany. Oslovovali sme  desiatky ľudí, aby pomohli so vznikom platformy pre kresťanov, ktorí sa neboja jasne pomenovať pravdu. Desiatky pomohli, pridali sa. A desiatky odmietli. Každý vedel pomenovať svoje odmietnutie. Boli to desiatky odmietnutí a informácií prečo nie. Nevadí. Stovky iných ľudí sa pridali a vyzbierali tisíce podpisov pre vznik novej strany Kresťanská demokracia – Život a prosperita. Počet vyzbieraných podpisov bol takmer dvojnásobný, ako je potreba! Samozrejme, že to veľmi potešilo všetkých.

Ustanovujúci snem v Šaštíne sa niesol v duchu pokory a odhodlanosti meniť veci a jasne pomenovať to, čo je nesprávne. Ľudia sa neprišli ukázať ako majstri sveta – vedeli, že cesta sa ešte len začala. Aj keď dôjsť na štart dalo tiež zabrať. A súbežne so vznikom strany sme začali komunikovať. Ten slovník nie je slovníkom bratislavskej kaviarne. Vieme. Ale bielu nazýva bielou a čiernu čiernou. Stranu reprezentujú ľudia, ktorí vyrástli v dobe, keď už človek pokojne môže vyjadriť svoj názor. A zároveň sú to ľudia, ktorí videli svet, vedia, že sa veľa vecí môže robiť lepšie, veľa pravidiel a zákonov robiť ľudskejšie. A že štát je tu pre ľudí a nie pre hŕstku vyvolených. A sú tu aj tí, ktorí môžu poradiť, povedať zo skúseností. Tí, ktorí si pamätajú 17-ty november, boj za vznik Slovenskej republiky aj jej prvé krôčiky.

Vznikli sme a sme tu.

Dávame priestor ľuďom, ktorí chcú meniť veci k lepšiemu. Vznikajú odborné skupiny, do ktorých sa môže pridať ktokoľvek, kto chce pomôcť. Nemusí byť členom strany, podstatné je, aby chcel! Učitelia, lekári, ekonómovia, hospodári, roľníci, či ochranári. Každý má priestor pomôcť, dať názor, myšlienku, či nápad.

Pre tých, ktorí dnes stále kritizujú máme jasné pozvanie:

„Prestaňte kritizovať – pridajte sa!“

Kritika, konštruktívna – pomáha. Ale dookola iba kritizovať – zbytočne strácate čas svoj a maríte čas náš. Ak chcete naozaj pomôcť a máte iný názor, tak sa pridajte a napíšte. Zmeňte, alebo sa o to pokúste. Takto sa mení svet okolo. Iba kritikou sa nikam neposunieme. 

Napíšte. Pridajte sa, ak chcete budovať Slovensko ukotvené v hodnotách a verné národu.

Mail: pridamsa.KDZP@gmail.com

upozornenie: maily, ktoré budú mať nenávistný charakter, budú obsahovať vulgarizmy, alebo podnecovať k násiliu, či neznášanlivosti atď. – mažeme.

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo