Do tretice všetko dobré!

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Do tretice všetko dobré!

František Mikloško opäť kandiduje na prezidenta. A ja verím, že do tretice uspeje. Z radu doteraz ohlásených kandidátov, pri všetkej úcte k nim, vyčnieva po viacerých stránkach.

Dnešné Slovensko za svoju hlavu potrebuje autentickú osobnosť. Človeka, ktorý spĺňa viac predpokladov, ako iba požadovaný minimálny vek. Nie len dobrého a slušného človeka. To by malo byť predsa samozrejmé. Želám si prezidenta, ktorý bude skutočnou osobnosťou, ktorá dokáže spájať. Prezidenta, za ktorého sa nebudeme musieť hanbiť. Práve naopak, budeme hrdí! František Mikloško by takým prezidentom mohol byť.

Pani Čaputová možno bojovala proti skládke odpadu, František Mikloško však bojoval proti zločinom komunizmu a za našu slobodu a demokraciu! Pán Mistrík má za sebou úspešnú kariéru vedca, František Mikloško však má za sebou jedinečný a dramatický životný príbeh! Ak sa pán Krajniak označuje za posledného križiaka, František Mikloško je prvým križiakom, ktorý však nemusí pasovať sám seba – jeho vyznamenali mnohí svetoví štátnici!

Porovnávať Františka Mikloška s ďalšími doteraz ohlásenými kandidátmi ani nebudem... A ak má niekto problém s prípadným trieštením hlasov, nech vyzýva na odstúpenie iných kandidátov – v prospech Františka Mikloška.

Pán Mikloško sa mnohokrát postavil za slušné Slovensko a slušné Slovensko, by sa teraz mohlo postaviť za neho.

 

foto: www.sme.sk

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo

Ďalšie články autora