Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
13. jún 2018

Do tretice všetko dobré!

František Mikloško opäť kandiduje na prezidenta. A ja verím, že do tretice uspeje. Z radu doteraz ohlásených kandidátov, pri všetkej úcte k nim, vyčnieva po viacerých stránkach.
Do tretice všetko dobré!

Dnešné Slovensko za svoju hlavu potrebuje autentickú osobnosť. Človeka, ktorý spĺňa viac predpokladov, ako iba požadovaný minimálny vek. Nie len dobrého a slušného človeka. To by malo byť predsa samozrejmé. Želám si prezidenta, ktorý bude skutočnou osobnosťou, ktorá dokáže spájať. Prezidenta, za ktorého sa nebudeme musieť hanbiť. Práve naopak, budeme hrdí! František Mikloško by takým prezidentom mohol byť.

Pani Čaputová možno bojovala proti skládke odpadu, František Mikloško však bojoval proti zločinom komunizmu a za našu slobodu a demokraciu! Pán Mistrík má za sebou úspešnú kariéru vedca, František Mikloško však má za sebou jedinečný a dramatický životný príbeh! Ak sa pán Krajniak označuje za posledného križiaka, František Mikloško je prvým križiakom, ktorý však nemusí pasovať sám seba – jeho vyznamenali mnohí svetoví štátnici!

Porovnávať Františka Mikloška s ďalšími doteraz ohlásenými kandidátmi ani nebudem... A ak má niekto problém s prípadným trieštením hlasov, nech vyzýva na odstúpenie iných kandidátov – v prospech Františka Mikloška.

Pán Mikloško sa mnohokrát postavil za slušné Slovensko a slušné Slovensko, by sa teraz mohlo postaviť za neho.

 

foto: www.sme.sk

Inzercia

Odporúčame

Blog
Blogová prestrelka v KDH?

Blogová prestrelka v KDH?

Čitatelia internetového denníka postoj.sk sú v týchto dňoch svedkami nevídanej „blogovej prestrelky“. Podstatnú časť blogových príspevkov za uplynulé dni totiž tvoria články (ex) KDH-ákov, ktorí na svetlo sveta prinášajú rôzne informácie z prostredia hnutia. Prečítať sme si tak mohli niekoľko viet na rozlúčku (p. Štefanec), dôvody vystúpenia dlhoročnej členky z hnutia (p. Vargová), o rezignácii predsedu na presadzovanie kresťanských hodnôt (p. Abrhan) alebo článok o hanebnom status quo (p. Molda). Kontrovali im texty od p. Ocilkovej a p. Hlinu. Naznačené boli už aj úvahy o založení novej strany...