Marek Šafár

Marek Šafár

Komunálny poslanec v malebnej obci Veľké Lovce. Právnik. Lokálpatriot.

Strana 1

Blog
Niekoľko otázok pre pána Kocúra
Niekoľko otázok pre pána Kocúra

Bývalý kňaz Miroslav Kocúr v úvode svojho blogu obvinil niektorých nemenovaných slovenských biskupov (a tiež kňazov) zo zneužívania, ktorého sa mali v minulosti dopustiť. Nepíše ktorí biskupi to mali byť, ani kedy sa to malo stať. Pán Kocúr však zo všetkou vážnosťou tvrdí, že aj na Slovensku máme niekoľko zneužitých mužov a žien, ktorým ublížili klerici, z ktorých sú dnes biskupi a kňazi. On vraj také prípady pozná. Hovorí pri tom o biskupoch – v množnom čísle.

Blog
Do tretice všetko dobré!
Do tretice všetko dobré!

František Mikloško opäť kandiduje na prezidenta. A ja verím, že do tretice uspeje. Z radu doteraz ohlásených kandidátov, pri všetkej úcte k nim, vyčnieva po viacerých stránkach.

Blog
Blogová prestrelka v KDH?
Blogová prestrelka v KDH?

Čitatelia internetového denníka postoj.sk sú v týchto dňoch svedkami nevídanej „blogovej prestrelky“. Podstatnú časť blogových príspevkov za uplynulé dni totiž tvoria články (ex) KDH-ákov, ktorí na svetlo sveta prinášajú rôzne informácie z prostredia hnutia. Prečítať sme si tak mohli niekoľko viet na rozlúčku (p. Štefanec), dôvody vystúpenia dlhoročnej členky z hnutia (p. Vargová), o rezignácii predsedu na presadzovanie kresťanských hodnôt (p. Abrhan) alebo článok o hanebnom status quo (p. Molda). Kontrovali im texty od p. Ocilkovej a p. Hlinu. Naznačené boli už aj úvahy o založení novej strany...

Strana 1
Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.