zastolom.sk

zastolom.sk

Portál www.zastolom.sk sprevádza kresťanské rodiny na ceste viery. Robí tak prostredníctvom online magazínu, rozširovaním zoznamu odporúčaných psychológov, budovaním Facebookovej komunity, vymýšľaním a vyrábaním konkrétnych nástrojov na slávenie liturgického roka v rodine, ktoré ponúka vo svojom eshope. Nové články od septembra 2020 publikuje na Postoji.

  Strana 1

  Blog
  Od vnútromaternicového telieska k prirodzeným metódam plánovania rodičovstva
  Od vnútromaternicového telieska k prirodzeným metódam plánovania rodičovstva

  Po skúsenosti s medeným vnútromaternicovým telieskom objavili Charlotte a Raphaël láskyplnosť prirodzených metód plánovania rodičovstva. Rozprávajú o ich ceste a revolúcii, ktorá sa udiala v ich sexualite a celom ich partnerskom živote. Svedčia o sile tejto „pedagogiky cyklu“, žitej vo dvojici, a o tom, ako radikálne premenila ich lásku a rodinný život.

  Blog
  Ako na rande doma, ak máte malé deti
  Ako na rande doma, ak máte malé deti

  Nedávno sme sa s manželom snažili o domáce rande a bol to riadny „prepadák“. Preto chcem článkom o „zdokonalení“ domáceho rande pomôcť vám, čitateľom, ale trochu sebecky dúfam, že aj mne to nabudúce pomôže vyhnúť sa pri plánovaní rovnakým chybám.

  Strana 1
  Denník Svet kresťanstva

  Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

  Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.