Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
12. február 2021

Progresívci zase raz nevedia, čo od dobroty. Počas krízy je agenda LGBT No.1.

Slovenska aj Európa sú v jednej z najväčších kríz od II. svetovej vojny. Mnoho ľudí stratilo prácu, rodiny zažívajú ťažké časy, nemáme dostatok vakcín a po kríze nás bude čakať časť spoločnosti v chudobe a veľký verejný dlh. Naši progresívci však majú iné priority - presadzovať ideologické požiadavky hnutia LGBT, ako inak. Na čo by riešili problémy bežných ľudí, že?
Progresívci zase raz nevedia, čo od dobroty. Počas krízy je agenda LGBT No.1.

Najnovšie Progresívne Slovensku kritizuje KBS-ku za to, že si dovolila niečo tak "strašné," ako poslať pripomienku. Poslať pripomienku môžu štátne úrady, mimovládne organizácie, verejnosť a pod. Je to úplne normálne a môže to urobiť v podstate ktokoľvek. Mimochodom, ja ako obyčajný občan som tiež včera jednu poslal.

Slovenskí progresívci však stále nepochopili, že Slovensko sa neviaže na žiadnu ideológiu - ani gender ideológiu, ani lgbt ideológiu, ktorú by tak radi nanútili všetkým Slovákom.

Ich obsesia hejtovať všetko kresťanské sa však vymyká zdravému rozumu a ignorovaniu skutočnosti, že kresťanstvo formuje slovenský národ už viac ako 12 storočí, a mnohým katolíckym a evanjelickým osobnostiam vďačíme vôbec za to, že sme a máme naše samostatné Slovensko.

Progresívci však "blbnú" aj v Bruseli. Progresívna frakcia v europarlamente Renew Europe, kam patrí aj náš slovenský liberálny ľavičiar Šimečka, má najnovšiu agendu na marcové plenárne zasadnutie EP: Európa sa má stať najväčšou zónou na svete, kde sa LGBT ľudia budú cítiť úplne slobodne. No lenže LGBT sa necítia dostatočne slobodne a integrovanie ani v tých najliberálnejších krajinách, pretože tu ide o hlbší problém, ktorý nič nevyrieši, keď im udelíte nejaké privilégia, či sociálno-ekonomické benefity.

Namiesto toho, aby európski progresívci riešili diplomatický trapas z Moskvy, neschopnosť EÚ zabezpečiť dostatok vakcín, sociálne problémy ľudí a pod., oni si musia ventilovať svoju nenávisť ku konzervatívnemu Poľsku, ktoré odmieta presadzovať gender ideológiu, a navyše chcú pritom hrubo porušovať kultúrno-etickú nezávislosť členských štátov EÚ. Geniálny plán v čase tak závažnej krízy, že?

Dúfam len, že sa títo sociálni inžinieri nedostanú k moci, lebo komunisti to už skúšali a nedopadlo to vôbec dobre.
 

Zdroje:

https://reneweuropegroup.eu/.../1805-renew-europe-calls.../

Inzercia

Campaign Director CitizenGO Slovensko, sekretár KDMS, študent katolíckej teológie na ITI Catholic University v Rakúsku, absolvent Kolégia Antona Neuwirtha, člen SLH.

Odporúčame

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.