Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
03. september 2020

Ako si žije komunista Blaha

Mnohí by ste si mysleli, že taký veľký proletár a oduševnený komunista ako ficoid a komunista poslanec Blaha, vystrihnutý z družstevných kinožurnálov päťdesiatych rokov, bude žiť v radovej bytovke postavenej pred rokom 1989.
Ako si žije komunista Blaha

Omyl. Blaha obýva veľký, rozľahlý byt na jednej z najdrahších ulíc v bratislavskom Starom Meste na Leškovej ulici. Len pre upresnenie: v tomto modernom dome predáva v súčastnosti byt jeden pomerne známy architekt, ktorý je o chlp menší ako ten Blahov a cena je 495 000 eur. Byt má architekt na hypotéku. Na hypotéku kúpil byt aj sovietoid Blaha - a nie, nemá ju od niektorej z ruských bánk, krajiny, ktorú tak veľmi obdivuje, ale z jednej z tých hnusných západných bánk, ktoré neustále rád ktirizuje.

Tu sa trochu pozastavím. Chcem totiž zamerať pozornosť aj na to, že kým architekt si na byt zarába sám, platí tomuto štátu dane, odvody a zamestnáva ďaľších ľudí, Blaha odkedy sa narodil parazituje na nás a všetko mu platíme my. Ono to vlastne nie je len tento jeden Blaha, takisto na nás parazitoval aj jeho otec a to celý svoj, nuž nazvime to "produktívny život".

Iste si pamätáte na Blahu staršieho, patril medzi najužší okruh Mečiarového stáda, jeho pôsobenie v Slovenskej televízii sa nieslo v prostredí čistiek, kedy boli z verejnoprávnej televízie vyhadzovaní ľudia, ktorí mali iný názor ako Mečiar. Blahu staršieho si pamätám aj pri iných príležitostiach - vďaka nemu bolo zlikvidované perspektívne vydavateľstvo Šport, jeho pozostatky, teda zdevastovaná budova tesne pri atleticko-futbalovom štadióne bývalého bratislavského Interu, nie tak dávno ľahla po obrovskom požiari popolom. Ten sa veľmi hodil novéhomu developerovi, ktorý pozemok už zastaval. 

U Blahu.

U Blahu.

Ale teraz späť k Blahovi mladšiemu, obhajcovi jedného z najzločinnejších režimov v histórii ľudstva. Blaha mladší si stále žije v tej svojej komunistickej bubline. Asi netuší čo tu jeho súdruhovia zanechali, obrovské ekologické škody medzinárodného významu, zabavený majetok slušných ľudí, ktorí sa ho aj po tridsiatich rokoch od nežnej revolúcie nemožu domôcť, a to aj preto, lebo veľa jeho súdruhov je stále vo výkonných funkciách štátu, a - samozrejme - tisíce justičných vrážd a odsúdení. Len odstránenie ekologických škôd, čo tu zanechala jeho sovietska armáda nás daňových poplatníkov stála desiatky miliárd korún. A ich pobyt to už ani nehovorím.

Inzercia

Blaha rád rozpráva o deťoch hamburgerov a myslí tým celú plejádu mladých ľudí, od progresívcov, kresťanských demokratov až po neviem koho. Nuž ja poznám veľmi veľa mladých ľudí, zo všetkých spločenských vrstiev, politického a spoločenského zamerania, ani jeden sa nenapcháva hamburgermi. Časť z nich žije ekologicky, povedzme hisptersky - teda zdravá výživa, bicykel namiesto Blahovho rumunského dieselu, ktorých zasmraďuje svoje okolie. Iná časť dáva prednosť fyzickej aktivite v podobe tréningov a mohol by som pokračovať ďalej.

Ale nedalo mi a dostal som sa k fotografiam, kde sa duo Blaha a Blaha v nemeckom - nie sovietskom hostinci napchávajú klobáskami a špekáčkami. Tiež mi je záhadou prečo používa na šírenie svojich nezmyslov facebook, youtube a podobné socialne siete, ktoré sú nepriateľom veľkého Ruska. Veď aj tie sú od tých hnusných hamburgerových amerických firiem, prečo nepoužíva niečo ruské. Veľmi mi to pripomína poslanca Mazureka, ktorý už dávno rečnícky prekonal svojho menovca nadporučíka Mazureka z Čiernych barónov. 

V každej demokratickej krajine, kde by verejný obhajca zločineckého režimu, ktorý dokonca páchal genocídu na vlastnom národe, sedel v base a nie v parlamente. Ale kým v Nemecku po porážke fašizmu, prišlo k vysporiadaniu s režimom a kde dnes akákoľvek, čo len trochu pozitívna zmienka o režime, počas druhej svetovej vojny, je odsúdená, tu sa na propagátorov komunistického režimu akosi zabúda, či skôr naopak, sa glorifikujú sa, ako noví revolucionári.

Čo v hlave, to okolo domu. (Súkromný pozemok, nie mestský).

Čo v hlave, to okolo domu. (Súkromný pozemok, nie mestský).

Odporúčame

Blog
Kresťanstvo a sloboda

Kresťanstvo a sloboda

Kresťania sa už 2000 rokov stavajú do pozície ochrancov slobody. Napriek tomu sú mnohými vnímaní ako jej nepriatelia. Je kresťanstvo skutočne ničiteľom slobody, ktorý jednoducho nikomu nič nedovolí a bráni plnému rozletu ľudstva, alebo je jej ochrancom a len pod jeho ochranným plášťom dokáže byť človek skutočne slobodný?