Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
02. december 2019

Spúšťame obmedzenie pre politické blogy

Prečo sme sa rozhodli obmedziť politických blogerov počas predvolebnej kampane.
Spúšťame obmedzenie pre politické blogy

Od stredy 4. decembra až do uzatvorenia volebných miestností 29. februára 2020 budú politické blogy na Postoji podliehať špeciálnemu režimu.

V tomto čase nebudú môcť na Postoji publikovať svoje blogy členovia politických strán a kandidáti do parlamentných volieb. Podobne budeme prísnejšie regulovať blogy, ktoré budú jednostranne podporovať niektorú z politických strán či kandidáta, alebo na nich budú neprimerane útočiť.

Dôvod je jednoduchý: Naše skúsenosti ukazujú, že priestor blogov sa pred voľbami mení na politické bojisko strán a kandidátov. Ako zbraň sa používajú nielen neprimerane ostré slová, ale aj neoverené informácie, klebety a z kontextu vytrhnuté fakty.

Toto považujeme za zneužívanie nášho priestoru určeného pre slušnú a konštruktívnu diskusiu, a preto sme sa rozhodli nedať sa vtiahnuť do tohto typu politického súperenia.

 

 

 

Inzercia

Redakcia konzervatívneho denníka Postoj.

Odporúčame

Blog
Terorizmus! O jednej z jeho nepoznaných príčin!

Terorizmus! O jednej z jeho nepoznaných príčin!

Fenomén terorizmu prenasleduje našu modernú civilizáciu na každom kroku. Intenzívne sa proti nemu bojuje, ale akoby išlo o nejakého sedemhlavého draka, ktorému ak je zoťatá jedna hlava, okamžite mu namiesto nej vyrastajú dve ďalšie. Napriek všetkým opatreniam sa žiaľ táto hrozba nezmenšuje, ale akoby stále narastala.

Blog
Stretnúť Očakávaného

Stretnúť Očakávaného

Vstúpili sme do jedného z najkrajších období liturgického roka týchto. Je to požehnaný čas radostného očakávania. Advent je mystický, tajomný, magický, ale aj prehliadaný, odsunutý, vyrušujúci. Myslím si, že každému z nás má čo povedať a ponúknuť.

Blog
Vy sa nesmiete mýliť, lebo ste poslankyňa

Vy sa nesmiete mýliť, lebo ste poslankyňa

Takto mi napísala jedna pani do komentára na Facebook. Reagovala tak na moje ospravedlnenie sa za omyl pri hlasovaní o Istanbulskom dohovore. Priznala som sa, bola som nepozorná. Hlasovanie som ihneď, spolu s kolegyňami, ústne opravila. Mýliť sa je ľudské, či..?

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.