Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
16. november 2020

Šokujúce!!! Poznáme skutočné dôvody, prečo Krajčí presadzuje rúška!

Pravá príčina vás doslova vyvedie z miery! Policajné vyšetrovanie odhalilo, že rúška sú rafinovaná metóda, ktorou kresťania evanjelizujú hinduistov!
Šokujúce!!! Poznáme skutočné dôvody, prečo Krajčí presadzuje rúška!

O ministrovi zdravotníctva Marekovi Krajčím je známe, že je bigotným kresťanom. Medicínske opatrenia, vrátane nosenia rúšok, rád vždy prezentuje ako vhodné pre ochranu kolektívneho zdravia. My ale poznáme pravé dôvody!

Nečakaný dôkaz odhalila policajná hliadka v Piešťanoch pri náhodnej kontrole muža, ktorý sa bez rúška potuloval po ulici. Chceli ho pokutovať, no muž sa bránil, že je hinduista a „pije moč z mechúru kravského“. Rúško vraj nemôže nosiť, lebo po piatich minútach „cíti silné pocity močenia a vidí Ježiša Krista Nazaretského“.

Muži zákona, pochopiteľne zaskočený situáciou, muža vzali na okrsok, kde podal vysvetlenie. Ak by totiž hovoril pravdu, z medicínskych dôvodov by ho nemohli pokutovať.

Nové odhalenie o skutočnej podstate nosenia rúšok a kresťanskom sprisahaní potvrdzuje fotografia, ktorú zverejňujeme vyššie – a ktorú nám zaslal anonymný policajný zdroj.

Nosenie rúšok odporúča aj Svetová zdravotnícka organizácia (WHO). Na začiatku pandémie ich ale neodporúčala, dokonca ich označovala za „kontrapruduktívne“. Medzitým ale túto organizáciu údajne ovládli kresťanské fundamentalistické sily, ktoré presadili svojich ľudí do vysokých vládnych postov. Na Slovensku klérofašistická vládna strana presadila prívrženca tohto prúdu za ministra zdravotníctva.

Čakáme na reakciu WHO a predsedu vlády Igora Matoviča.  

Inzercia

 

(Vzhľadom na rôzne reakcie, ktoré mi prišli, musím upovedomiť, že tento text je satiricko-ironickou reakciou na dezinformatívne metódy bulvárnych a aj niektorých serióznych médií, najmä na spôsob, akým šírili bludy o Marekovi Krajčím a používali proti nemu jeho vieru v politickom zápase, ako aj spôsob, akým médiá šírili jeden z najväčších hoaxov našej doby, halucináciu o tom, ako chcú kresťania presadzovať náboženskú totalitu. Myslel som si, že zámer môjho článku je zrejmý. Ak som niekomu spôsobil ujmu, lebo si myslel, že to myslím vážne, ospravedlňujem sa). 

 

(Ach... na margo ďalšej reakcie, ktorá mi prišla: nie, nepovažujem Krajčího za "bigotného kresťana". Môj blog je napodobenina bulvárneho textu, preto tie výkričníky a prísady typu "Šokujúce!!!").

Autor je reportér, moderuje reláciu Sobotné reflexie v Slovenskom rozhlase. Pracoval v Investigatívnom centre Jána Kuciaka, v minulosti pracoval v redakcii investigatívnej relácie Reportéri RTVS, bol redaktorom týždenníka .týždeň, magazínu Profit a Hospodárskych novín. Vyštudoval filozofiu na Teologickej fakulte Trnavskej univerzity v Bratislave. V rokoch 2008 a 2012 bol nominovaný na Novinársku cenu, v roku 2019 ju získal v kategórii investigatívna reportáž. Žije v Trnave. gasparovicmatej@gmail.com

Inzercia

Inzercia

Odporúčame

Blog
XVIII. Ikona Posledného súdu (podcast)

XVIII. Ikona Posledného súdu (podcast)

"Boží súd nie je akt jedného okamihu, ale postoj Božej lásky vo všetkých časoch," píše Tomáš Špidlík. Ikona Posledného súdu teda predstavuje celé dejiny sveta od prvého stvorenia až po jeho koniec. Ukrýva v sebe toľko bohatstva, že by nám to nestačilo ani na hodinovú prednášku.