Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
25. september 2019

Hlasovanie potraty - prehľadne o každom poslancovi

Jasný prehľad všetkých štyroch hlasovaní.
Hlasovanie potraty - prehľadne o každom poslancovi

Nedeľnajší Pochod za život v Bratislave priniesol množstvo emócií vo všetkých názorových táboroch. Následné stredajšie hlasovanie v NR SR až o štyroch návrhoch na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon Slovenskej národnej rady č. 73/1986 Zb. o umelom prerušení tehotenstva, ukazuje súčasný reálny stav pro-life agendy medzi 150 zástupcami občanov v parlamente. Výsledkom súčasného zloženia NR SR je, že ani jeden zo štyroch návrhov nedostal potrebný počet hlasov na posunutie do 2. čítania.   

Autor tabuľky: Miriam Kuzárová

 

Inzercia

 

Zdroj: Miriam Kuzárová, www.nrsr.sk

Ako bolo už v úvode spomenuté - výsledkom súčasného zloženia NR SR je, že ani jeden zo štyroch návrhov nedostal potrebný počet hlasov na posunutie do 2. čítania. Áno, takto vyzerá súčasné parlamentné zloženie našich zástupcov v NR SR a takto vyzerá sila kresťanov, konzervatívcov a pro-liferov v Národnej rade Slovenskej Republiky v tomto volebnom období. 

 

Politológ, občiansky aktivista, okresný predseda KDH *********************************** "Pravý bojovník nebojuje preto, že nenávidí to, čo je pred ním, ale preto, že miluje to, čo je za ním." G.K. Chesterton

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.