Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
25. september 2019

Hlasovanie potraty - prehľadne o každom poslancovi

Jasný prehľad všetkých štyroch hlasovaní.
Hlasovanie potraty - prehľadne o každom poslancovi

Nedeľnajší Pochod za život v Bratislave priniesol množstvo emócií vo všetkých názorových táboroch. Následné stredajšie hlasovanie v NR SR až o štyroch návrhoch na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon Slovenskej národnej rady č. 73/1986 Zb. o umelom prerušení tehotenstva, ukazuje súčasný reálny stav pro-life agendy medzi 150 zástupcami občanov v parlamente. Výsledkom súčasného zloženia NR SR je, že ani jeden zo štyroch návrhov nedostal potrebný počet hlasov na posunutie do 2. čítania.   

Autor tabuľky: Miriam Kuzárová

 

Inzercia

 

Zdroj: Miriam Kuzárová, www.nrsr.sk

Ako bolo už v úvode spomenuté - výsledkom súčasného zloženia NR SR je, že ani jeden zo štyroch návrhov nedostal potrebný počet hlasov na posunutie do 2. čítania. Áno, takto vyzerá súčasné parlamentné zloženie našich zástupcov v NR SR a takto vyzerá sila kresťanov, konzervatívcov a pro-liferov v Národnej rade Slovenskej Republiky v tomto volebnom období. 

 

Inzercia

Politológ, občiansky aktivista, okresný predseda KDH *********************************** "Pravý bojovník nebojuje preto, že nenávidí to, čo je pred ním, ale preto, že miluje to, čo je za ním." G.K. Chesterton

Inzercia

Odporúčame