7-ročné transexuálne dieťa hviezdou LGBT pridu

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
7-ročné transexuálne dieťa hviezdou LGBT pridu

LGBT posúva opäť raz svoje hranice.

Ako kresťania a konzervatívci určite chápeme, že každá ľudská bytosť má v Božích očiach nesmiernu hodnotu. Preto je potrebné, aby sme ku všetkým ľuďom bez ohľadu na ich vieru, farbu pokožky, či sexuálnu orientáciu pristupovali s láskou a rešpektom. To platí aj o ľuďoch, ktorí majú inú sexuálnu orientáciu, lebo sú takými istými Božími dcérami a synmi so svojimi vlastnými nedostatkami ako sme aj my. Aj preto je dôležité komunikovať s nefanatickými a racionálnymi predstaviteľmi LGBT a hľadať riešenia pre spoločnosť, ktorá sa vyvíja zdravo a príjma racionálne riešenia pre dobrý život všetkých.

Konzervatívne zmýšľajúci ľudia, ale aj všetci ostatní, sa však bohužiaľ často môžu domnievať, že agenda LGBT už dávno nie je len o tolerancii homosexuálnych, či podobných párov v spoločnosti. Scénar je rovnaký ako vždy. Ak sa dosiahne jeden bod, ide sa k ďalšiemu. To, čo bolo pred desiatimi, či dvadsiatimi rokmi v spoločenskej debate absurdné a nepredstaviteľné v diskurze medzi konzervatívnym a LGBT krídlom, je dnes skutočnosťou. Nič však nekončí. Hranice sa posúvajú neustále ďalej. Krok za krokom.

Z tolerancie inak orientovaného páru, sú pouličné pridy, z pridov sú registrované partnerstvá, z registrovaných partnerstiev manželstvá, z manželstiev adopcie detí, z adopcií prichádzajú detské trans-pridy, čo bude z trans-pridov detí nasledovať ďalej? Kde je hranica medzi slobodným vyjadrením svojej dospelej osobnosti a smerovaním spoločnosti na absolútne dno, kde prestaneme ochraňovať tých najslabších a najbezbrannejších?

Video z pochodu si môžete pozrieť na tomto linku:

https://www.youtube.com/watch?v=188IzLA4ZM0

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo