7-ročné transexuálne dieťa hviezdou LGBT pridu

7-ročné transexuálne dieťa hviezdou LGBT pridu

LGBT posúva opäť raz svoje hranice.

Ako kresťania a konzervatívci určite chápeme, že každá ľudská bytosť má v Božích očiach nesmiernu hodnotu. Preto je potrebné, aby sme ku všetkým ľuďom bez ohľadu na ich vieru, farbu pokožky, či sexuálnu orientáciu pristupovali s láskou a rešpektom. To platí aj o ľuďoch, ktorí majú inú sexuálnu orientáciu, lebo sú takými istými Božími dcérami a synmi so svojimi vlastnými nedostatkami ako sme aj my. Aj preto je dôležité komunikovať s nefanatickými a racionálnymi predstaviteľmi LGBT a hľadať riešenia pre spoločnosť, ktorá sa vyvíja zdravo a príjma racionálne riešenia pre dobrý život všetkých.

Konzervatívne zmýšľajúci ľudia, ale aj všetci ostatní, sa však bohužiaľ často môžu domnievať, že agenda LGBT už dávno nie je len o tolerancii homosexuálnych, či podobných párov v spoločnosti. Scénar je rovnaký ako vždy. Ak sa dosiahne jeden bod, ide sa k ďalšiemu. To, čo bolo pred desiatimi, či dvadsiatimi rokmi v spoločenskej debate absurdné a nepredstaviteľné v diskurze medzi konzervatívnym a LGBT krídlom, je dnes skutočnosťou. Nič však nekončí. Hranice sa posúvajú neustále ďalej. Krok za krokom.

Z tolerancie inak orientovaného páru, sú pouličné pridy, z pridov sú registrované partnerstvá, z registrovaných partnerstiev manželstvá, z manželstiev adopcie detí, z adopcií prichádzajú detské trans-pridy, čo bude z trans-pridov detí nasledovať ďalej? Kde je hranica medzi slobodným vyjadrením svojej dospelej osobnosti a smerovaním spoločnosti na absolútne dno, kde prestaneme ochraňovať tých najslabších a najbezbrannejších?

Video z pochodu si môžete pozrieť na tomto linku:

https://www.youtube.com/watch?v=188IzLA4ZM0

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo