Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
29. august 2019

Zdieľam komentár pána Palka. Musím.

Zdieľam komentár pána Palka. Musím.

Zdieľam. Musím. 
Už je načase, aby sa čo najviac ľudí dozvedelo, aký som ja nehodný pes. Zapredanec, špina- hlina, Lojzík- Lojzko.
Nehodný ani len pohľadu velikánov nášho cnostného konzervatívneho sveta.
Kto ešte napísal o tom, že som urobil niečo zle? Pošlite mi to, nech pomôžem s propagáciou. 
Mrzelo by ma, ak by mi niečo ušlo. Nestíham sledovať všetky tie konzervatívne portály, Hlavné správy, Hlavné denníky, Svetlá sveta. "Konzervatívne" portály, v ktorých krvných riečištiach prúdi namiesto krvi nenávisť voči KDH, ale hlavne voči mne.
Pošlite prosím link, zozbieram, vydám knižne a autorom pošlem po sto kusoch, nech majú na rozdávanie, keď niekoho stretnú.
Nech každý vie, čo som zač a čo som spáchal. Aký som nehodný zlosyn.
Nech ľudia vedia, z čoho ma vinia.
Mimochodom, a z čoho vlastne? Čo som spáchal? Čo som komu urobil? 
Prosím vás povedzte prečo toľko až animálnej nenávisti?
Toľko „kresťanskej lásky“, koľko som si užil, odkedy som predseda KDH, neprajem nikomu, zložila by aj koňa.
Prečo? Čo som Vám urobil? Čo som komu urobil?
Zvolili ma za predsedu, nezvolil som sa sám. Zvolili ma.
Prišiel som do kancelárie KDH, ktoré boli prenajaté. V kancelárii predsedu boli ošúchané stoličky a ako som sa dozvedel, aj tie boli prenajaté.
Ak v krajine, kde sa sedemdesiat percent ľudí hlási ku kresťanom a kresťansko-demokratická strana je mimo parlamentu a sedí v prenajatých kanceláriach na prenajatých stoličkách, asi niekde bola chyba, či?
Robím to, čo som delegátom snemu sľúbil.
Robím predsedu 7/24 , sedem dni v týždni a 24 hodín denne. Robím to naozaj na plný úväzok. Nezobral som od KDH ani jedno jediné euro, naopak doniesol som peniaze.
Robím, čo môžem. Áno, vždy sa dá viac, lepšie. 
Kde je však konštruktívna pomoc, úprimná rada? Prečo len nekončiaca kritika- zle, zle, všetko zle.
Máš čiapku, nemáš čiapku, stále zle.
Na Slovensku je veľmi veľa "múdrych". Všetko vedia, všade boli a kde neboli, idú zajtra. Len sa potom pýtam, ak je tu toľko múdrych, kde sú tie Nobelove ceny? Kde prednášajú títo géniovia spoločenských vied, stratégií. Kedy prednášali na niektorej univerzite z IVY  league. Kedy prednášali stratégiu na West pointe? 
Toľko múdrych a vládol tu Kočner. Aká hanba. Ako je to možné? Koľkých držal za niečo, čo bolelo a tí len tichúčko šúchali nožičkami?
Nie, žiadne Nobelove ceny, žiadne prednášky na IVY league, len kritizovať vedia, tak ako všetci .
Naozaj je všetko zle? Naozaj?
Ublížil som niekomu? Zobral som niekomu niečo? Poškodil som niekoho?
Čo z desatora som porušil?
Som síce nehodný ľavák, ale žehnám sa pravou, tak ma ako dieťa naučili. Prečo toľká zloba, nenávisť?
Bojím sa jednej veci. Mám dar viery. Teším sa z neho. Ja skôr diskrétne, intímne, nepotrebujem sa biť do hrude, preklápať oči v stĺpok. Nepohoršujem sa nad tými, ktorí dar viery nemajú. Nemeriam nikomu jeho vieru, Neposudzujem autentičnosť  jeho viery, neviem ani ako sa to robí. Mám rád svoju vieru. Som hrdý katolík. Možno keby som sa narodil dvadsať kilometrov južnejšie, bol by som hrdý evanjelik. Bojím sa však tejto zmutovanej politickej podoby "kresťanstva" hraničiacej s fanatizmom a obludným farizejstvom, ktoré tu teraz vyrastá a pre ktorú som zlosynom.
Bojím sa toho, že nás budú učiť žehnať Harabin a Kotleba a asistovať im pri tom budú ďalšie archetypy kresťanských cností ako Kollár alebo Danko. Toto nie je tvár mojej viery. 
Prosím Vás, ak sa dá, pribrzdite trochu.

Inzercia

Odporúčame

Blog
Zo smútku do radosti.

Zo smútku do radosti.

Bol to deň ako každý iný, stres, kopa starostí na krku a depresia sa už pomaly zakrádala... potichučky spoza chrbta. Našťastie som mal ale namierené k "našim deťom", bolo mi jasné, že tam ma to prejde.

Blog
Vyhodili sme  gender ideológiu dverami, lezie nám oknom cez EÚ!

Vyhodili sme gender ideológiu dverami, lezie nám oknom cez EÚ!

Gender ideológovia sa nechcú zmieriť so suverenitou štátov na medzinárodnom poli a ani s tým, že Európska únia má veľmi limitované kompetencie vzhľadom k obsahu Istanbulského dohovoru. Nepáči sa im, že EÚ pristúpila iba vo veľmi obmedzenom rozsahu. Svoju oporu majú v Európskom parlamente, ktorý najnovšie požiadal o stanovisko Súdneho dvora EÚ k otázke pristúpenia EÚ k Istanbulskému dohovoru. Európsky parlament hlasoval za takúto žiadosť 4. apríla 2019 a bola zaregistrovaná Súdnym dvorom EÚ 9. júla 2019 (stanovisko Avis 1/19). Od okamihu oznámenia žiadosti môžu všetky členské štáty EÚ (vrátane Slovenska) a inštitúcie EÚ zasiahnuť prostredníctvom písomných pripomienok. Urobí to Slovensko? Záleží aj na nás.