Najkrajšie a najzázracnejšie nápady a diela vznikajú v najobýčajnejšich, bežných situáciách.
Kritizovať niekoho tvorbu je iba trošku lepšie ako kritizovať niekoho deťa.
Umelec to ten, kto všíma a vníma obyčajné, bežné vecí v neobyčajný spôsob.
Umelec vidí a počuje to čo iní nevšímajú a nepočujú.
Spievať každý môže ale nie každý vie.
Pekné písmo sa príjemnejšie číta ako škaredé.
Tvorivosťou služime iným, obohacujeme svet a ukazujeme iným krásu sveta.
Umelci ukazujú iných hĺbku sveta a čaro, nádheru obyčajnosti, obyčajného života.
Aj tvorenie je vývoj.
Umenie to iný pohľad na svet.
Tvoriť každý môže.
Vecí namesto vychadzovat možno je recyklovať. Možnosti je veľa. Keď nás nič nenápadne nechajme to detiam. Určite niečo vymýšlia 😉