Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
08. február 2023

Citáty o práce

Zopár citátov o práce a jej význame v živote každého človeka.
Citáty o práce

Práca je dôležitá, ale nemožno žiť iba ňou a pre ňou.
 
Kto je nezamestnaný sa sťažuje a kto je ešte viac sa sťažuje.
 
V každej firme sú iné zvyky.
 
Z nudov ešte nikto nezomrel ani telesné neochorel. Ale duša môže z nudov ochorieť. Preto musí byť čas aj pre prácu aj pre odpočinok.
 
Aj keď si zamestnaný pozeraj ponuky aspoň raz za týždeň.

Narodila som sa v roku 1983 v Gdyne. Je to miesto na severe Poľska. Pred doslova sto rokmi to bolo rybárska dedina. Dnes je moderným prístavným mestom pri Baltskom mori. Na Slovensko, do Nitry, som prišla vo februári 2012 na EVS (Európske Dobrovoľníctvo). Po skončení projektu som si našla prácu a zostala tu. Vyštudovala som medzinárodné vzťahy a ekonómiu. Moja diplomová práca je o Dejinách poľsko-slovenských vzťahov. V októbri 2007 som absolvovala prax v Poľskom veľvyslanectve v Bratislave. O dva mesiace neskôr som dostala pozvanie z veľvyslanectva na seminár. Okrem slovenčiny ovládam angličtinu a pasívne češtinu. Učím sa chorvátsky. Pokiaľ ide o záľuby, je ich veľa a určite sa objavia v mojich článkoch.

Odporúčame

Blog
Kvalita škôl a ich hodnotenie z pohľadu rodičov

Kvalita škôl a ich hodnotenie z pohľadu rodičov

Rebríček škôl každý rok vyvoláva diskusiu o kvalite a hodnotení škôl vzhľadom na ich bodové ohodnotenie. Medzi kritériá patria výsledky celoslovenských testovaní Monitor 5 a Monitor 9. Každý rok sa opakovanie vedú polemiky, že predsa nemožno porovnávať školy s množstvom detí z nevýhodneného prostredia a so školou, ktorá je určená pre intelektovo nadané deti. A majú pravdu. ALE. Ako rodiča ma až tak veľmi nezaujímajú výsledky škôl vzdialené 100 km.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.