Budú aj partnerstvá kanibalov?

Možno ste v niektorých diskusiách počuli, že zástancovia homosexuálnych partnerstiev poukazujú okrem iného, že aj v prírode (u zvierat) nájdeme živočíchov, čo sú homosexuálne orientovaní.

Takto sa obhajujú aktivisti homo agendy, keď im niekto povie, že aj zvieratá v tom majú jasno. Nevidno to často. Ja osobne som ešte také zviera nevidel. Samozrejme, neberiem tvrdenie, že niekedy sa stane, keď sa zviera správa homosexuálne. Ale, kedy a prečo? Toto treba skúmať alebo aspoň počúvať odborníkov. Potom by nikto nedával takéto zvieratá za vzor.

U zvierat sa stane, že silnejší sa vybúri na slabšom. Ale, dominancia neznamená, že také zviera je homosexuálne orientované. Mnohí pozorovatelia takýchto výnimiek potvrdia, že nie je možné u tých samcov, čo so samcami nezvyknú nikdy byť, aby spolu akože chodili, žili, spolu lovili a popritom všetkom sa ešte aj pravidelne “párili“, ako samec a samica, či samec a hárem samíc.

Prečo sa tí, čo sa usilujú prezentovať homosexualitu ako normálnu, argumentujú či dokonca sa tešia z toho, že aj u zvierat dochádza k homosexualite? Pokusy naznačovať, že homosexuálne správanie je v súlade s prírodou na základe toho, že sa vyskytuje medzi zvieratami, tak s týmto názorom sa rozhodne nestotožňujú biológovia, psychológovia, vedci a mnohí pozorovatelia.

V liberálnych krajinách, keď už sa homosexuáli dočkali svojich túžob (napr. tzv. homosexuálne manželstvá a následne adopcie), tak začali vyskakovať a svojich “práv“ sa začali dožadovať aj pedofili. Viď. Holandsko – jedna politická strana.

Zvrátené zákony a názory! Už len čakám, že či niekto nepríde aj s partnerstvami pre kanibalov. A potom, keď už budú mať partnerstvá, tak by ich mohli volať aj manželstvami. A keď títo kanibali budú aj manželmi, tak im asi dovolia si adoptovať aj deti.
A hádam nemusím písať, že kanibali budú chcieť tieto deti aj zjesť. Veď môžu argumentovať tým, že kanibalizmus je v súlade s prírodou. Občas predsa dôjde, že živočích zožerie svoje mláďa. Áno, stane sa to! Ale aj tu sa zhodnú odborníci s jedným tvrdením.

Preto je správne tvrdenie, že „kanibalizmus“ či „homosexualita“ sú výnimky, ktoré absolútne nezodpovedajú bežnému správaniu všetkých zvierat.

Ja pôjdem na referendum - 7. februára 2015. Dám tým najavo, že manželstvo má byť vždy len medzi mužom a ženou.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo