Podľa homoagendy sa 2 x 2 = 5

Pozrime sa na tento obrázok:

U nás to nehrozí? Zatiaľ! Prečo mám také odvážne tvrdenie? Stačí sa pozrieť aj na niektoré neďaleké európske krajiny, ktoré už majú dovolené skoro všetko. Postupne prichádzajú s tým, žeby bolo dobré aj donútiť a preškoliť tých, čo majú opačný názor nato, čo je manželstvo, čo bude najlepšie pre dieťa ohľadom adopcie a o sexuálnej výchove ani nehovoriac...

Ako aj v iných krajinách, tak aj na Slovensku sa ide nato postupne. Gender ideológia a snaha o scitlivenie obyvateľstva voči menšinám naozaj ako keby poukázovali, že 2x2=5 a je to normálne.

Nielen na Slovensku sa nájde väčšina, ktorá s týmto tvrdením nesúhlasi.

Paradoxne v najliberalnejších krajinách práve väčšina je utláčaná.

Napr. starosta vo Francúzsku odmietne zosobášiť homosexuálov, tak mu hrozí väzenie. V Anglicku zakázal súd kresťanským manželom si adoptovať dieťa, lebo sú vraj netolerantní. V tej istej krajine aj zmierovacieho sudcu odsúdili, suspendovali a podrobili celodennému preškoľovaniu, lebo tvrdil, že pre dieťa by bolo lepšie, aby ho adopotovala rodina s matkou a otcom než pár osôb rovnakého pohlavia. V Nemecku dali do väzenia otca, lebo nesúhlasíl so sexuálnou výchovou v škole jej dcéry. Väzenie čaká aj matku, ale neskôr, pretože sa doma stará ešte o male dieťa. A aby toho nebolo málo, tak vo Veľkej Británii chcú zaviesť povinnosť, aby Cirkevné školy propagovali homosexulitu a potraty. Vo všetkých školách má byť odňaté právo oponovať potratom, antikoncepcii a homosexuálnemu spôsobu života na báze morálky. Keď už spomíname Cirkev, tak tu už vážne hrozí v týchto krajinách, aby aj kňazi museli požehnávali sodomským zväzkom? Vláda premiéra Davida Camerona už skôr navrhovala zákaz manželstiev kresťanských cirkví, ak odmietnu uzatvárať zväzky medzi homosexuálnymi pármi.

Na Slovensku sa 22. mája 2010 v Bratislave uskutočnil prvý pochod homosexuálov. Slovenská republika bola zároveň poslednou krajinou Európskej únie, kde sa takýto pochod nekonal. Požiadavky homoaktivistov sú jasné: zaviesť registrované partnerstvá! A nebuďme naivní, že toto im bude stačiť.

Sitiácia vo svete nám jasne ukazuje, že chcú mať na všetko právo. Aj právo umlčať druhého a uväzniť každého kto bude tvrdiť, že 2 x 2 = 4.

Ešte je čas! 7. február bude nielen o zachovaní súčasného stavu, ale aj jasným odkazom pre krajiny, ktoré bez ohľadu na názor väčšiny si zaviedli, čo chceli.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo