Prečo sa homosexuáli medzi sebou zabíjajú?

Slovenská republika patrí v EU medzi krajiny (posledné roky) s najnižším počtom HIV infekcie. Ale treba pripomenúť, že podľa pozorovania výskytu HIV/AIDS zistíme, že aj v našej krajine stúpa počet nakazených ľudí. Všade vo svete (aj u nás) je najviac nakazených homosexuálov. Na stránke Úradu verejného zdravotníctva SR sa uvádza, že od r. 1985 do 30.6.2014 bolo registrovaných u občanov SR i cudzincov spolu 676 prípadov infekcie... Z 549 prípadov u občanov Slovenskej republiky sa 472 vyskytlo u mužov a 77 u žien.

Poseldnú dobu sa rozpútala debata: Prečo by štát mal dopriať homosexuálom manželstvo či partnerstvo a zveriť výchovu?

Treba pripomenúť, že priemerný homosexuálny vzťah vydrží 1 rok. V Holandsku robili výskum. Zistilo sa v tejto jednej z najliberalnejších krajín, že homosexuáli o homomanželstvo veľmi nestoja. Holandský psychoterapeut Dr. Gerard J. M. van den Aardweg, spomína prieskum verejnej mienky, ktorý potvrdil, že "60 - 70% občanov si myslí, že homosexualita nie je normálna, aj keď súhlasia s určitými právami a privilégiami pre homosexuálov. Nemožno povedať, že by si to celý národ prial. Je manipulovaný a nemá možnosť sa k tomu vyjadriť. Toľko k otázke našej demokracie."

V Amsterdame povedalo mnoho holandských homosexuálov v rôznych rozhovoroch, že manželstvo pre nich neprichádza do úvahy. Je to vraj pekné a dajú z toho vyťažiť určité finančné výhody, ale "manželstvo" nechcú. Spomínaný psychoterapeut pripomína: "Je to z toho dôvodu, že...jedná sa o neurotický pud... Zo začiatku si človek robí ilúzie o tom, že s týmto konkrétnym priateľom bude šťastný, ale po niekoľkých rokoch zistí, ako to v skutočnosti je."

Podľa nemeckého prieskumu sa ukázalo, že väčšina homosexuálnych vzťahov nie sú pevné. Aktívny homosexuál dokáže mať aj stovky partnerov. Pevný vzťah trval dlhšie ako päť rokov iba u 7%. Podľa amerických prieskumov gay-psychológov si iba 4% bola navzájom verná a tieto vzťahy trvali menej ako päť rokov.

Podľa sčítania ľudu v USA v roku 1993 podstatne menej ako 1% dospelých malo stály homosexuálny vzťah.

Homosexuálna ideológia predsa požaduje aj to, čo väčšina u homosexuálov nechce. Túto ideológiu vystihol jeden americký homosexuál, ktorý povedal: "Bojujte za manželstvo osôb rovnakého pohlavia a jeho výhody. Keď sa to dosiahne, premeňte celú definíciu manželstva, aby sme mohli požadovať právo na sobáš nie preto, že máme radi morálne hodnoty spoločnosti, ale preto, že chceme radikálne zmeniť pojem manželstva. Manželstvo je mýtus a zastaraná záležitosť."

Keď hovoríme o HIV/AIDS, tak vieme, že najviac nakazených je homosexuálov.

Už v čase, keď objavili nebezpečný vírus, sa táto choroba rýchlo rozšírila prevažne u homosexuálov. V kresťanskej Amerike sa homosexuálna komunita rýchlo ujala vedenia v boji proti tejto chorobe. Dalo by sa povedať, že aj zo strachu, pretože myšlienky o Božom súde sú dobre známe. Homosexuáli začali preto aj bojovať proti reakciám tých, čo poukazovali na nich, že je to výsledok ich spôsobu života.

Zaujímavé čítanie nájdeme u autora práce o homosexualite v Amerike, kongresmana W. Dannemayera:

"Homosexuálna komunita bola postavená pred reálnu voľbu, keď sa choroba AIDS po prvýkrát objavila v tejto krajine. Mali možnosť buď trvať na tom, aby mohli nerušene pokračovať vo svojich homosexuálnych praktikách bez problémov zo strany zdravotníckych úradov, alebo sa mohli vystaviť obmedzeniam a procedúram, ktoré boli v minulosti overené pri liečení pohlavne prenosných chorôb, a súčasne sa vzdať myšlienky absolútnej sexuálnej slobody aspoň do času, keď sa podarí odstrániť túto chorobu. Rozhodli sa chrániť svoju sexuálnu revolúciu a pokračovať v nej s vedomím, že tým vystavujú riziku smrti desiatky tisíc ľudí z radov vlastných sympatizantov" A pokračuje: "Správanie sa homosexuálov vzhľadom k chorobe AIDS je najlepším dôkazom, že je správne tvrdenie niektorých psychológov, ktorí sú presvedčení, že homosexualita je motivovaná sebanenávisťou, keďže okrem malého počtu výnimiek sa zdá, že homosexuáli sú odhodlaní zabiť jeden druhého v poslednom smrteľnom objatí."

Niektoré skupiny už aj na Slovensku sa snažia o tzv. scitlivenie obyvateľstva.

Predovšetkým v školách by najradšej propagovali homosexualitu, ako normálny životný štýl. Stále viac sa hovorí o sexuálnej výchove. Nedávno sme boli svedkami, že sa bez súhlasu rodičov žiakom prednášalo niečo zvrátené. Ako vyzerá sexuálna výchova (nielen v učebniciach) v zahraničí je možné nájsť aj na internete. V Kalifornii zašli ešte ďalej. V škole pobúrili rodičov, pretože vyučovali dejiny homosexuality a žiakov oboznámovali na hodinách s jedným pornohercom.

Na nebezpečnú chorobu reagujú aj propagáciou kondómov. Lenže sa dokázalo, že kondómy majú veľmi vysoké percento zlyhania, ktoré môže byť až 20%. Aj OSN agentúra UNAIDS uznáva, že zlyhanie kondómu v ochrane pred HIV je 10%. Podľa toho je správne tvrdenie, že propagovať kondómy je vražedné.

Na Slovensku aj o výchove môžeme rozhodnúť už 7. februára.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo