Ďalšia zvrátenosť v Anglicku dostala zelenú! Matka porodila synovi dieťa

Myslel som si, že už ma ničím neprekvapia tie krajiny, ktoré majú dovolené skoro všetko. Mýlil som sa! Pozorujúc napr. Anglicko, tak musím povedať, že veľmi rýchlo pribúda jedna zvrátenosť za druhou.

Nedávno v spomínanej krajine začalo platiť to, že zadarmo budú môcť získať kondómy už 12-ročné deti. Kondómy môžu dostať bez súhlasu rodičov už 13-roční chlapci a dievčatá. Táto zvrátenosť len podporuje deti (aj cez sexuálnu výchovu v školách), aby začali so sexom už v mladšom veku.

Ďalšou zvrátenosťou posledných dní v Anglicku je prípad ženy, ktorá porodila dieťa vlastnému synovi.

Mladý muž si nevedel nájsť ženu, ktorá by mu porodila dieťa, tak riešenie našiel v rodine. Svoju vlastnú matku použil nato, aby mu porodila syna, ktorý je zároveň aj jeho bratom. Informoval o tom aj anglický Daily Mail. Hoci prenájom maternice je vo Veľkej Británii ilegálne, tak napriek tomu istá klinika umožnila, že žene implantovali do maternice embryo "vyprodukované" so spermiou jej vlastného syna.

Je správne, že na Slovensku ešte nemáme schválené zvrátenosti. Žiaľ, pokusy smerujúce k zvrátenostiam sú aj v našej krajine. Celoštátna stratégia ochrany a podpory ľudských práv v Slovenskej republike je prvým krokom k registrovaným partnerstvám. A toto na Slovensku nepotrebujeme! Štát by nemal dať homosexuálom prst, lebo budú chcieť celú ruku. Lepšie povedané, že rovno zožerú celú ruku. A vôbec sa nebudú pýtať väčšiny. Homoaktivistom bude stačiť, že budú mať správnych jednotlivcov na správnych miestach.

V žiadnom prípade nemôžme dovoliť, aby menšina rozhodla za väčšinu!

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo