Homoaktivisti a ich útoky

Všimol som si, že aktivisti homoagendy útočia na tri skupiny.

Na prvom mieste sa nachádzajú ľudia, čo majú odlišné názory na homosexualitu. Neraz ich nazvú homofóbmi. Aj ja som bol obvinený za údajné homofóbne články od niektorých čiteteľov môjho blogu na SME. Dokonca som v e-mailovej pošte našiel vyhrážanie, že bude na mňa podané trestné oznámenie za moje články.

Nie som žiaden homofób! Som veriaci človek s konzervatívnym myslením. Riadim sa tým, že miluj hriešnika, ale nenáviď hriech! Nikto nie je povinný čítať moje články. Neprechovávam žiadnu nenávisť voči druhým, ani voči homosexuálom.

Som presvedčený, že homosexualita je nenormálna. Mám právo vyjadriť tento môj názor. Som si istý, že práve preto som bol označený za homofóba.

Nečudujem sa, že ma niekto mylne označil za homofóba. Veď cenu Homofób roka získala aj Konferencia biskupov Slovenska. A sledujúc medializované vyjadrenia LGBT komunity zistíme, že homofóbmi sú asi skoro všetci... Možno ste zachytili v médiach aj isté vyjadrenie, že referendum o rodine, ktoré sa uskutočnilo 7. februára 2015 bolo vlastne akýmsi sčítaním homofóbov na Slovensku.

Na druhom mieste sa nachádzajú bývalí homosexuáli, ktorí tvrdia, že sa uzdravili alebo sa im podarilo oslobodiť od homosexuality. Oni sú od homoaktivistov neraz obviňovaní, že vraj klamú a pod. Dokonca za zradcov pokladajú bývalých homoaktivistov. Jeden bývalý homosexuál Michael Glatze bol spoluzakladateľom homosexuálneho časopisu a veľkým lídrom homosexuálneho hnutia v Amerike. Na otázku, či sa homosexuáli uspokoja s právom na adpociu a rovnoprávnosťou s manželstvom muža a ženy, odpovedal NIE, pretože homosexualita a heterosexualita nemôžu koexistovať. Jedno je deformácia druhého a bude stále pokračovať sa predčiť to druhé.

Spomínal som môj blog na SME. Napísal som tam niekoľko článkov. Je zaujímavé, že po zverejnení článku Uzdravenia z homosexuality sa administrátori rozhodli môj blog vyradiť z titulnej strany blogu. Pričom som zverejnil niektoré mená bývalých homosexuálov, čo teraz tvrdia, že už nie sú homosexuálmi.

Som rád, že svoje články môžem zverejňovať aj na tomto blogu. Viem, že na konzervatívnom portáli sa nemusím obávať cenzúry za konzervatívne články.

Na treťom mieste sú samotní homosexuáli. Áno, občas homoaktivisti kritizujú a útočia aj na svojich vlastných členov. Nedávno LGBT hnutie v Taliansku reagovalo na dvojicu známych homosexuálov (D. Dolce a S. Gabbana), ktorých pokladajú za uznávaných módnych návrharov. V jednom rozhovore sa títo dvaja módni návrhari vyjadrili, že skutočnou rodinou je len tradičná rodina. Toto sa homoaktivistom nepáčilo. Zároveň vyzvali na bojkot, aby nič nekupovali od nich. LGBT hnutie sa vyjadrilo aj týmito slovami: "Homofóbia na akomkoľvek poste nie je normálna. Je treba, aby sme boli kritickými konzumentmi a podporovali len nehomofóbnych obchodníkov. Tieto množiny je treba dať do kontaktu a odteraz už nedať ani cent tým, ktorí šíria homofóbnu nenávisť a pohŕdajú ľudskými právami." Zároveň uviedli, že na nich nezaútočili biskupi, ktorí sú podľa nich najhomofóbnejší z homofóbov, ale zaútočili na nich homosexuáli.

Z toho všetkého nám vlastne vychádza, že homofóbom je asi každý (okrem šíriteľov LGBT agendy).

Šialené útoky homoaktivistov len naznačujú, že sa neuspokoja s ničím. Jasne vidno, že chcú mať právo na všetko. Aj na myslenie druhého človeka...

Naďalej budem tvrdiť, že homosexualita nie je normálna!

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo