Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
11. september 2019

Bude lídrom opozície Truban-Cola alebo „fejkový“ anjel (visačka mainstream)

Poslanec NR bol odsúdený za hanlivé výroky na adresu rómskeho etnika a zbavený svojho mandátu. Udivuje ma, že som doposiaľ nezachytila správy o konaní príslušných orgánov aj v iných prípadoch, ktoré rezonovali v spoločnosti nie tak dávno. Rovnaký postup by som totiž očakávala aj v prípade p. Trubana a jeho propagácie drog medzi mladými ľuďmi, či dokonca ich možného predaja.
Bude lídrom opozície Truban-Cola alebo „fejkový“ anjel (visačka mainstream)

Do očí bijúce je aj ignorovanie propagácie pedofílie, ktorá je u nás taktiež trestná, v denníku SME. Pritom vlna kritiky zo strany spoločnosti sa zdvihla, len akosi to nestačilo na tú bodku - konanie vyšetrovateľov.

A nie tak dávno boli v médiách hanlivé výroky aj na Cirkev a kňazov, boli to výroky typu "vyšinutý metafyzický predátor" , "najdebilnejší veriaci" apod. V tomto prípade bolo podané aspoň trestné oznámenie.

Čo alebo kto vlastne určuje, ktorý čin sa vyšetruje a ktorý nie, ak je podozrenie z porušenia zákona? Čo môžem dnes povedať a čo nie, aby ma náhodou nezačali tresne stíhať? 

P. Truban s p. Beblavým si veselo natáčajú reklamné videá, až má človek pocit, že nejde o serióznu službu občanom štátu, ale o reklamu na Coca Colu a nie politikov, ale hercov z Hollywoodu. Jediným  "trestom" za kauzu s drogami sa zdá byť pokles preferencií a strata pozície lídra opozície, ktorú aktuálne prebral exprezident Kiska. Teda aspoň podľa „erudovaných prieskumov“. Zdá sa, že na jeho úžernícke podnikanie spojené s exekúciami najchudobnejších ľudí voliči akosi zabudli.

Veľmi ma tiež rozrušilo vyjadrenie p. prezidentky, že bude vetovať prípadne schválený zákon o sprísnení interupcií.

Toto hovorí napriek tomu, že vo svojej kampani sa nás snažila presvedčiť, že bude prezidentkou všetkých a apolitická. Žiaľ, nie je tomu tak, práve naopak.

Blížiaci sa Pochod za život a aj tie predošlé predstavujú desiatky tisíc ľudí, ktorí by tú zmenu v zákone uvítali.            

Inzercia

A p. prezidentka sa od nich takto dištancuje, zhadzuje ich, tak ako aj demokraticky zvolený parlament, ktorý by prípadne takýto zákon prijal. Pre istotu už vopred.

Tak ako? Je prezidentkou všetkých, alebo len tých z PS-Spolu a tých s liberálnymi názormi? Navyše sa ukazuje, že v istých momentoch jej chýba odvaha, už si totiž začína vyberať na koho sa bude v TV usmievať. A s jej tradičným úsmevom nám dokonca oznámila, že je prichystaná vymenovať úradnícku vládu, hoci súčasná vláda stále vládne...

Kampaň pred voľbami ešte ani poriadne  nezačala a už sa to melie.  A je mi úzko z toho, že sa PARLAMENTNÁ DEMOKRACIA na Slovensku začína nenápadne meniť na „MAINSTREAMOVÚ DEMOKRACIU“ s vplyvom na všetky zložky štátu. Toto je veľmi nebezpečné.

Nenápadne sa začínajú meniť štandardy, ktoré môžu mať dopad na budúcnosť nášho Slovenska, jednak v jeho charaktere, ale aj v jeho kultúrno-etických oblastiach (napr. ako v Čechách, kde sa už pripravuje zákon o legalizácii eutanázie) alebo aj infiltrovaním liberálnych ideológií, s dopadom na naše deti a rodiny.

Budeme toto ticho tolerovať? Nebudeme sa raz báť povedať svoj názor, ak nebude v súlade s tým liberálnym alebo mainstreamovým? Nie je toto len ďalšia TOTALITA šikovne zamaskovaná peknými, no bezobsažnými frázami o slušnosti, nových politikoch a boji proti zlu? Uvedomujeme si vôbec závažnosť toho všetkého čo sa dnes deje aj v kontexte najbližších volieb?

Inzercia

Vyštudovala som psychológiu na Trnavskej Univerzite. Pracovala som na Trnavskej univerzite a neskôr som sa v praxi venovala väzňom a narkomanom. Ale v prvom rade som manželka a matka. email: olano.c.100@gmail.com

Inzercia

Odporúčame

Blog
Iba jednota kresťanov zachráni Slovensko

Iba jednota kresťanov zachráni Slovensko

Kresťanská politika na Slovensku upadá. Zo silného kresťanského prúdu, ktorý v deväťdesiatych rokoch určoval slovenkú politiku ostalo torzo. Jednotu, odbornosť, víziu nahradili žabomyšie spory, diletanstvo, politický avanturizmus. Potrebujeme sa vrátiť späť ku koreňom kresťanskej politiky.