Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
08. február 2018

Kiska s vrahmi v jednom klube

Zvoliť neznámeho človeka za prezidenta je vždy rizikom. A na Slovensku sme zistili, že zvoliť Kisku bolo chybou.
Kiska s vrahmi v jednom klube

Myslel som, že pán prezident sa stretáva len so starým Sorosom, s odpornou LGBT skupinou a s ľuďmi, čo ovracajú lietadlo, ale najnovšie sa pán Andrej Kiska stretáva s chlapmi, čo znásilnili a zabili mladú ženu! 

Súdy (nielen slovenské) rozhodli, že sú vrahmi mladej študentky, ktorú uniesli v r. 1976. Opakovane ju znásilňovali a potom ju utopili. 

Aj teraz týchto odsúdených vrahov pozval do klubu Štefan Hríb, ktorých asi pokladá za nevinných. V minulosti ich pozval do televízie, kde mal svoju reláciu Pod lampou. Zato bola udelaná pokuta 50 000 eur.

Štefan Hríb sa vrahom poďakoval za návštevu a pozval na pódium aj prezidenta Kisku, ktorý rečnil opäť o extrémizme. Lenže o brutalite odsúdených vrahov už nebola reč.

Video

Dúfam, že prezident Kiska o rok kandidovať nebude! 

 

Inzercia

Odporúčame

Blog
Zmenený text kanadskej hymny

Zmenený text kanadskej hymny

V Kanade v stredu 7. februára 2018 bol prijatý zákon, ktorým sa upravuje text národnej hymny. Ak tušíte, že to súvisí s všadeprítomnou snahou o politickú korektnosť a vplyv “ideológie gender”, tušíte správne.

Blog
Prestanú už prominentní kresťania ruinovať kresťanskú politiku na Slovensku?

Prestanú už prominentní kresťania ruinovať kresťanskú politiku na Slovensku?

Konečne čerstvý vietor, konečne rozumný čin, konečne múdrosť, konečne kresťanstvo, konečne zárodok šance pre budúcu kresťanskú vládnu politiku. Koniec nekonečného štiepenia kresťanských hlasov. (Vďaka Bohu aj za stroskotanie Rybníčkovej T(r)osky) Tieto veci mi napadli, keď som sa dozvedel o rozhodnutí Richarda Vašečku vstúpiť do KDH a kandidovať za jeho predsedu.