Nepotrestaný Mečiar? Biľak, vila a smrť!

Nepotrestaný Mečiar? Biľak, vila a smrť!

Opäť sa zamýšľam, že v akej krajine žijeme...

Dnes idem do kina na film ÚNOS. Na tento film som čakal odkedy zverejnili prvú upútavku, keď zomrel prezident Michal Kováč.

Sú natočené rôzne filmy o komunistickom režime, ale z obdobia mečiarizmu ide o prvý film.

Čo bude rýchlejšie: spravodlivosť na tejto zemi alebo smrť? 

Vasiľ Biľak

Biľak

Komunista Vasiľ Biľak nikdy nebol odsúdený a potrestaný za známu vlastizradu. Napriek tomu, že sa dožil 96 rokov života.

Proces s Biľakom, ktorý by došiel do konca sa neuskutočnil. Budúce generácie sa určite nepoďakujú. Dožil sa vysokého veku a predsa mu nebolo nikdy oficiálne povedané, že buď je vinný alebo nevinný.

Mnohí historici sa predsa zhodnú, že ide o negatívnu postavu slovenských dejín.

Vladimír Mečiar

Vladimír Mečiar žije. Ešte nie je neskoro!

Kompetentní by sa mali poponáhľať vyriešiť obvinenia a pochybnosti, ktoré nás trápia a napádajú pri mene samozvaného "otca národa". 

Namiesto toho, aby sme sa v tých 90 - rokoch mali ako v Švajčiarsku, tak naša krajina sa uberala napodobňovať Severnú Kóreu.

Obdivoval som prezidenta Michala Kováča, že sa nebál postaviť proti mečiarizmu. Načo aj doplatil. Veľmi by som si želal, aby už vyriešili únos prezidentovho syna, vraždenie a pod.

Opäť sa bude rozhodovať v NR SR o amnestiách. Každý normálny človek chce, aby sa to už vyriešilo... Aj poslanci sa nebudú báť zahlasovať za zrušenie, keď s tým nič nemajú spoločné.

Dôchodca Vladimír Mečiar má 74 rokov. Nevieme koľko ešte bude žiť, ale zaslúži si počuť rozsudok Slovenskej republiky. Buď je vinný alebo nevinný! 

Vila a smrť

Biľak zomrel nepotrestaný v svojej vile.

Vladimír Mečiar sa vo svojej známej (či tajomnej) vile doteraz mohol usmievať, lebo pokiaľ bude mať v parlamente správnych ľudí na správnom mieste, tak sa naďalej nemusí báť o svoj blahobyt.

Dôjde k potrestaniu vynníkov? 

Myslím si, že dôležité je už konať. 

Možno raz budú zrušené amnestie. Otázkou zostáva, či to bude za života toho, ktorý najviac bol (určite aj je) proti ich zrušeniu...

Fotky: Internet

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo