Vlaďa Pekárová

Vlaďa Pekárová

Po gymnáziu v Prievidzi absolvovala štúdium učiteľstva na UKF v Nitre. Od roku 2015 pracuje ako jazyková korektorka na voľnej nohe, pričom zúročuje svoje humanitné vzdelanie, a to najmä v odbore slovenský jazyk a literatúra. Na blogu chce vyjadriť svoj postoj, ako aj osviežiť čitateľa tradičnou poéziou vo viazanom verši, detskou alebo vážnou, ktorej sa venuje vo voľnom čase. Jazykové korektúry: janpekar51@gmail.com

  Strana 1

  Blog
  Hovor ako Rus: Na hrubé vrece hrubá záplata
  Hovor ako Rus: Na hrubé vrece hrubá záplata

  V úvode svojho príspevku ďakujem Pánu Bohu za pomoc Ukrajine, ako aj za dodávanie odvahy civilizovanému svetu, ktorý sa stále viac zjednocuje proti jednoznačnému narušiteľovi poriadku nielen v slovách, ale aj v skutkoch. No je ešte niečo, čo sa neurobilo. Lebo až keď sa vyvinie maximálne úsilie na dosiahnutie dobrého cieľa, budú modlitby vypočuté v celej svojej sile. Teda aspoň tie, ktoré zaznievajú v pravde, to je kde sa nestavia útočník a ten, čo sa bráni, na jednu úroveň.

  Blog
  Aktuálna výzva
  Aktuálna výzva

  V úvode svojho príspevku ďakujem Pánu Bohu, že Ukrajinu stále posilňuje v boji za slobodu, čo je Božia hodnota, a preto ju treba brániť. Ďalej ďakujem vládam civilizovaného sveta za ich doterajšie rozhodnutia v prospech obrany nevinného. Ďakujem, samozrejme, aj našej vláde na čele s OĽaNO, ktorú si vážim a dôverujem jej. V neposlednom rade moja vďaka patrí pani prezidentke za jej priamy a rezolútny postoj, ako aj všetkým ľuďom, čo nezahmlievajú a zlé nenazývajú dobrým a naopak.

  Strana 1
  Denník Svet kresťanstva

  Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

  Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.