Peter Lauko

Peter Lauko

Chirurg, dôchodca, lektor Billingsovej ovulačnej metody a TeenSTAR programu výchovy k ľudskej láske, poslanec NRSR za KDH v rokoch 1992-1998.

  Strana 1

  Blog
  Ťažká alebo žiadna diskusia s liberálmi.
  Ťažká alebo žiadna diskusia s liberálmi.

  Pohľad na citlivé témy o interupciách, antikoncepcii, umelom oplodnení, manželstve je vždy konfrontačný zo strany liberálov a ľavicových marxistov. Konzervatívne strany majú v tejto otázke jasno, vedia kedy začína v živote ženy nový život, či možno ukončenie života umelo chápať inak ako zabitie. Príkladom môžu byť vymyslené nepravdy, že do určitej doby to nie je živé dieťa, ale embryo je vraj bez charakteristík živého organizmu. Ako je to?

  Blog
  Ako je to v období 30 rokov po Nežnej revolúcii
  Ako je to v období 30 rokov po Nežnej revolúcii

  Všetci sme radi, že komunizmus padol, že môžeme cestovať, mať rôzne výhody, ktoré sme doteraz nemali. Horšie je to s obrazom ako vyzerá vláda, súdníctvo, justícia a demokracia celkovo. A čo je najhoršie akí sme slobodní v uznávaní názoru, spravodlivosti, viery, a normálneho dlhoročného tradičného nazerania na svet.

  Blog
  Výzva Rade KDH
  Výzva Rade KDH

  Ak chce KDH uspieť vo voľbách, treba aby prestalo robiť chyby. Rada je orgán KDH, ktorý musí upozorniť na chyby svojho predsedu.

  Blog
  Som členom KDH, ale.
  Som členom KDH, ale.

  Slovensko novú stranu vytvorenú z neúspešných politikov KDH a časti „starej gardy“ nepotrebuje-názor predsedu KDH v blogu Postoj.

  Strana 1
  Denník Svet kresťanstva

  Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

  Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.