Misia mladých

Misia mladých

Hlavnou činnosťou Občianskeho združenia je poskytovanie pomoci deťom a rodinám, ktoré sa ocitli v krízovej životnej situácii, organizácia voľnočasových aktivít a dobrovoľníckeho programu.

Strana 1

Blog
Pozvánka na modlitbovú vigíliu - Kresťania v Sýrii a Iraku
Pozvánka na modlitbovú vigíliu - Kresťania v Sýrii a Iraku

OZ Misia mladých a Oravské centrum mládeže Vás pozývajú na modlitbovú vigíliu - Kresťania v Sýrii a Iraku, ktorá sa uskutoční 9. júna 2017 v Rímskokatolíckom farskom kostole Najsvätejšej Trojice v Tvrdošíne. Program začne o 18:30 hod sv. omšou a po nej bude nasledovať svedectvo fotografa Antona Friča, ktorý viackrát osobne navštívil kresťanov v Iraku. Celá vigília sa zakončí adoráciou. Na podujatí bude možnosť podporiť kresťanov v Iraku aj v Sýrii kúpou knihy ,,Ja som N" a odznaku.

Blog
Meteorit Magura
Meteorit Magura

Začiatkom apríla nás boli pozrieť naši priatelia a tak sme sa spolu s nimi vybrali na výlet po náučnom chodníku. Kedže výlet dopadol veľmi dobre a našim priateľom páčil tak na základe tohto aj ďalších pozitívnych ohlasov ktoré nás povzbudili. Sme sa rozhodli predstaviť Vám aj v druhom článku náš projekt ktorý je zameraný na zviditeľňovanie nášho regiónu. Z osadením tabuľ sme začali v roku 2011 kedy sme osadili dve náučné tabule (Meteorit Magura a Meteoroid - Meteor - Meteorit) na Slanickom ostrove umenia.

Blog
Poď sa s nami poprechádzať po Bylinkovom náučnom chodníku
Poď sa s nami poprechádzať po Bylinkovom náučnom chodníku

Ak sa radi túlate po Slovensku a radi spoznávate našu krásnu krajinu, tak určite nevynechajte krásny región na severe Slovenska Oravu. Náš kraj je bohatý na históriu, krásne kultúrne pamiatky, gastronómiu a hlavne hory a nádhernú prírodu. Ak radi chodíte do prírody tak Vám odporúčame jeden super tip na krásnu prechádzku na Bylinkovom náučnom chodníku,ktorý sa nachádza na katastrálnom území obce Štefanov nad Oravou.

Strana 1
Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.