Matúš S. Babčan

Matúš S. Babčan

Slovami zakladateľa platformy London Real: „Nemusím súhlasiť s tým, čo hovoríš, ale až na smrť budem bojovať za právo, aby si to mohol povedať.“ Brian Rose, David Icke či Alex Jones pravidelne lámu Matrix, do ktorého sme sa narodili, na kusy. K týmto cenzurovaným majstrom chcem prispieť svojou troškou aj ja, pretože vidím to, čo oni. Ľudia majú priveľkú cenu, aby sa celý život zhypnotizovane pozerali svojim A. I. otrokárom do jedného oka. Zobúdzajme sa navzájom z tohto televízneho a rádiového sna. Do not TELL us your VISION, TELEVISION!

  Strana 1

  Blog
  10 šupiek Rockefellerovej cibule, ktoré spôsobujú plač/škrípanie zubami
  10 šupiek Rockefellerovej cibule, ktoré spôsobujú plač/škrípanie zubami

  Dopredu hovorím, že toto je majestátny blog. Prudko fundovaný. Vložil som doň krv aj pot. Vyžaduje obzvlášť citlivý prístup svojprávneho dezoláta, ktorý si zamiloval slobodu. Vyžaduje slobodnú myseľ, ktorá neoznačí každý iný názor za ruskú propagandu, americkú propagandu alebo hoax. Prudkú fundovanosť blogu si môžeš kedykoľvek overiť vlastným výskumom na stránkach bez cenzúry. Ak si vaxer... aspoň sa po prečítaní môžeš stať odborníkom na dezolátne práva. Istá diskrepancia blogu (malá, dúfajme) je len zdravou záležitosťou ľudskej chybizácie. Ešte dodávam, že som už stokrát úspešne vyplnil na internete antirobotický test, takže nie som robot.

  Blog
  Pozvánka na celosvetovú modlitbu/meditáciu za aktiváciu Božieho zásahu
  Pozvánka na celosvetovú modlitbu/meditáciu za aktiváciu Božieho zásahu

  Dňa 21. 12. 2021 o 17:00 nášho času sa uskutoční modlitba/meditácia v 31 jazykoch. 20-minútovú meditáciu sprevádza prostredníctvom youtube videa Silvia Šuvadová. Pripomínam, že na rozdiel od globálneho podkúvania je účasť dobrovoľná, bez nátlaku, prepúšťania z práce, nezákonného testovania a iného terorizovania. Jedným z cieľov je dosiahnuť počet 144 000 účastníkov. Čím viac, tým lepšie. Čo sa týka závažnosti tejto meditácie – v historickom kontexte Zeme –, pôjde o niečo porovnateľné s prvým uplatnením ľudských práv a slobôd zakotvených v Ústave.

  Blog
  Odkaz bytostiam, ktorým nestačia dnešné tony cenzúry a chcú ešte viac zmizíka
  Odkaz bytostiam, ktorým nestačia dnešné tony cenzúry a chcú ešte viac zmizíka

  Vitaj, horlivý/-á majiteľ/-ka svätej a jednotnej pravdy i tajomných vedeckých konsenzov! Si hrdý/-á na to, že si súčasťou rozporuplného mainstreamu? Netrápi ťa, že televízni lekári a hygienici majú finančné prepojenia na farma firmy, ktorých záujmy pretláčajú? Netrápi ťa, že hlavný svetový poradca a iniciátor plandémie Anthony Fauci na začiatku chaosu povedal, že rúška nijako nepomôžu? Netrápi ťa, že podkovy neponúkajú ani slobodu, ani účinnosť a nie sú bezpečné? Že celá EÚ má konflikt záujmov ako hrom? Potom je tento blog pre teba.

  Blog
  „Rozporuplný mainstream a jeho šírenie hoaxov už dosiahli na Mesiac,“ vyjú psi
  „Rozporuplný mainstream a jeho šírenie hoaxov už dosiahli na Mesiac,“ vyjú psi

  V tomto blogu predostriem správy, ktoré sa objavili v alternatíve, mainstream ich označil ako hoax, prešlo pár mesiacov a už to bolo naopak. Ovečky plačú: „Prečo, ach prečo má alternatíva ohľadom plandémie pravdu? A v čom inom ešte môže mať?“ Žartujem. Ovečky sa len sťažujú a frflú, pravdu už dva roky vôbec neriešia. Keby ju totiž riešiť začali, museli by si priznať, že urobili chybu. A to by bola pre ne horšia katastrofia ako kobylky a mor dokopy. Česť výnimkám.

  Blog
  Podprahové informácie zo seriálu The Simsons ako na dlani
  Podprahové informácie zo seriálu The Simsons ako na dlani

  V tomto blogu zhrniem nenápadné odkazy sledovateľom seriálu a tiež postrehy, ktoré sú prinajmenšom šokujúce. Prednesiem ich v duchu producentov – prihovárajú sa nám a myslia to smrteľne vážne, pretože svet, ktorý ukazujú, takmer dokonale pasuje s realitou, v ktorej žijeme. Seriál okrem iného oplýva zázračným prorokovaním udalostí a úmrtí celebrít. The Simpsons má v názve 3 S-ká, ide o smutnú 666 pečiatku nášho globálneho hybridného manažmentu. Symbolika do toho!

  Blog
  Hrajú Biblia a globálny syndikát v jednom tíme?
  Hrajú Biblia a globálny syndikát v jednom tíme?

  Zamyslel si sa už niekedy nad tým, kto ovláda tento svet? Sú to ľudia, naši hrabiví politici s ich daňovými podvodmi, milenkami a rezidenciami v Austrálii? Ach, ty Sulík. Alebo ide o národy, či dokonca spojenectvá štátov, ako lgbtidfksj EÚ, NATO a OSN, ktoré sú skutočnými hýbateľmi agendy klimatických zmien, agendy očkovania typu doktor Mengele? Aká veľká je pravdepodobnosť, že za všetkými neľudskými agendami, ktoré sa na nás dnes hrnú zo všetkých strán, stoja iba ľudia? Možno celý svet ovláda Krčméry, ktorého sestra je riaditeľkou klinických testov vo Pfizeri pre Česko a Slovensko.

  Blog
  Ako som si vďaka očkovaniu zamiloval Čechoslovákov tak veľmi ako Štúr svoj jazyk
  Ako som si vďaka očkovaniu zamiloval Čechoslovákov tak veľmi ako Štúr svoj jazyk

  Rozdiel medzi vaxerom a antivaxerom je len jeden mesiac pri počítači na péenke – pokus o vtip, ktorý som si však odžil. Naozaj, ide len o infomácie, vlastne o informačnú vojnu. Napriek všetkým problémom, ktoré dnes vidím, sa Slovensko ukazuje ako jedna z najslobodnejších krajín v Európe! Viac k tomu v článku napr. na jeho konci. Zatiaľ iba sekundárny názov blogu: Keď si spojíš (ne)nápadné súvislosti dokopy... Budeš už konečne globálny?

  Blog
  Žena v domácnosti sa váži v diamantoch
  Žena v domácnosti sa váži v diamantoch

  Tradičná rola ženy a matky nebola ešte nikdy tak napádaná ako dnes. Pre mladé študujúce dievčatá je zväčša symbolom poníženia a opovrhnutia, a to aj napriek tomu, že bez ich matiek by takto nadávať na tradičnú rolu ženy ani nemohli. V mužských kruhoch je dnes situácia celkom opačná. Žena, ktorá ponúka mužovi detské prírastky, sex a teplú večeru sa váži v diamantoch. Trendy v spoločnosti sú však práve také, že muž by mal vo vzťahu radšej rýchlo zabudnúť na prvé, druhé aj tretie.

  Strana 1
  Denník Svet kresťanstva