Marika Komendová

Marika Komendová

Momentálne je na materskej dovolenke. Je vydatá, má tri dcéry. Pochádza zo Spiša. Žije so svojou rodinou na Južnej Morave. Na sociálnych sieťach ju môžete poznať pod názvom Chcem byť normálna mama. Jej pôvodné blogy nájdete na chcembytnormalnamama.home.blog a mojakomunita.sk/web/emdzej/blog

Strana 1

Blog
Aj Candler nosí flanelku (recenzia)
Aj Candler nosí flanelku (recenzia)

Keď sa Maťo s Eli rozhodli vymeniť svoje vyšívané hodiny za Candlera, bola som mierne skeptická. Jasné, je to sympatický, "najstajlovaný" a príjemne voňajúci chlapík, no nemala som pocit, že to stačí na to, aby prerazil. Priznám sa, že som zmenila názor.

Blog
Chcem byť normálna mama: Dojčím s láskou... Kým mi sily stačia
Chcem byť normálna mama: Dojčím s láskou... Kým mi sily stačia

Dnes ku mne prišla moja triapolročná dcérka a hovorí mi: "Mamka, môžem ovoňať tvoje prsíčko?" Vravím jej: "Môžeš." Ovoňala ma, milo sa na mňa usmiala a vraví: "Vonia". Opýtala som sa jej, čo jej tá vôňa pripomína. Povedala mi, že tortu. V tej chvíli mi prebehla hlavou myšlienka: “Dojčenie je láska.” Naozaj, to nie je len o stravovaní dieťaťa. Je to niečo viac. Čitateľ by mohol očakávať, že príbeh bude pokračovať pritúlením a prisatím sa na prsník. Áno, Eli sa ku mne na chvíľu pritúlila, no potom odišla späť do detskej izby hrať sa. Už dva roky totiž nie je dojčená.

Blog
Poviedky trojmatky: Ako sa trojmama na rande vybrala
Poviedky trojmatky: Ako sa trojmama na rande vybrala

Keď sa čerstvá trojmama, šialene túžiaca po nerušenom spoločnom čase s trojotcom, dozvie o blížiacom sa koncerte obľúbenej speváčky v neďalekej malebnej dedinke, začnú sa diať divy. Trojmama zrazu chystá prekvapenie pre trojotca, zabezpečuje stráženie detí, vyberá tie najkrajšie šaty, ktoré vo svojom dojčiacom šatníku má, strúha svoju zaprášenú ceruzku na oči a celý deň premýšľa nad priebehom toho veľkého dňa D, ktorý tak nezištne vymyslela pre svojho manžela.

Strana 1
Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.