Ján Žatko

Ján Žatko

Konzervatívec v politike aj v živote.

Strana 1

Blog
Vyrastú na Slovensku po voľbách desiatky minaretov?
Vyrastú na Slovensku po voľbách desiatky minaretov?

Saskári zverejnili svoj program pre spoločenské rezorty, ktorým sa budú uchádzať vo voľbách o dôveru voličov. V médiách sa v poslednom čase rozoberá viacero kontroverzných tém, s ktorými SaS prichádza. Jedna však zostala akosi nepovšimnutá. Ide o bod 71. programu "Jednoduchšia registrácia cirkví". Po jeho realizácii môžu na Slovensku konečne vyrásť desiatky minaretov.

Blog
Aj ty, Brutus?
Aj ty, Brutus?

Dostal som newsletter od Kresťanskej únie. Nie je na tom nič čudné. Nie som síce voličom tejto strany, ale zaujímajú ma jej aktivity. Preto som si objednal jej newsletter a pravidelne ho dostávam. Čudný, ba pre mňa priam šokujúci, bol jeho obsah.

Blog
Nie je to referendum o Hlinovi
Nie je to referendum o Hlinovi

Rád čítam komentáre Jaroslava Danišku na Postoji. Majú hlavu a pätu a ponúkajú nám iný pohľad na svet ako bežný mainstreem. Rád čítam jeho komentáre. Aj keď nie vždy s jeho názormi súhlasím. Tak ako napríklad v prípade jeho naozaj zaujímavej analýzy eurovolieb.

Blog
Všetko najlepšie Marián!
Všetko najlepšie Marián!

Dnes oslavuje svoje 63. narodeniny legenda slovenského hokeja, Marián Šťastný. Najstarší zo slávnej trojice bratov Šťastných.

Blog
17. november
17. november

"Za toto sme na námestiach štrngali?" počúvam občas sklamane hovoriť ľudí na Slovensku. Je pravda, asi sme mali v roku 1989 príliš ružové okuliare. Čakali sme, že po páde komunizmu príde hneď raj na zemi. Raj neprišiel a my sme akosi rýchlo zabudli na časy nie tak dávno minulé.

Blog
Talent od Boha
Talent od Boha

V nedeľu 28.júna žila Žilina a jej okolie v znamení cyklistiky. Konali sa tam spoločné majstrovstvá Slovenska aj Česka v cestnej cyklistike. Tisícky divákov pri trati a ďalšie tisícky pri televíznych obrazovkách oslavovali očakávané víťazstvo Petra Sagana. Získal už piatykrát po sebe titul majstra S...

Blog
Tri roky po
Tri roky po

"Blbá nálada, intrigy, líder bez autority – tieto tri heslá charakterizujú KDH po ružomberskom sneme, po ktorom nevidieť povestné svetielko na konci tunela. Akoby bol dlhodobý úpadok kresťanskej demokracie nezvratným osudom," tieto slová napísal o KDH pred tromi rokmi redaktor časopisu .týždeň Marti...

Strana 1
Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.