Ján Poľa

Ján Poľa

Zakladateľ webu citlivetemy.sk, autor projektu OrareM, spoluautor knihy Homosexualita bez farieb dúhy (2019), hosťujúci autor článkov na weboch chlapom.sk a zastolom.sk. Sociálno-výchovný pracovník, dobrovoľník, vyštudovaný biológ (vedecký smer), toho času sa pohybujúci v oblasti zdravotníctva. Nie neomylný, ale zvažujúci každú myšlienku, každý krok. Brániaci to, kvôli čomu trpeli jeho predkovia, i to, kvôli čomu trpel on sám. Čo to bolo? Obyčajná láska, viera v dobro, nenápadnosť, hlad po poznaní. Počúvajúci príbehy iných. Prísny, vyžadujúci, ale zároveň držiaci za ruku toho, kto sa vyberie inou cestou.

  Strana 1

  Blog
  Gay psychológovia, Signum, homosexualita
  Gay psychológovia, Signum, homosexualita

  Dovoľte mi podeliť sa o cestu konkrétneho, no v podstate akéhokoľvek mladého a vo svojej sexualite zmäteného muža, kresťana, ktorý hľadá na internete alebo inde nejakú formu podpory, prijatia a pochopenia.

  Blog
  Nebojme sa homosexuality!
  Nebojme sa homosexuality!

  Strach je na oboch stranách. Aktivisti (za LGBT+ ideológiu) aj obyčajní ľudia (proti LGBT+ ideológii) sa boja manipulácie a vnucovania niečoho, čo nechcú. To ich zrejme bude spájať ešte veľmi dlho.

  Strana 1