Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
09. február 2022

Regionálna renesancia Slovákov

Moc sústredená do malej úplatnej skupinky v ďalekých krajoch opakovane zlyháva, ak ide o rozvoj sebestačného, slobodného a silného Slovenska. Až dodnes sa deje presný opak. Politici (naše zástupné karikatúry) pokojne našľapujú vo zväčšovaní závislosti, tyranie a oslabovania Slovenska. Vyvážame kvalitný tovar, dovážame predražený odpad. Mimovládne organizácie sústreďujú násobne viac kontroly a moci ako nám kedy ponúkli naše úbohé pravidelné voľby. Systém umožňuje, aby sa k šéfovovaniu nikdy nedostali ľudia, ktorým záleží na Slovákoch. Riešenie? Všetku odovzdanú prázdnu moc si musíme privlastniť. A to okamžite!
Regionálna renesancia Slovákov

Už žiadne odovzdávanie zodpovednosti za seba cudzím ľuďom. A je úplne jedno, koľko majú titulov. Vysoká priečka v školskom systéme je často ekvivalentom vysokej/systémovej vymytosti mozgu. Tak ako politici postupne uveria klamstvám, ktoré majú napísané vo svojich notách, rovnako môžu „vysokí intelektuáli" uveriť, že prikovať 6- a viacročné deti k laviciam v betónovom bloku je prospešné ich zdraviu.

Rockefellerovo zdravotníctvo, bankový systém otrockých dlhov aj školstvo dnes kolabujú. Končia. Ich cieľom nebolo dosiahnuť silnú a slobodnú či sebestačnú spoločnosť, a už vôbec nie demokratickú, ale poslušné bojazlivé králiky, ktoré sa sem-tam tešia, že sú ich klietky pekne vymaľované. Ak chceme, aby naše deti dostali šancu, musíme vytvoriť celkom iné zdravotníctvo aj školstvo. Musíme vytvoriť regionálne systémy a vychovať ľudí, ktorým bude záležať na niečom inom, ako sú ich vlastné peňaženky.

Prvý krok k tomu je vziať si svoju vlastnú moc späť a už ju nikomu neodozvdávať. Možno ide o čosi strašidelné, dokonca zodpovedné, no v konečnom dôsledku získame absolútne oslobodenie (aj od našich falošných bohov).  Politici naše spoločné, ale aj osobné ciele, nádeje a sny nikdy nesplnia. Keď sa pozrieme do histórie, vidíme, že centralizácia vedie minimálne aj maximálne k centrálnej totalite či tyranii nejakého blázna s komplexom menejcennosti.

Spôsob, ako sa môžeme ako spoločnosť čo najrýchlejšie posunúť vpred, je obnovenie regionálneho systému, povedzme, mestských štátov. Inak povedané, naše komunity sa starajú o naše komunity, nie o Jožka v Bruseli. Predstava, že sa Jožko v Bruseli stará o Slovákov je ako čakať, že Mesiac zajtra o šiestej večer spadne do susedovho kvetináča.

Spoiler alert: Ani Ferko v Bratislave sa nepostará o Bonifáca v Košiciach. Double spoiler alert: Existujú Ferkovia, ktorí sa nestarajú ani o svoju komunitu/kmeň. Triple spoiler alert: Kvantovo excitujú aj Ferkovia, ktorí kašľú sami na seba.

V podstate ide o návrat k fungovaniu silného Česko-Slovenska, ale v ešte lepšej verzii.

Sebestačné a regionálne hospodárstvo. Ľudia, ktorí si uvedomujú, že striekanie chémie na zeleninu vedie ku konzumácii tejto zeleniny aj s chémiou (zapnime si mód súvislostí, aby sme neboli iba papľuhovia a čaptoši). Ľudia, ktorí chápu, že vyčerpaná pôda bez živín vyprodukuje chorľavé rastliny s nízkou nutričnou hodnotou. Ľudia, ktorí nemučia zvieratá na svojej Zvieracej farme chémiou, neprirodzenou potravou a nedostakom pohybu a slnka. (To isté robíme našim deťom, že?)

Skrátka snívam o pestovaní rastlín a chove detí aj zvierat bez ľudského terorizmu v akejkoľvek forme.

Ako hore, tak aj dole. Ako v nebi, tak i na zemi. Ako v kravíne a kurníku, tak aj v školskej triede. Zdieľať

Nedostatok pohybu. Nedostatok slnka. Rastové hormóny v strave. Antibiotiká. Bakteriálna rezistencia. Neprirodzená výživa. Pesticídy. Očkovanie, alergie, astma, rakovina. Modifikácia = viac jedovaté pre škodcov A konzumentov. Silnejšie antibiotiká. Viac rastových hormónov v mäse a mlieku. Stále rovnaká pesnička, čo? A čo asi tak hovoria rakovinové bunky na všetky rastové hormóny? „Jéééj!“

Školstvo, ktoré stojí na slobode, kreativite, intuícii a pohybe rozvíjajúcich sa ľudských tiel a duší. Školstvo uplatňujúce súčasné poznatky vedy, nie tie spred 1500 rokov. Programovanie a vymývanie mozgov prenechajme programátorom a ich počítačom. V žiadnom prípade to však neskúšajme na ľudských deťoch! Škola musí fungovať demokraticky, ak chceme vychovať demokratov. Dnes ešte stále funguje vzdelávanie žiakov na princípe monarchie, tyranie, totality. Koľko žiakov sa denne sťažuje svojim rodičom, že sa musia učiť nezmysly, ktoré v živote nevyužíjú? Koľko rodičov ich naozaj počúva?

Povinné vzdelávanie, ktoré zabezpečuje štát, je podanie prvého prstu diablovi. Neodovzdávajme duše, mysle ani telá našich detí žiadnej inštitúcii pod heslom „povinné“. Toto „povinné“ bude iba narastať, až kým sa deti v škole nenaučia, že udávanie rodičov je vlastne „povinné“. A to sme už v románe Georgea Orwella 1984. Ak je dnes niečo povinné, tak občianska neposlušnosť zabezpečená Ústavou SR. Viac ako polovica Slovákov už dnes odmieta byť žabkou varenou v hrnci! Povinné poistenie auta, pomaly povinná daň za dýchanie, povinné tlačenie peňazí a obrovská inflácia, povinné... Nie. Našu moc si berieme späť a už ju nedáme bláznom ani psychopatom.

A čo dane? Koľko Slovákov je vlastne za to, aby si štát strhol z ICH práce väčšinu zárobku? Máme potom šancu na slušný život? Na normálne zabezpečenie rodiny? A vidíme okolo seba nejakú „solidárnu“ návratnosť? Postavili sme azda strieborné ministerstvá šťastia a lásky? Máme zlaté lietajúce autá zdarma? Diamantové cesty? Moja hranica je 10 %. Ak si chce niekto z našej energie a z našej práce odtrhnúť vo falošnom mene spoločného dobra viac ako 10 %, je to zločinec. Výpalník. Budeme protestovať a bojovať a meniť systém dovtedy, až kým sa tak nestane. Žiadne 70 % či 80 % dane! Na to, drahí tyrani, po roku 2022 zabudnite!

Pomaly, ale isto si drahí politickí zástupcovia (plus nevolení exoti typu Mikas) vrátane „mainstreamových“ médií uvedomujú, že ich Slováci neberú ani tak vážne ako triedenie odpadu. Skutočnú moc majú ľudia, národ, ktorému záleží na slobodnej, sebestačnej a prosperujúcej spoločnosti. Spoločnosti postavenej na podnikavých jednotlivcoch, nie naopak!

Dobre vidíme, čo robí podnikavý štát na úkor jednotlivcov – výpalníctvo. Volajme veci pravým menom, najmä keď mafián získa oblek a oficiálnu pečiatku od štátu... na svoje výpalnícke účely. Stáva sa menším zlodejom len preto, že vystupuje „oficiálne“ a „autorizovane“? Rozhodne nie.

Inzercia

Jednoznačnou úlohou volených aj nevolených „zástupcov“ a vykastrovaných médií je presný opak ich úvodnej kampane, ako sme sa jasne dozvedeli po tisíci raz. Aj bez vplyvov mimovládnych organizácií ide o logickú cestu pre tieto zúfalé existencie:

Čím viac je národ závislý, oslabený a nesvojprávny, tým hlbšie skláňa svoju hlavu a upriamuje pozornosť smerom k vykastrovaným médiám, politikom a nevoleným mediálnym exotom.  Zdieľať

Tento začarovaný a sebadeštruktívny kruh je nutné pretnúť zhora nadol a začať odznova. A inak.

Źelám nám všetkým, aby sme sa raz dožili toho, že si vložíme do úst skutočné jedlo (bez toxických elementov), napijeme sa skutočnej vody (bez toxických elementov), doprajeme si dostatok pohybu v prírode, naše deti získajú skutočné vzdelanie (nie králičie klietky) a pôjdeme do skutočnej práce (podľa spojenej túžby srdca, rozumu a našej intuície, resp. našich múdrych baktérií v črevách :P ).

A žiaden výpalník, mafián či papľuh si väčšinu našej energie a práce skrátka nevezme. Prečo?

Pretože čo je povinné a čo nie – o tom budeme rozhodovať vo vlastných komunitách so skutočnými odborníkmi. Budeme sa aktívne a priamo zapájať do všetkého okolo nás.

(Spomeňme si, kam nás priviedla „povinná“ povinnosť platenia daní. Úžerníci ich od okamihu zavedenia systematicky zvyšujú, momentálne ide o 70 až 80 % z výplaty!)

V budúcnosti venujme tretinu nášho vzdelania pohybu, tretinu hudbe a tretinu vede. Napríklad.

Už vieme, kam nás priviedlo trojtretinové papagájovanie informácií od aktuálnych víťazov vojen. K pesticídom proti vlastným obyvateľom. K bakteriálnej rezistencii. Ku generácii alergických detí s cukrovkami rôzneho typu.

Posledná poznámka. Je porucha pozornosti (mystická ADHD) problémom detí, alebo poruchou pozornosti drakonického a impotentného školstva, ktoré je z princípu nevhodné pre zdravý rozvoj detí? Dúfam, že si budeme vedieť odpovedať sami.

#SpájanieSúvislostí

#MlčanieJeSúhlas

#ZoberSiSvojuMocSpäť

#ŠkolstvoTrpíADHD

PS: Keďže sa autor článku snaží svojich čitateľov posilniť a oslobodiť, robí presný opak typických „progresívnych“ článkov, ktoré čitateľov ešte viac oslabujú a zotročujú. Buď sa venuješ životu typu choď von, ži, zhlboka dýchaj, stretávaj sa s ľuďmi, mysli sám za seba, alebo zomieraniu typu zostaň vnútri, spi, dýchaj len plytko, s nikým sa radšej nestýkaj; mysli si len to, čo ti oznámime z rádia, novín a TV. Voľba je na tebe.

 

 

Slovami zakladateľa platformy London Real: „Nemusím súhlasiť s tým, čo hovoríš, ale až na smrť budem bojovať za právo, aby si to mohol povedať.“ Brian Rose, David Icke či Alex Jones pravidelne lámu Matrix, do ktorého sme sa narodili, na kusy. K týmto cenzurovaným majstrom chcem prispieť svojou troškou aj ja, pretože vidím to, čo oni. Ľudia majú priveľkú cenu, aby sa celý život zhypnotizovane pozerali svojim A. I. otrokárom do jedného oka. Zobúdzajme sa navzájom z tohto televízneho a rádiového sna. Do not TELL us your VISION, TELEVISION!

Odporúčame

Blog
10 šupiek Rockefellerovej cibule, ktoré spôsobujú plač/škrípanie zubami

10 šupiek Rockefellerovej cibule, ktoré spôsobujú plač/škrípanie zubami

Dopredu hovorím, že toto je majestátny blog. Prudko fundovaný. Vložil som doň krv aj pot. Vyžaduje obzvlášť citlivý prístup svojprávneho dezoláta, ktorý si zamiloval slobodu. Vyžaduje slobodnú myseľ, ktorá neoznačí každý iný názor za ruskú propagandu, americkú propagandu alebo hoax. Prudkú fundovanosť blogu si môžeš kedykoľvek overiť vlastným výskumom na stránkach bez cenzúry. Ak si vaxer... aspoň sa po prečítaní môžeš stať odborníkom na dezolátne práva. Istá diskrepancia blogu (malá, dúfajme) je len zdravou záležitosťou ľudskej chybizácie. Ešte dodávam, že som už stokrát úspešne vyplnil na internete antirobotický test, takže nie som robot.

Blog
Naozaj sa musíme rozhodnúť?

Naozaj sa musíme rozhodnúť?

Ak sa zamyslím nad históriou našej rodiny tak vidím aj celospoločenské míľniky v rámci nielen Slovenska, ale aj sveta. Ako rozhodnutia nášho národa, alebo len našich elít, alebo úplne niekoho iného rozhodli o životoch obyčajných ľudí.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.