Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
07. január 2022

10 šupiek Rockefellerovej cibule, ktoré spôsobujú plač/škrípanie zubami

Dopredu hovorím, že toto je majestátny blog. Prudko fundovaný. Vložil som doň krv aj pot. Vyžaduje obzvlášť citlivý prístup svojprávneho dezoláta, ktorý si zamiloval slobodu. Vyžaduje slobodnú myseľ, ktorá neoznačí každý iný názor za ruskú propagandu, americkú propagandu alebo hoax. Prudkú fundovanosť blogu si môžeš kedykoľvek overiť vlastným výskumom na stránkach bez cenzúry. Ak si vaxer... aspoň sa po prečítaní môžeš stať odborníkom na dezolátne práva. Istá diskrepancia blogu (malá, dúfajme) je len zdravou záležitosťou ľudskej chybizácie. Ešte dodávam, že som už stokrát úspešne vyplnil na internete antirobotický test, takže nie som robot.
10 šupiek Rockefellerovej cibule, ktoré spôsobujú plač/škrípanie zubami

1. šupka cibule. Celá plandémia padá a stojí na PCR teste, ktorý je neplatný diagnostický nástroj. Počet cyklov sa zneužíva na vyrábanie aj tak nič nevypovedajúcich pozitívnych prípadov. Pozitivita nám nič nepovie o infekčnosti človeka. Plus, vymáhanie PCR testov na ľuďoch je v rozpore nielen s ústavou, ale aj so štátnym a s medzinárodným právom.

Nátlak na ich používanie je takisto v rozpore s Norimberským kódexom. Zodpovední ľudia budú súdení za zločiny proti ľudskosti a experimentovanie na ľuďoch. Ich vynálezca, ktorý o tom hovoril a bál sa tohto zneužitia, zomrel tesne pred vyhlásením globálnej politickej plandémie. Náhoda?

2. šupka cibule. Neexistuje jediná nezávislá štúdia o účinnosti vakcín, ktorá by porovnala zdravie očkovaných a neočkovaných. Všetky štúdie o účinnosti vakcín robia samotné farma firmy, ktoré ich chcú predať. Celé očkovanie je založené na dezinformáciach z minulosti a dnes sa stalo akýmsi vakcinačným náboženstvom. Ide o papagájovanie odborne obalených hoaxov.

Argument, že vakcíny pomohli obmedziť či zničiť staré detské choroby je smiešny, pretože tieto detské choroby už boli na ústupe a zanikali, keď sa začalo s očkovaním proti týmto chorobám. Nemôžeme povedať, že vakcíny tieto choroby potlačili, tak ako nemôžeme povedať, že strecha na aute potláča daždivé počasie.

Príklad č. 1: Pfizer pri vakcínach na covid zaočkoval po dvoch mesiacoch takmer všetkých účastníkov štúdie (teda aj kontrolnú skupinu s placebom). Bez komentára.

Príklad č. 2: Cez organizáciu GAVI sa Bill Gates najmä v Indii a Afrike postaral o očkovanie zdravých detí proti obrne, čím týmto predtým zdravým deťom spôsobil obrnu. Ide o tisíce, pravdepodobne státisíce poškodených detí. Na pôvodnú obrnu trpeli iba desiatky detí. Náhoda?

Nehláseniu vedľajších účinkov očkovania sa môžeme poďakovať vakcinačnej sekte, ktorá okamžite poprie akýkoľvek súvis medzi očkovaním a zdravotným postihnutím dieťaťa alebo dospelého po očkovaní. Bohužiaľ, pri takomto prístupe nemožno hovoriť o skutočnej vede.

Napriek tomu nájdeme vo VAERSe vo vedľajších účinkoch očkovania nielen problémy s autoimunitnými ochoreniami či so zlyhanim srdca, ale aj Alzheimerovu chorobu či roztrúsenú sklerózu. Zároveň existuje mastný výskum na liečenie Alzheimerovej choroby či rakoviny. Možno by bol ten výskum na niečo platný, keby sme spoločne vyhlásili očkovanie za veľmi škodlivý hoax a zbavili sa ho. Spolu s tým by „zázračne“ (o-ho-hó) zanikli mnohé „civilizačné ochorenia“ u detí aj dospelých.

3. šupka cibule. Ropný magnát Rockefeller začal s výrobou farmaceutických tabletiek z ropy. Spôsobil tak revolúciu v medicíne. Neskôr sa potlačil škandál, ktorý hovoril o tom, že tieto tabletky z ropy spôsobujú rakovinu. Využítím jeho vplyvu vrátane financovania lekárskych škôl dosiahol, že sa liečivé účinky rastlín  a ich zmysel vytratili z lekárskych učebníc. Prírodné liečiteľstvo je dnes dokonca týmito absolventmi zosmiešňované a považované za hlúpe a neúčinné, skrátka za hoax. Náhoda?

Ó, áno, chemické tabletky so 666 vedľajšími účinkami sú určite účinnejšie ako Bohom darované liečivé rastliny s nulovými vedľajšími účinkami...

Pod dohľadom ropného magnáta sa medicína scvrkla na predpisovanie tabletiek, aku ju poznáme dnes. Tieto tabletky majú často vo vedľajších účinkoch uvedené, že môžu spôsobiť zdravotný problém, pre ktorý vznikli. Ide o pilulkovú čiernu mágiu s moderným plášťom okolo krku. Inak povedané:

„Aby sme ti takto vrátili zdravie, musíme ti ho takto poškodiť.“ Zdieľať

Takto liečia ľudí démoni, nie Boh. Aj v starovekom Kartágu obyvatelia zabíjali svojich prvorodených, aby ich Bál požehnal úspechom v ich prašivých krvilačných životoch. Podobne dnes ako dospelí očkujeme a pcháme čiernu mágiu do našich detí. Do ich krvi. Náhoda?

Ide o začarovaný kruh, z ktorého musíme vyskočiť rýchlejšie ako z hrobárovej lopaty. Toto je ideológia v kocke týchto globálnych magnátov, ktorí na jednej strane financujú charitu pre opustené deti, na druhej strane stavajú potratové kliniky a propagujú genocídu chudobných. Neznalého človeka môžu tie drobné omrvinky dobra pomýliť.

„Tento miliardár prispel na charitu? Dobre, určite je úžasný. Nepotrebujem si zisťovať, čo všetko financuje a prečo.“ Zdieľať

Verejnosť predsa nezaujíma, že sa miliardári chvastajú o genocíde vo vlastných knihách. Chvastajú sa o riadení propagandy, o zvyšovaní neplodnosti, o zasahovaní do zdravotníctva. Vlastne sa vytešujú zo všetkého, za čo by v normálnom svete strávili zvyšok života za mrežami. Ak ich za ne nedáme my, zostanú nedotknuteľní.

4. šupka cibule je naozaj krutá pre súčasnú medicínu, ale ktorá nie je? Covid-19 dodnes nebol izolovaný podľa odborníkov v Číne, Japonsku aj Amerike. Takže sa pýtam: „Aký je skutočný zmysel testov?“ (Pravdepodobne budovanie vzoriek genetického materiálu od testovaných + vnášanie toxínov tesne k mozgu... podľa aktuálneho skúmania týchto záhadných tyčiniek a svedectiev lekárov a zdravotných sestier, ktorí s nimi pracujú.)

 „Proti čomu sa teda ľudia očkujú?“ Dobrá otázka, že? Vo virológii je totiž „izolovaný vírus“ hoaxom sám o sebe. Ako toto „izolovanie“ prebieha? Odoberie sa vzorka buniek, vrazia sa do nej antibiotiká a zopár jedov, až kým sa tieto otrávené a podvýživené polomŕtve bunky nezačnú rozkladať. Potom sa na ne pod mikroskopom kukne študované očko iluminátov a tí úsudia:

„Tak, tieto polomŕtve čudné kúsky otrávených buniek budeme volať izolované vírusy, lebo... No, nevyzerajú škaredo?“  Zdieľať

Pre nadšencov ako ja, ktorí sa venujú odhaľovaniu hoaxov, ešte dodávam, že s údajným Covidom-19 nebolo urobené ani to.

Tento hoax neprešiel ani hoaxovým procesom zvyčajného izolovaného hoaxovania. Ide teda o hoax na n-tú. Zdieľať

K naplneniu významu slova „izolovať“, pôvodne od „izolovať“, v medicíne pod slovom „izolovať“ k vytúženej izolácii spravidla vôbec nedochádza. Ide o podobnú hru, ako keď sa nedávno menila definícia očkovania, aby do nej bezchybne zapadlo aj mysteriózne experimentálne génové sérum.

Jeho neškodný obsah je taký transparentný, že si ho môžete vytlačiť na tisíckach začiernených dokumentoch od Pfizeru či iných opláštených spolkov uctievajúcich kultúru smrti.

Veľká časť súčasnej medicíny stojí a padá na GERM THEORY – dávno vyvrátenej teórii z nacistického Nemecka – o príčinách ochorení prostredníctvom prenášania vírusov a baktérií z človeka na človeka. Už počas španielskej chrípky sa vedci snažili silou-mocou nakaziť zdravých účastníkov štúdie. Chorí pacienti na nich dýchali, kýchali, dokonca im lekári vtierali „nakazený“ hlien do nosa a úst. A nič.

Nikto zo zdravých účastníkov štúdie sa nenakazil. Tento pokus sa opakoval viackrát s rovnakým výsledkom. Čo teda živí túto hlúpu nemeckú teóriu o strašidelných vírusoch a baktériách?

Ide o jeden z najmocnejších nástrojov na kontrolu ľudstva. Nástroj na šírenie strachu. Ľudia, ktorí riadia pandémiu, majú odrazu autoritu bohov. Rovnako to bolo pri španielskej chrípke – dobrovoľné, ale aj nútené očkovanie, všetci v rúškach. Lenže počas španielskej chrípky zomierali práve tí očkovaní (ja viem, to ti Markíza ani Jojka neoznámila: pretty Bad for Business). Pridajme k tomu ľudí v rúškach, ktorí si v tomto ideálnom vlhkom prostredí namnožili vlastné baktérie, ktoré následne vdychovali späť do pľúc. Takto sa vyrába genocída na mieru. Zaujímavý projekt.

Na týchto príkladoch vidíme, že čím je lož neuveriteľnejšia, tým skôr ju verejnosť zožerie. Vakcíny aj rúška znižujú alebo rovno ničia našu imunitu. Zabíjajú nás. Časť verejnosti ich však aj dnes vníma ako hodené záchranné koleso. Na druhej strane, neškodné vírusy (mŕtve kúsky rozložených bielkovín) a baktérie sú označované za smrteľné nebezpečenstvo. Je to presne naopak.

Baktérie človeku veľakrát doslova zachraňujú život – bez nich by neprežil. Napríklad spomaľujú vývoj rakoviny, ovplyvňujú tvorbu hormónu šťastia, udržujú celkové zdravie človeka a podobne. Iba bakteriálnou nerovnováhou, premnožením istého druhu baktérií, sa človek dostáva do rizika. To však môže ovplyvniť základnou hygienou, stravou, pohybom, spánkom a pobytom v prírode. Najmä však ksichtom bez plienky.

Naopak, jedno z najhorších riešení, ak nerátame vakcíny a rúška, je používanie dezinfekcie. Alebo si myslíš, že dezinfekcia zabíja len tie „nesprávne“ baktérie a tým „správnym“ sa nič nestane? Podobným problémom je nadmerné užívanie antibiotík. Alebo lekársky prístup typu keď potlačíme imunitu, zmierna sa príznaky tvojej choroby. Keď sa potom baktérie namnožia rýchlejšie ako tvoja odborne potlačená imunita...  +

Vďaka Bohu, že existuje stále väčšia skupina lekárov, ktorí dokážu nahliadnuť poza záclonu masovej hypnózy a všetkých dezinformácií a rozporov Rockefellerovej medicíny.

5. šupka cibule súvisí s liekmi, ktoré sa používajú proti záhadnému ochoreniu Covid-19. Poďme sa pozrieť na plne opečiatkovaný a schválený remdesivir.

Nuž, Anthony Fauci išiel najskôr na kolobežke do Afriky, aby tam vyskúšal remdesivir na skupine asi 50 000 pokusných králikov. Ide o osvedčený model – na obyvateľoch Afriky a Indie sa už desiatky rokov testujú vakcíny a lieky, ktoré sa potom vrátia do Ameriky a Európy (asi keď Bill Gates zistí, že jeho vakcíny a lieky nezabíjajú ľudí dostatočne rýchlo, aby sa z toho urobil škandál v New York Times). V tomto prípade po užívaní remdesiviru zomrela polovica účastníkov štúdie. Jasné, vaxer povie, že to bolo pitím otrávenej vody.

Takže. Len aby sa vedelo. Týmto remdesivirom sa dnes lieči proti covidu. Nuž, sem-tam zlyhajú orgány, pacienti umierajú (predsa na covid!) a ja už vážne neviem, či je to nepriama alebo priama eutanázia, alebo či je eutanázia každý druhý lekársky zákrok, alebo každý prvý. Naozaj neviem, aký je dnes rozdiel medzi nemocnicou a pohrebným ústavom. Ak viete, prosím, napíšte do komentára. Naozaj neviem, či nie je lepšie zomrieť v domácom prostredí, ako sa pokúšať prežiť pobyt v Rockefellerovej nemocnici.

Monoklonálne protilátky sú mimochodom tiež v testovacej fáze, ale pst, o tom sa zatiaľ takmer nešušká. Len Boh a ich výrobcovia vedia, čo obsahujú. Len Boh vie, aké majú priame a vedľajšie účinky.

V takej nemocnici vám dnes dajú lieky, z ktorých pravdepodobne aj tak zomriete (zlyhanie orgánov), ďalej vám potlačia imunitu, lebo imunita sa dnes nenosí (je to výhra?), ďalej vás dajú na umelú ventiláciu, ktorá vám pravdepodobne aj tak roztrhá pľúca a bezodkladne vás zabije (za zapojenú pľúcnu ventiláciu a covidových pacientov nemocnice dostávajú tučné príplatky), musíte nosiť rúško, z ktorého vlastne rovnako môžete zomrieť vinou namnožených baktérií... no... skrátka pecka. Fakt veľa príčin a mnoho možností.

Niekedy sa stane, že si ani Anjel smrti nevie vybrať a dotyčného pošle domov, kde sa uzdraví. Naozaj by som chcel, aby to zostalo v rovine vtipu, ale ono to tam akosi nezostalo.

Inzercia

6. šupka cibule sa pohybuje na úrovni pravdy, za ktorú mnohí lekári v minulosti zaplatili svojimi životmi. Preto si radšej zapnime pásy. Vakcíny totiž neobsahujú nebezpečné očkovacie látky, ktoré tvrdia, že obsahujú. V skutočnosti ide o zmes zvieracích a ľudských vírusov, ťažkých kovov, DNA z buniek mŕtvych detí a zvierat (tam sa „vírusy“ akože „pestujú“) a iných neznámych látok a prvkov. Dieťaťu sa minimálne do dvoch rokov vyvíja imunitný systém. Akýkoľvek zásah zvonka ho môže navždy poškodiť. Pretože odočkovať svoje dieťa už nemôžete.

Bežné baktérie a „vírusy“ zachytáva pokožka a dýchací systém dieťaťa. To najhoršie, čo teda môžete urobiť, je pichnúť dieťaťu s vyvíjajúcim sa imunitným systémom záhadný kokteil priamo do krvi, priamo do tela. Áno, presne to je príčinou autoimunitných ochorení, rakoviny, autizmu, epilepsie, ochorení nervového systému, mozgu a iných detských hrôz, ktorým by sme sa bez očkovania detí a dospelých hladko vyhli. Takej rakoviny sa možno nezbavíme, ale AJ rakovina vzniká následkom oslabeného imunitného systému. Predstavme si, o koľko by sme sa posunuli v zdraví! A farma firmy by sa tak scvrkli na čo... na stotinu ich pôvodnej dôležitosti a veľkosti? Tisícinu?

Predovšetkým očkovaním detí si farma firmy pripravujú pôdu pre chronické ochorenia, rakovinu (aj tabletkami z ropy...) a podobne. Čim neuveriteľnejšia je pre nás táto pravda, tým ľahšie môžu farma firmy ničiť ďaľšie ľudské životy bez zábran. Toto je vo svojej krvavej podobe jeden z najhorších zločinov. Ide o neriedenú podobu zla. Čo by ste spravili s človekom, ktorý by úmyselne zmrzačil či zabil vaše jednoročné dieťa? Hoci by vám aj ukázal zmluvu, v ktorej sa píše, že za to nie je ani trochu zodpovedný...

7. šupka cibule nás štípe priamo do duchovnej roviny. Satanisti, globálna elita a farma firmy sú tri navzájom prepletené časti jedného celku. Je zrejmé, že ide o tých istých ľudí. Čo iné by sme aj čakali od firiem, ktoré žijú z obchodovania so zámerne zmrzačenými ľudskými bytosťami? Tvoria frontovú líniu Čiernej cirkvi. V oblasti medicíny operujú zhruba takto: spôsobia rakovinu a potom financujú jej výskum, aby si udržali totálnu kontrolu nad svojím rakovinovým projektom. Siedma šupka predstavuje podobu zla, ktorú všedný človek nedokáže prijať a ešte si aj pre istotu zapchá uši.

Takú podobu zla majú problém prijať aj mnohí členovia Bielej cirkvi, pretože Satan a jeho ovládanie sveta je pre nich veľmi, ale naozaj veľmi abstraktné. Presne ako to bolo dlho aj pre mňa. Ale... Určite sa nás to netýka, nie? Ak sme dobručkí, Čierna cirkev nás nijako nemôže zasiahnuť ani ovplyvniť, nie? No, tak na to, vážení, zabudnime. Veď v nej žijeme! Jedna vec je o tom teoreticky vedieť, druhá vec je zažiť konkrétne prejavy Čiernej cirkvi na vlastnej koži.

A to sme zakúšili už všetci – minimálne prostredníctvom internetu, televízie, mobilu, bankového systému, potravinárskeho priemyslu, filmového priemyslu, hudobného priemyslu, vzdelávacieho systému, očkovania a farmácie.

Kam si myslíme, že sa asi tak presunuli stredoveké čarodejnice so svojimi bublajúcimi elixírmi? Nuž, šup-šup do farmaceutického priemyslu. Čo bol v roku 1021 kotlík s elixírom, to sú v roku 2021 vkusne zabalené pilulky a šťavička s ihlou. Jemne nás o tom varuje aj Biblia, aj v Novom zákone, lenže kto má čas porovnávať jej preklady a možné významy slov? Sme radi, keď si ju celú prečítame v slovenčine (čo by nám rozhodne malo aspoň trochu otvoriť oči, ak sme ju čítali s porozumením).

8. šupka sa už dostáva... akože sa to hovorí? K jadru veci? Rockefellerovci sú predsa známa rodina čiernej šľachty. Malý kúsoček z veľkého krvavého kolieska. Ak by sme však pri nich zastali, ani dezolátom by to nedávalo veľký zmysel. Také mohutné a úmyselné zlo predsa nemôže byť čisto ľudskou záležitosťou. Nuž a majú pravdu. Aj oni sú z istej perspektívy iba ďalší pešiaci na bojisku.

Samozrejme, každý pešiak má právo na to, aby si myslel, že je kráľ. Zdieľať

To im ubrať nechceme. Pochopiť agendu Rockefellerovej medicíny sa dá zjavne vtedy, keď sa pozrieme na potomkov skutočných vodcov Čiernej cirkvi. Vznešene povedané, ide o krížencov padlých anjelov a ľudí – rovno zo starozákonnej knihy proroka Enocha, ktorú dobre poznal aj Ježiš.

Pravdaže, pohybujeme sa na tenkom ľade, pretože tieto informácie sa naozaj akosi nedostávajú do Jojky a Markízy. V skutočnosti ide o úplne posledné informácie, ktoré sa tam dostanú, aj to zrejme len pár minút pred koncom starého sveta. Ide o šéfov šéfov šéfov tých šéfov, ktorí vlastnia médiá.

Je veľmi nepravdepodobné, že by títo šéfovia šéfov šéfov tých šéfov potrebovali tým posledným šéfom oznámiť, že vôbec existujú. Zdieľať

Iba by im to mohlo uškodiť, pretože, verte či nie, aj ten posledný šéf šéfa šéfa toho šéfa si o sebe myslí, že je fakt veľký šéf. Toľko k šéfovaniu v Čiernej cirkvi.

Medzi čiernou šľachtou, do ktorej dezolátne patrí aj britská kráľovská rodina, sa to len tak hemží hybridmi. Preto je aristokracia dodnes posadnutá krížením medzi sebou (pred novinármi to však nerobia) – chcú si zachovať čo možno najčistejšie gény svojich šéfov. Reptiliánov však nájdeme aj na nižších pozíciách – akosi prirodzene obľubujú politiku a médiá. Akosi ma to neprekvapuje.

Teraz sa môžeme vrátiť k tým neznámym látkam a prvkom vo vakcínach. Ich hlavným účelom je udržiavať ľudí nielen chorých a slabých, ale aj slepých a poslušných, ľahko kontrolovateľných. Vakcíny sú opakom kresťanského krstu, sú teda krstom Čiernej cirkvi. Vždy boli. História sa vyvinula tak, že poslednou a najhoršou ranou ľudstva sú práve mRNA vakcíny, pred ktorými nás varuje aj Robert Malone, vynálezca tejto technológie.

PCR testy sa zneužili. Myslíš, že mRNA je v cajku?

Rozdelili nás na dva tábory a oproti predchádzajúcim vakcínam, ktoré nám (iba?) oslabovali kontakt s dušou, teda s Božou iskrou, a tiež obmedzovali vývoj detí a vplývali na ich duchovnú slepotu (okrem iného), tieto nás od našej duše úplne odseknú... a menia našu DNA. Ide teda o finálnu skúšku Bielej cirkvi a ľudstva ako takého. Preto je obsah vakcín začiernený na bielych stranách. Preto ťaháme obsah zmlúv s farma firmami ako z chlpatej deky. Ich podpísaním stratili štáty suverenitu a sú odkázané na milosť a nemilosť globálnemu syndikátu, respektíve Čiernej cirkvi (UN, OSN, NATO, EÚ, WHO, CDC, FDA...). Ide o dokonalú zmluvu s Diablom.

Trochu prekérna situácia, dalo by sa povedať. Šancu máme, iba keď povstaneme zdola. To „zhora“ je už dávno infiltrované a prepchaté páchnucimi bytosťami.

9. šupka cibule sa k nám prihovára štipľavou realitou. Sme pokusnými králikmi. Vždy sme nimi boli. Pre Rockefellera sme iba dobytok. Čím asi tak budeme pre jeho šéfa? A pre šéfa jeho šéfa?

Šéfovia Rockefellera už nie sú iba také obyčajné hybridy s prsteňmi, náhrdelníkmi a červeným lakom na nechtoch, ale echtovní reptiliáni. Cez svojich poskokov nám riadia médiá, filmy, hudbu, ale aj zdravotníctvo, pretože nie sú trochári.

Do vakcinačného programu ľudstva sa však museli zapojiť trochu viac, pretože ide o technológiu, povedzme, tisíckrát vyvinutejšiu ako je tá naša. Zdieľať

Dnes si asi len ťažko môžem vyrobiť vakcínu na odrezanie duše... alebo hej? Nie, pod týmto názvom sa nepredáva.

10. šupka cibule je tá klasická, rozprávková. Párkrát si ju zahral aj Karel Gott v obleku Lucifera. Nie je to celkom neznáma šupka, ale keďže je poriadne otrepaná, mnohí sa nevenujú skúmaniu predchádzajúcich šupiek. Reptiliáni sú síce vzdelaní, pokiaľ ide o vysávanie ľudskej duše, ale aj oni sú len pešiakmi, vedome i nevedome plniacimi najskrytejšie zámery ich pána, Lucifera. Ten sa naozaj neobťažuje fyzickou podobou.

Bolo by to preňho kontraproduktívne, asi ako pre Saurona v Pánovi prsteňov. Čo by behal po kopcoch a naháňal rohanských jazdcov? Veď na to má svojich poskokov. Z čierneho krstu svojich detí však musí mať veľkú radosť, to je jasná vec. A každý, kto vinou očkovania zomrie, to je posilňujúca rituálna obeta Čiernej cikrvi. Taký dezolátny booster.

Booster v pravom zmysle slova na úrovni desiatej šupky.

Škoda len, že posilňujúce dávky má radšej ako svoje deti, takže sa počet ľudí pravdepodobne čoskoro zníži o väčšinu okovaných. Ale veď čo, možno k tomu nedôjde. Možno Lucifera premôže láska k jeho poddaným. Priznám sa, že v tejto veci mám isté pochybnosti.

Iba polovica sveta si myslí, že ide o prekérnu situáciu. A šéfovia okovania strašne, ale strašne chcú iba 500 miliónov poslušných mutantov.

Keď slepý povie slepému: „Uvidíme“ a obaja spadnú do jamy. Ach jaj, Ešteže je nad tým všetkým Boh. Svetlo na konci tunela je jasné: „Vyhráme.“ Ale ono to chce aj našu snahu.

#BoosterJeJedinéHriešenie

Ale pre ktorého šéfa?


*Ak si z týchto informácií rozrušený, v čo úprimne dúfam, vedz, že ide o zhora-nadol sprostredkované svedectvá vedcov, lekárov, zdravotných sestier, whistleblowerov a iných hľadačov pravdy, ktorí keď zverejnia napr. na facebooku čiarku, facebook im zmaže celý účet. Zamyslime sa. Hm. Prečo ich maže a maže? Preto ich v mainstreame akosi nepočuť.

Pravda však už v roku 2022 začína vrieť a beda tomu, koho obarí. Zdieľať

**Ak chceš počúvať správy o ružových jednorožcoch, tak počúvaj správy o ružových jednorožcoch.

***Obávam sa, že ani Ježiš nerozprával farizejom o ružových jednorožcoch. A tiež nič o tom, akí sú to úžasní náboženskí lídri.

 

 

Slovami zakladateľa platformy London Real: „Nemusím súhlasiť s tým, čo hovoríš, ale až na smrť budem bojovať za právo, aby si to mohol povedať.“ Brian Rose, David Icke či Alex Jones pravidelne lámu Matrix, do ktorého sme sa narodili, na kusy. K týmto cenzurovaným majstrom chcem prispieť svojou troškou aj ja, pretože vidím to, čo oni. Ľudia majú priveľkú cenu, aby sa celý život zhypnotizovane pozerali svojim A. I. otrokárom do jedného oka. Zobúdzajme sa navzájom z tohto televízneho a rádiového sna. Do not TELL us your VISION, TELEVISION!

Inzercia

Inzercia

Odporúčame

Blog
Pozvánka na celosvetovú modlitbu/meditáciu za aktiváciu Božieho zásahu

Pozvánka na celosvetovú modlitbu/meditáciu za aktiváciu Božieho zásahu

Dňa 21. 12. 2021 o 17:00 nášho času sa uskutoční modlitba/meditácia v 31 jazykoch. 20-minútovú meditáciu sprevádza prostredníctvom youtube videa Silvia Šuvadová. Pripomínam, že na rozdiel od globálneho podkúvania je účasť dobrovoľná, bez nátlaku, prepúšťania z práce, nezákonného testovania a iného terorizovania. Jedným z cieľov je dosiahnuť počet 144 000 účastníkov. Čím viac, tým lepšie. Čo sa týka závažnosti tejto meditácie – v historickom kontexte Zeme –, pôjde o niečo porovnateľné s prvým uplatnením ľudských práv a slobôd zakotvených v Ústave.

Blog
Cirkev a atómové zbrane: Je bombardovanie Hirošimy morálne ospravedlniteľné?

Cirkev a atómové zbrane: Je bombardovanie Hirošimy morálne ospravedlniteľné?

Bombardovanie japonských miest Hirošima a Nagasaki atómovými bombami na sklonku druhej svetovej vojny dodnes rozdeľuje verejnú mienku. Jedna strana je presvedčená o správnosti použitia bômb ako prostriedku k skráteniu dlhotrvajúceho vojnového utrpenia. Na strane druhej, mnohí argumentujú, že zhodenie bômb na civilné mestá bol vojnový zločin. Ako to vidí katolícka cirkev?

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.