Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
18. december 2021

Pozvánka na celosvetovú modlitbu/meditáciu za aktiváciu Božieho zásahu

Dňa 21. 12. 2021 o 17:00 nášho času sa uskutoční modlitba/meditácia v 31 jazykoch. 20-minútovú meditáciu sprevádza prostredníctvom youtube videa Silvia Šuvadová. Pripomínam, že na rozdiel od globálneho podkúvania je účasť dobrovoľná, bez nátlaku, prepúšťania z práce, nezákonného testovania a iného terorizovania. Jedným z cieľov je dosiahnuť počet 144 000 účastníkov. Čím viac, tým lepšie. Čo sa týka závažnosti tejto meditácie – v historickom kontexte Zeme –, pôjde o niečo porovnateľné s prvým uplatnením ľudských práv a slobôd zakotvených v Ústave.
Pozvánka na celosvetovú modlitbu/meditáciu za aktiváciu Božieho zásahu

Bojovníci svetla, ktorí sa na to naozaj cítia, sa tak môžu naplno zapojiť do procesu oslobodenia planéty, teda finálneho naplnenia knihy Zjavenia apoštola Jána. Zatiaľ čo niektorí zvyknú účinnosť modlitby a meditácie zosmiešňovať, je veľmi pravdepodobné, že by sme bez všetkých meditácií a modlitieb bez ohľadu na vierozvyznanie už dávno pochodovali v koncentračných táboroch. Aj na Slovensku.

Aby sme naplnili zmysel meditácie, je ešte dôležité pridať sa do tejto petície. Ide teda o dva jednoduché kroky: podpísanie petície (myslíme to vážne) a zapojenie sa do globálnej meditácie už tento utorok o piatej večer. Skvelou pomôckou je toto youtube video.


Na povzbudenie ponúkam článok o mocných pozitívnych účinkoch veľkých meditácií. Tento neortodoxný výskum spomína viackrát vo svojich knihách aj David Wilcock.

Informácie ohľadom podobných výskumov sú médiami dodnes vo veľkom ignorované a cielene potláčané, pretože by spôsobili pri ich aplikovaní širokou verejnosťou vážne škody Čiernej cirkvi. Ukazuje sa, že iba 7000 ľudí, ktorí vykonávajú meditáciu po dobu 3 týždňov v pravidelných intervaloch, výrazne obmedzuje kriminalitu a terorizmus po celom svete. 

To znamená, že človek, ktorý by sa bežne rozhodol pre znásilnenie či vraždu, ten istý človek, sa rozhodne tak nekonať.

Dôsledky individuálnej, ale aj kolektívnej modlitby sú preto skutočne hmatateľné. Mainstreamová materialistická veda, ktorá sa pozerá na prírodu, ale aj ľudské telo ako na mŕtvu náhodne zoskupenú hmotu, nemá šancu vo vlastnej slepote pri poznávaní skutočných, zdanlivo neviditeľných, zákonov vesmíru.

Taká veda nám o realite povie len málo, aj pri všetkom šťastí môžeme hovoriť o biednom zlomku reality prepojeného a mysliaceho vesmíru stvoreného Bohom. O žiadnej duši či ľudskom vedomí sa nedá ani hovoríť, zato červivej túžby po atómovej reakcii je trochu priveľa.

Inzercia

Mainstreamoví vedci, miliardári ani nadnárodné spoločnosti nikdy nemôžu pripustiť, aby sa ľudstvo dopátralo k hlbšiemu poznaniu reality. Dôvod je jednoduchý – po mastnej dávke týchto prelomových informácií mimo Matrixu by už žiadni mainstreamoví vedci, miliardári ani nadnárodné spoločnosti nikoho nedokázali presvedčiť o svojej dôležitosti.

Stratili by tak všetku moc a s ňou aj pointu popísaných papierikov/peňazí, na základe ktorých nás aj v roku 2021 zotročujú na tisíc spôsobov.

Ako trefne poznamenáva JP Sears v jednom zo svojich videí:

„Pamätáš si na tie skvelé filmy, keď sa diali hrozné veci a hlavní hrdinovia zostali sedieť, mlčať a nič neurobili?“ Zdieľať

... a ešte by vyzývali ostatných na solidaritu a poslušnosť?  Nie? Vážne? Lebo také filmy vlastne neexistujú. Ak by aj boli, nikto by sa na ne nepozeral. Boli by to filmy bez hrdinov.

Skromne si myslím, že stať sa hrdinom za dvadsať minút globálnej meditácie je solídna ponuka zo živého vesmíru. :P

21. 12. 2021 o 17:00.

#UnplugFromTheMatrix Zdieľať
#PlugIntoTheUniverse Zdieľať

Slovami zakladateľa platformy London Real: „Nemusím súhlasiť s tým, čo hovoríš, ale až na smrť budem bojovať za právo, aby si to mohol povedať.“ Brian Rose, David Icke či Alex Jones pravidelne lámu Matrix, do ktorého sme sa narodili, na kusy. K týmto cenzurovaným majstrom chcem prispieť svojou troškou aj ja, pretože vidím to, čo oni. Ľudia majú priveľkú cenu, aby sa celý život zhypnotizovane pozerali svojim A. I. otrokárom do jedného oka. Zobúdzajme sa navzájom z tohto televízneho a rádiového sna. Do not TELL us your VISION, TELEVISION!

Inzercia

Inzercia

Odporúčame

Blog
Odkaz bytostiam, ktorým nestačia dnešné tony cenzúry a chcú ešte viac zmizíka

Odkaz bytostiam, ktorým nestačia dnešné tony cenzúry a chcú ešte viac zmizíka

Vitaj, horlivý/-á majiteľ/-ka svätej a jednotnej pravdy i tajomných vedeckých konsenzov! Si hrdý/-á na to, že si súčasťou rozporuplného mainstreamu? Netrápi ťa, že televízni lekári a hygienici majú finančné prepojenia na farma firmy, ktorých záujmy pretláčajú? Netrápi ťa, že hlavný svetový poradca a iniciátor plandémie Anthony Fauci na začiatku chaosu povedal, že rúška nijako nepomôžu? Netrápi ťa, že podkovy neponúkajú ani slobodu, ani účinnosť a nie sú bezpečné? Že celá EÚ má konflikt záujmov ako hrom? Potom je tento blog pre teba.

Blog
Ján 21,15Keď sa najedli, Ježiš sa opýtal Šimona Petra:

Ján 21,15Keď sa najedli, Ježiš sa opýtal Šimona Petra:

„Šimon, syn Jánov, miluješ ma väčšmi ako títo?“ Odpovedal mu: „Áno, Pane, ty vieš, že ťa mám rád.“ Ježiš mu povedal: „Pas moje baránky.“ 16Opýtal sa ho aj druhý raz: „Šimon, syn Jánov, miluješ ma?“ On mu odpovedal: „Áno, Pane, ty vieš, že ťa mám rád.“ Ježiš mu povedal: „Pas moje ovce!“

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.