Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
12. december 2021

Odkaz bytostiam, ktorým nestačia dnešné tony cenzúry a chcú ešte viac zmizíka

Vitaj, horlivý/-á majiteľ/-ka svätej a jednotnej pravdy i tajomných vedeckých konsenzov! Si hrdý/-á na to, že si súčasťou rozporuplného mainstreamu? Netrápi ťa, že televízni lekári a hygienici majú finančné prepojenia na farma firmy, ktorých záujmy pretláčajú? Netrápi ťa, že hlavný svetový poradca a iniciátor plandémie Anthony Fauci na začiatku chaosu povedal, že rúška nijako nepomôžu? Netrápi ťa, že podkovy neponúkajú ani slobodu, ani účinnosť a nie sú bezpečné? Že celá EÚ má konflikt záujmov ako hrom? Potom je tento blog pre teba.
Odkaz bytostiam, ktorým nestačia dnešné tony cenzúry a chcú ešte viac zmizíka

Vitaj ešte raz. Tvoja zodpovednosť je príkladná. Každý papagáj vie zopakovať to, čo povedali mudrci v TELL A VISION, ale nie každý papagáj sa usiluje o nezákonnú cenzúru blogov s inými názorčekmi, ako sú tie tvoje. Blahoželám ti. Tvoja samotná snaha o zločin ma dojíma a dokazuje, že si neporozumel demokracii ako politickému zriadeniu a že nerešpektuješ okrem mnohých iných aj zákony SR o zákaze cenzúry. Si si istý, že nie si mimozemšťan?

Aha, práve si priletel z cudzieho súhvezdia. Chápem. V tomto a nasledujúcom odseku ťa zoznámim s demokraciou. Tá existuje vďaka nedňateľným ľudským právam a slobodám, ktoré štát už dva roky brutálne potláča (napríklad kopance a iné neoprávnené násilie policajtov k vlastným občanom pre nefunkčné plienky, napríklad nezákonné zvýhodňovanie istej skupiny a mnohovrstvová segregácia).

Celá demokracia je postavená na tom, že práva a slobody jednotlivca uprednostňuje pred právami a slobodami väčšiny. Áno, väčšina si odhlasuje všetko, čo sa jej zachce v rámci práv a zákonov, ktoré musí rešpektovať. Žiadna demokratická väčšina však NIJAKO zákonne nemôže šliapať po neodňateľných ľudských právach a slobodách, ktoré sú fakticky

ne od ňa teľ né.

Chá pe me sa?

Uprednostňovanie domnelých záujmov väčšiny (referendum a z neho plynúce predčasné voľby sa nezákonne zrušili) nad slobodami a právami jednotlivca VŽDY znamená tyraniu, respektíve totalitný režim. V celej histórii existencie našej planéty sa nenašiel ANI JEDEN štát, ktorý by zaútočil na neodňateľné práva a slobody jednotlivca z altruizmu či zo skutočne slniečkových a obhájiteľných dôvodov.

Vždy šlo o nastolenie totalitného režimu, ktorý vždy segregoval občanov. Tých nežiaducich následne vyvražďoval, väznil, ale aj nežne i kruto cenzuroval (ach, preto ten zákaz segregácie, och, a zákaz cenzúry ošetrené zákonom, ach).

Popri tom segregovaní a vyvražďovaní štát zvykol hovorievať: „Juj, zlatúšikovia moji, anjelikovia, robím to pre vašu bezpečnosť, LEN pre vašu bezpečnosť! Chá pe te?“

Dnes sa deje presne to isté. PRESNE to isté. Ide o obohraný naratív z nacistického Nemecka. Alebo chceš povedať, že Židia boli a sú infekční? Áno, sú strááášne infekční, lebo tí hore to tak povedali? A sú infekční o trochu viac alebo o trochu menej ako neokovaní? Alebo je to jedno, nie? Židia kedysi a neokovaní dnes sú podľa teba hrôzostrašne rovnako infekční.

Potom si však uvedom, kým si. Nalep si na stenu významných mužov z druhej svetovej. Nehanbi sa za zakázanú symboliku niečoho, čo sa snažíš nanovo presadiť. K tomu pasuje cenzúra ako uliata.

Plus ujo Mengele, ale pst.


Z vyššie spomenutých upomienok, ktoré sú, žiaľ, viac ako závažné, vychádza, že tvoj nezákonný pokus nevznikol na základe demokratickom, ale fašistickom. A to je bomba. Z pozície fašizmu, či už vedomého alebo nevedomého (neznalosť zákona neospravedlňuje), sa tu o niečo horlivo snažíš. Presne to však poukazuje na PROBLÉM, o ktorom sa snažím tak nežne referovať vo svojich blogoch.

Ide o TVOJ fašizmus, ktorý je zásadným problémom. Momentálne ohrozuješ budúcnosť celého Slovenska, vo väčšom kontexte budúcnosť EÚ, v ešte širšom kontexte budúcnosť ľudstva. Áno, tvoj principiálny fašizmus priamo i nepriamo likviduje ľudí ako bytosti s právom voľby, ako bytosti schopné posúdenia dostupných informácií. Podporuješ ich ďalšie zotročovanie štátom a zločineckú segregáciu. Trápi ťa to aspoň trochu? Hm.

Považuješ Bohom stvorené slobodné bytosti za hoax? Ak nie, prečo ich chceš znásilňovať, či podporovať v akejkoľvek forme násilie páchané na týchto bytostiach? Pozri sa do očí všetkým, ktorým sa vinou štátnej segregácie rozpadli vzťahy, ktorí prišli o prácu alebo ktorým sa vinou nefunkčných opatrení zhoršilo zdravie. Stúpli samovraždy, odložili sa operácie. Mnoho ľuďí vinou opatrení zomrelo. Keď si už taký horlivý a naoko zodpovedný, choď a vysvetľuj týmto diskriminovaným, poškodeným a segregovaným ľuďom, že si za to môžu sami. Je to IBA ich vina! Ja viem, že podľa mainstreamu je to aj tak ich vina, no... nech sa páči. Povedz im to do očí, keď si taký cenzor a frajer!

„Hej, ty tam, čo si vinou nosenia rúška pod hrozbou vyhodenia z práce dostal ťažkú pľúcnu infekciu! Môžeš si za to sám.“

„A ty, čo si skrachoval vinou lockdownu pre malých podnikateľov, aby mohli zahraničné firmy zarábať ešte viac, nuž, za to si môžeš sám!“

„Lebo ja som cenzor dobrovoľník, polozdravý frajer, ktorý z teplého miestočka s pravidelným platom...“

Tvoj pokus o zločin neznamená len snahu o rozvrátenie právneho štátu, ale aj to, že si o neokovanej polovici SR myslíš, že sú to všetko do jedného hlúpučké deti bez vlastného rozumčeku. Chceš nám povedať, že tieto dospelé bytosti nie sú svojprávne, takže im (aj ty) musíš ukazovať, čo čítať smú a čo nesmú? Hovoríš im, že sú tak veľmi nesvojprávne, že ich môže celkom zničiť či zahubiť jeden blog, jeden postoj na Postoji k aktuálnemu dianiu od jedného človeka?!

Chceš druhým ako tyran ukazovať, čo čítať smú a čo nesmú? Z akej si planéty? Zdieľať

Neuvedomuješ si, že tvojou nezákonnou snahou nehorázne urážaš celý slovenský národ? Čo si o nás vlastne myslíš? Rečnícka otázka – radšej to nechcem vedieť.

Teraz ťa naozaj prekvapím: k dnešnému dňu neexistuje konsenzus odborníkov ohľadom nákazy SARS-*ov-2, správnych postupov, reakcií, efektívnych opatrení, nejestvuje ani odborný konsenzus tvárových plienok. Virológovia, epidémiológovia, ale aj praktickí lekári a odborníci v rámci lekárskej vedy (a tiež démonológovia) majú extrémne protichodné názory. Ukazuje sa, že mediálny zhluk údajných odborníkov má okrem podpory jednostranného naratívu spoločnú jednu vec... minulosť týchto „odborníkov“ je prepletená výplatami od farma firiem, ktoré tak zúfalo presadzujú plošné a viacnásobné experimentálne okovanie.

Ak si si taký istý svojou pravdou, prečo ťa trápi iný názor? Nie je to azda preto, že sa bojíš, že by sa mohlo ukázať, že má druhý tábor pravdu? Sám so sebou si vo veľkom rozpore, a to tak pekne ako súčasný naratív. Na jednej strane si 666 % presvedčený o svojej pravde, dokonca tak veľmi, že neváhaš žiadať od správcov Postoja, aby porušili zákon. No na druhej sa bojíš mojich blogov, veď žiadaš cenzúru. Ak však šírim také hrozné bludy, prečo sa tým znepokojuješ? Ak ide o bludy, kto by už tie čítal? Čo ťa po tom? Ale vážne.

Možno o tom nevieš, ale tvoja snaha o cenzúru sama dokazuje, v akom poľutovaniahodnom stave sa nachádzaš. Túžbou po prvom (pravde) popieraš druhé (cenzúru), túžbou po druhom (cenzúre) popieraš prvé (pravdu). Jablko-hruškového mutanta vydávaš za jablko...

Ideológia odjakživa i odjakmŕtva vášnivo cenzurovala pravdu, nenávidela ju. Tým mi teda vlastne preukazuješ poctu. Dosahuješ presný opak! Paráda.

Neviem, aký zúfalý a vystrašený by som musel byť, aby som volal po cenzúre Mikasa, Sabaku či Krčméryho. Oni sami sa usvedčujú zo svojich lží, robia to už nejaký čas v priamom prenose. Bez serióznej vedeckej diskusie, v ktorej členovia nemajú konflikt záujmov, sa  však Slováci nepohnú z miesta. Potrebujeme diskusiu.

A nech sa na základe priebehu tejto diskusie Slováci rozhodnú, každý sám za seba, podľa koho a čoho sa chcú riadiť. Také jednoduché to je. Bodka.

Nech ľudia, čo chcú chodiť obalení polystyrénom, chodia obalení polystyrénom. Nech vyznávači vystrašeného posedávania doma vystrašene posedávajú doma. Nech zdraví a slobodní ľudia ďalej zdravo a slobodne fungujú.

Inzercia

Žiadne nezákonné testovanie, žiadne nezákonné experimenty na ľuďoch bez ich informovaného súhlasu. Žiadne povinné behaviorálne experimenty ohľadom nosenia choroboplodných plienok.

Máš pocit, že všetky bábätká, ktoré sa nerodia s blanou prekrývajúcou ich nos a ústa, sú poškodené? Že sú nedostačne vybavené na svet miliónov vírusov a baktérií? Vážne si myslíš, že si normálny?

To, že v médiách už DVA ROKY takáto diskusia nedostala priestor a to, že

súčasní televízni „odborníci“ odmietli každé pozvanie na otvorenú diskusiu Zdieľať

aj v rámci projektu Hovorme spolu hovorí samo za seba. Táboru neokovaných to vlieva len ďalší vietor do plachiet. Potvrdzuje to mnohé predpoklady či domnienky ľudí so zdravým rozumom. Cenzurovaným ľuďom, videám, dôkazom, štatistikám a štúdiám to pridáva na váhe. Pravdepodobnosť vládneho sprisahania je o to väčšia.

Pripomeňme si, že v demokratickej krajine vláda nikdy nemôže občanom nanútiť niečo, čo je v rozpore s ich neodňateľnými právami a slobodami. Môže im to nanajvýš odporučiť.

Chodiť môžeš aj v plynovej maske. Pre mňa, za mňa si daj aj tri respirátory, dve rúška a štyri štuple do nosa. Nemôžeš však nútiť druhých, aby robili to isté, čo ty. Okrem iného ich okrádaš o ľudskú dôstojnosť. Pichni si podkovy do očí, ramien aj zadku, ale nemôžeš to vnucovať druhým. Najmä tým, ktorí to odmietajú. Je to ich voľba. Vždy bola, len ich k tomu čoraz nezákonnejšími prostriedkami núti sám Veľký brat, konkrétne štátne figúrky.

V demokratickej krajine je zdravie TVOJA konkrétna zodpovednosť. Zhadzovať ju na okoloidúcich, nakupujúcich či kolegov v práci je detinské. V prvom aj poslednom rade si zdravie chrániš ty. Čakať, že si druhí obmedzia život rovnako (len preto, že máš z TELL A VISION strach), je síce pekné, ale nie pravdepodobné. Oni to totiž v normálnej slobodnej demokratickej krajine robiť nemusia. Je to na každom jednom z nás.

Oháňať sa počtom obetí na chrípku alebo iný vírus ti nijako nepomôže. Oháňať sa krehkým zdravým 99-ročných ľudí tiež nie. Práve títo starí ľudia sú natoľko múdri, že ochorejú práve vinou tvojej protichodnej zločineckej snahy – ešte viac sa budú báť a stresovať o budúcnosť Slovákov...

Politici, médiá a televízni lekári za dnešné šírenie propagandy dostali zaplatené, ale ty to robíš zadarmo. Netrápi ťa to? Radšej si za to od elít vyžiadaj tučnú finančnú injekciu.

Možno si to ešte nepočul, ale keď pravdu vyhodíš cez dvere, vráti sa oknom. Keď zabedníš okno, vlezie cez komín. Keď nemáš komín, pravda podkope základy a zrúti na teba celý dom.

Aký efekt má vlastne cenzúra? Aha, zvyšuje kreativitu ľudí, ktorí si nájdu nové cestičky, ako ju obísť.  Let's go, Brandon! Aha, exponenciálne zvyšuje napätie v krajine. Zdieľať

Spravidla býva tučná cenzúra slušnou rozbuškou.

A ty... ty si práve polial už zapálených Slovákov ďalším benzínom.

Pozdravujem ťa a zároveň ubezpečujem, že po 6. dávke experimentu zmiznú všetky tvoje starosti.


*Fúha, tu prišiel škriatok a poškrtal, z ničoho nič, Ústavu SR!

Ústava, čl. 12 (1) 

Ľudia sú slobodní a rovní v dôstojnosti i v právach. Základné práva a slobody sú neodňateľné, nescudziteľné, nepremlčateľné a nezrušiteľné.

Ústava, čl. 24 (1) 

Sloboda myslenia, svedomia, náboženského vyznania a viery sa zaručujú. Toto právo zahŕňa aj možnosť zmeniť náboženské vyznanie alebo vieru. Každý má právo byť bez náboženského vyznania. Každý má právo verejne prejavovať svoje zmýšľanie.

Ústava čl 26 (1) 

Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené.

Ústava, čl. 26 (3) 

Cenzúra sa zakazuje.

Ústava, čl. 32

Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.

 

Slovami zakladateľa platformy London Real: „Nemusím súhlasiť s tým, čo hovoríš, ale až na smrť budem bojovať za právo, aby si to mohol povedať.“ Brian Rose, David Icke či Alex Jones pravidelne lámu Matrix, do ktorého sme sa narodili, na kusy. K týmto cenzurovaným majstrom chcem prispieť svojou troškou aj ja, pretože vidím to, čo oni. Ľudia majú priveľkú cenu, aby sa celý život zhypnotizovane pozerali svojim A. I. otrokárom do jedného oka. Zobúdzajme sa navzájom z tohto televízneho a rádiového sna. Do not TELL us your VISION, TELEVISION!

Inzercia

Inzercia

Odporúčame

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.