Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
09. december 2021

Čo čaká slobodných a prírodne zdravých Slovákov v roku 2022 od štátnych figúrok?

Štátny prevrat prebehol v tichosti... veď od demokracii k totalite je to len tisíc malých krôčkov, ktoré si veľa Slovákov ani nevšimlo. Hoci sú protesty a demonštrácie za slobodu a ľudské práva dôležité, zdá sa, že politické figúrky to od ich notovej osnovy Nového svetového poriadku príliš neodtrhlo.
Čo čaká slobodných a prírodne zdravých Slovákov v roku 2022 od štátnych figúrok?

 Ak budeme ďalej mlčky akceptovať útok na starých ľudí (totalita nechce ľudí, ktorí si pamätajú demokraciu, ergo sa im prednostne pichá experiment), útok na Cirkev (zatvorenie kostolov ešte viac degraduje kresťanov, ktorí by – ak nespia – mali čosi povedať nastupujúcej totalite), útok na deti (nezmyselná fóbia z vírusov, rúškové mučenie, pichanie experimentu) a finálny útok na našu slobodu a ľudskú dôstojnosť, dočkáme sa škaredých prognóz. Dočkáme sa napríklad toho, čo zverejnil Mike Yeadon, bývalý šef spoločnosti Pfizer.

Štát niektoré nemocnice uzatvára, chýba nám viac ako 17 000 zdravotných sestier, stovky lekárov odchádzajú do zahraničia. Ambulantní lekári lieča cez telefón. Výhercom gratulujeme. V nasledujúcich mesiacoch si k tomu pridajme ešte stále častejšie umieranie okovaných, ktorým sa každým týždňom znižuje imunita. A sme tam. Totálny kolaps zdravotníctva, ale nie ako niečo náhodné, čomu by sa nedalo vyhnúť štátnymi prostriedkami a zdravým rozumom, ale ako štátom dohodnutá plánovaná akcia. Ľudia, zobuďme sa!

Figúrky dychtia po tom, aby mohli získať vojnové právomoci. Aj preto máme toľko „núdzových stavov“. V nich totiž občania SR nie sú tak dobre chránení právom, ako by mali byť, a tiež je oveľa menšia kontrola nad štátnym tokom peňazí. Súkromné zákazky, pranie peňazí, darčeky z európskych fondov, uplácanie ľudí na vyšších postoch – toto je skrytý zmysel núdzového stavu, veď na *ovid umiera stále toľko, ak nie menej, ľudí ako na chrípku.

Pst. Nepočul som niekde (pred troma mesiacmi) hoax, že ďalší lockdown bude okolo Vianoc? Tak tu ho máte. Dobré ráno, drahá Realita. Zase si chrápala celú noc? A zase ti páchne z úst?

Na neokovaných a nerúškových rastie už aj tak obrovský tlak. Vraciame sa k dávnej otázke: „Za čo vymení človek svoju dušu, dôstojnosť, slobodu, srdce?“ Toto sa nás dnes dennodenne pýtajú politické figúrky a zapredané médiá. Poddáme sa pre ľahšie cestovanie? Predáme dušu za chvíľkovú pohodlnosť? Stojí naše srdce za to, aby sme uspokojili šéfa v práci? (Po okovaní možno dostaneme infarkt, možno nie.)

A mnohí svoje duše vymieňajú... za cestovanie, za vstup do obchodného centra. Za chorý pocit poslušnosti chorej autorite. Mnohí sa podriaďujú, akoby vôbec nešlo o ich zdravie, o ich životy, o budúcnosť ich detí.

Štátne figúrky si od Slovákov žiadajú dôraznejšie NIE! Zdieľať

Na aké ďalšie špinavé praktiky súčasnej *ovidovej tyranie by sme sa mali pripraviť?

1. Pokračovanie démonizácie neokovaných, ergo slobodných a prírodne zdravých Slovákov s bezrúškovou ľudskou dôstojnosťou. Aké smiešne, keď cez toxické spike proteíny, ktoré mutanti sami produkujú, šíria *ovid práve okovaní!

2. Nezmyselné mučenie detí rúškami pokračuje. Nižšie hladiny kyslíka brzdia ich vývoj mozgu. Rodičia, zaujíma vás to aspoň trochu? Vlhké prostredie vnútra rúšok je perfektným domčekom pre množenie infekcií a baktérií. Nie je právo dýchať trochu zásadné pre existenciu ľudstva? Pripomeňme si, že ešte aj podľa obludného mainstreamu mýtický *ovid deti neohrozuje. Podľa viacerých štúdií a vyjadrení mnohých odborníkov je jasné, že ho ani nešíria! Prečo teda mučíme deti? „Ujo Mengele to tak rád...“

3. Ďalšie a ďalšie nezmyselné zákazy. Nesmieš ísť do kina, do divadla, do obchodu, do iného obchodu. Nesmieš cestovať, pracovať, nakupovať – presne ako v období pred vyvážaním Židov do koncentračných táborov. Áno, zase to tam smeruje a zase z ideologických dôvodov. Netrápi ťa, že Židia boli kedysi tiež označení za šíriteľov nákazy? Ide presne o tú istú pesničku. Aj preto sa ozývajú preživší židia po 2. svetovej a upozorňujú... že sa to deje zase. Hitlerova vízia tisícročnej ríše (aj vízia Rimanov) nikdy nezanikla, len sa počas rokov transformovala do trochu modernejšej a rafinovanejšej podoby.

4. Zablokovanie bankových účtov pre neokovaných. Prechod na digitálnu menu s *ovid pasom znamená, že neokovaní si nebudú môcť nič kúpiť ani nič predať. Ktokoľvek sa dnes hrdí *ovid pasom, chystá budúci masaker pre svojich neokovaných bratov.

5. Zhabanie majetku neokovaných. Áno, zase tá istá pesnička ako pri likvidácii Židov. Toto nás čaká, ak nepovieme ako slobodní Slováci dôraznejšie NIE!


Dnes zažívame hrôzy Mengeleho experimentov bez rozdielu. Štátne figúrky nehľadia na to, akú máme národnosť. To je všetko. Z duchovného hľadiska tak máme ako neokovaní podobné útrapy ako vyvolený národ, čo je z väčšieho uhla pohľadu vlastne obrovská pocta. Vojna medzi Bielou a Čiernou cirkvou pokračuje... Čo však urobíš ty?

Necháme dôjsť *ovid tyraniu tak ďaleko, ako to už teraz vyzerá v Austrálii? Necháme sa prevážať do „špeciálnych táborov“ na 14 dní akože za trest, alebo aby nás tam násilne okovali?

Necháme sa totálne vylúčiť zo spoločnosti, do ktorej prirodzene patríme, alebo dôrazne vyjadríme svoj postoj, kým štát ešte nestihol úmyselne zlikvidovať slovenské zdravotníctvo a ekonomiku?

Pretože zdravotníctvo aj ekomonika už na kolenách sú. Keď oboje padne, opäť budeme na vine my, slobodní a prírodne zdraví neokovaní. Nie štátne nariadenia likvidujúce zdravotníctvo a ekomoniku. Nie servilní politici, ktorí sú verní Novému svetovému poriadku. Nie prípad Mato-nič, Menge-Lengvarský, Sulík s vyšraubovanou žiarovkou, Kolár s dcérami. Nie Čaputová s fotkami na koberci a Ústavou formovanou jej pocitmi. Nie Hamran s fešákmi ťažkoodencami. My.

My, zdravá a slobodná väčšina Slovenska platiacia týchto zapredaných exotov. Podľa nich sme TERAZ aj POTOM na vine my. Otvorene o tom spievajú pri každej príležitosti. Podľa nás, podľa špičkových celosvetových odborníkov, ale aj podľa zdravého rozumu sú na vine oni. Vieme, že bez nášho súhlasu sú tieto figúrky úplne bezmocné? Že si bez nás môžu vyvreskovať, čo len chcú?

Musíme rátať dokonca aj s tým, že výmena politických strán pri korýtku veľa nevyrieši. Dnešná opozícia možno po chvíli (a tučnej finančnej injekcii) otočí karty a okovaná propaganda bude pokračovať. Poskytne nám to však trochu času navyše a k tomu nevyhnutnosť nových úplatkov od globalistov pre nové figúrky. Aspoň tak by sme ich mohli potrápiť.

Alebo zostaneme spinkať ako spiaci lev/levica na obrázku.

Inzercia

Pretože spiace zviera, hocako nebezpečné v bdelom stave, je pre tenkého a dlhého hada hračkou. Stačí mu jedna slučka... Zdieľať

Nech nás utešuje myšlienka na to, že ak obstojíme v tejto poslednej skúške pripravenej 60-ročným plánovaním Čiernej cirkvi, nasledujúce generácie sa na nás budú pozerať ako na hrdinov. My sa nimi teraz stávame. A nad tými, ktorí sa bez akéhokoľvek vzdoru podriadili nevedeckým klamstvám a zlu, nad tými bude ľudstvo krútiť hlavou. Prečo to tak ľahko prijali? Prečo si to nevšimli? Prečo si zakrývali oči? Neprišli im tie tony cenzúry čudné? Prečo si sami neoverili „fakty“ ospevované v médiách? Veď všetky informácie na internete dostupné boli...

Nechcem sa zaradiť do toho istého zástupu ľudí, do tej istej masy, ktorá prevolávala Hitlerovi na slávu, keď sa po prevzatí moci nosil vo svojej limuzíne. Som si istý, že ani ty. S nami dvoma stále drží väčšina Slovenska. Povedzme teda dôraznejšie NIE!

Napríklad aj generálnym štrajkom.

*„OMICRON variant means MORONIC variant, because you have to be a moron to believe it!“ David Icke

** „Dnešný mohutný dub je len včerajší žaluď, ktorý zostal na mieste a nepohol sa.“ David Icke

***Slovensko čaká ešte 666 variantov, až kým...

Štátne figúrky už pred dvoma rokmi vážne prekročili svoje právomoci. Preto máme ja a ty, ale aj väčšina Slovenska plné právo na odpor. Chráni nás medzinárodné právo, chráni nás slovenské právo. Sme demokratická väčšina!

Ak toto právo skorumpované autority odmietnu rešpektovať, vyzývam nás všetkých, aby sme boli ochotní zaplatiť aj svojimi životmi.

Sloboda totiž za to stála vždy. Jej cena je rovnaká. Dnes sa meria krvou slobodných Slovákov, ktorí si ju doživotne nepošpinili génovým experimentom.

Veselé čistokrvné Vianoce! :P

A šťastný Nový hoax! :D

Howg. :)

PS: Už sa neviem dočkať na skutočné bio, eko, raw tisícročné Ježišovo kráľovstvo. Je tu istá šanca, že Udalosť príde v roku 2022, ale možno sa tu potrápime do roku 2025. Najneskôr a prinajhoršom tu to máme až v roku 2030, ale to by museli mimozemšťania poriadne pribrdzdiť celú slnečnú sústavu, takže pochybujem. Ručnú brzdu má iba náš Mesiac. :D :D :D

PPS: Myslím si (akože skromne i prechodníkovo hltajúc prach Zeme), že žiaden blázon by nedokázal tak dôkladne a homogénne artikulovať tak výnimočne koherentný a koláčovo viacúrovňový blog s prostým leitmotívom zobúdzajúceho sa slovenského levíčaťa. Očami literárnej masturbácie ide o intergalaktický kus či počin dobrého využitia energetických zdrojov človečej jednotky pod exotickou frekvenciou s názvom Matúš S. Babčan. Ak predsa ide o blázna, je to len a len dobre. Tento telesný systémový komplex je na potrebnej vibračnej úrovni, aby splnil primárne požiadavky, pre ktoré sa narodil. Extraterestriálna poznámka vyššieho ja: „Už bolo načase, subjekt opäť meškal vo vývoji... hm... Nebeské kráľovstvo v poslednej časovej deformácii funguje v režime neOP, takže subjekt spĺňa požiadavky. Subjekt sa prekonal.“


„Lebo slovo kríža je bláznovstvom pre tých, čo idú do záhuby, ale pre tých, čo sú na ceste spásy, teda pre nás, je Božou mocou. Veď je napísané: ,Múdrosť múdrych zmarím a rozumnosť rozumných zavrhnem.' Kdeže je múdry? Kde je zákonník? A kde mudrák tohto veku? Neobrátil Boh múdrosť tohto sveta na bláznovstvo? Lebo keď svet v Božej múdrosti nepoznal svojou múdrosťou Boha, zapáčilo sa Bohu spasiť veriacich bláznovstvom ohlasovania." (1 Kor 1, 18 – 21)

„Len sa pozrite na svoje povolanie, bratia, že tu niet veľa múdrych podľa tela ani veľa mocných, ani veľa urodzených; ale čo je svetu bláznivé, to si vyvolil Boh, aby zahanbil múdrych, a čo je svetu slabé, vyvolil si Boh, aby zahanbil silných; čo je svetu neurodzené a čím pohŕda, to si vyvolil Boh, ba aj to, čoho niet, aby zmaril to, čo je, aby sa pred Bohom nik nevystatoval." (1 Kor 1, 26 – 29)

#UnplugFromTheMatrix Zdieľať

 

Slovami zakladateľa platformy London Real: „Nemusím súhlasiť s tým, čo hovoríš, ale až na smrť budem bojovať za právo, aby si to mohol povedať.“ Brian Rose, David Icke či Alex Jones pravidelne lámu Matrix, do ktorého sme sa narodili, na kusy. K týmto cenzurovaným majstrom chcem prispieť svojou troškou aj ja, pretože vidím to, čo oni. Ľudia majú priveľkú cenu, aby sa celý život zhypnotizovane pozerali svojim A. I. otrokárom do jedného oka. Zobúdzajme sa navzájom z tohto televízneho a rádiového sna. Do not TELL us your VISION, TELEVISION!

Inzercia

Inzercia

Odporúčame

Blog
„Rozporuplný mainstream a jeho šírenie hoaxov už dosiahli na Mesiac,“ vyjú psi

„Rozporuplný mainstream a jeho šírenie hoaxov už dosiahli na Mesiac,“ vyjú psi

V tomto blogu predostriem správy, ktoré sa objavili v alternatíve, mainstream ich označil ako hoax, prešlo pár mesiacov a už to bolo naopak. Ovečky plačú: „Prečo, ach prečo má alternatíva ohľadom plandémie pravdu? A v čom inom ešte môže mať?“ Žartujem. Ovečky sa len sťažujú a frflú, pravdu už dva roky vôbec neriešia. Keby ju totiž riešiť začali, museli by si priznať, že urobili chybu. A to by bola pre ne horšia katastrofia ako kobylky a mor dokopy. Česť výnimkám.

Blog
Od vnútromaternicového telieska k prirodzeným metódam plánovania rodičovstva

Od vnútromaternicového telieska k prirodzeným metódam plánovania rodičovstva

Po skúsenosti s medeným vnútromaternicovým telieskom objavili Charlotte a Raphaël láskyplnosť prirodzených metód plánovania rodičovstva. Rozprávajú o ich ceste a revolúcii, ktorá sa udiala v ich sexualite a celom ich partnerskom živote. Svedčia o sile tejto „pedagogiky cyklu“, žitej vo dvojici, a o tom, ako radikálne premenila ich lásku a rodinný život.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.