Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
29. november 2021

„Rozporuplný mainstream a jeho šírenie hoaxov už dosiahli na Mesiac,“ vyjú psi

V tomto blogu predostriem správy, ktoré sa objavili v alternatíve, mainstream ich označil ako hoax, prešlo pár mesiacov a už to bolo naopak. Ovečky plačú: „Prečo, ach prečo má alternatíva ohľadom plandémie pravdu? A v čom inom ešte môže mať?“ Žartujem. Ovečky sa len sťažujú a frflú, pravdu už dva roky vôbec neriešia. Keby ju totiž riešiť začali, museli by si priznať, že urobili chybu. A to by bola pre ne horšia katastrofia ako kobylky a mor dokopy. Česť výnimkám.
„Rozporuplný mainstream a jeho šírenie hoaxov už dosiahli na Mesiac,“ vyjú psi

Koróňa je prirodzeného, ba prírodného pôvodu. Hocijaké iné správy sú hoax.

Ups, dnes USA vyšetruje únik z Wuhanu a prečo bolo čínske laboratórium financované z daní Američanov. Prsty v tom má Anthony Fauci, strojca údajnej plandémie. Výhercom tlieskame.

 

Celoplošné testovanie Slovákov je nevyhnutné. Musíme skrátka našich obyvateľov vyhnať do zimy a dažďa, aby stáli natlačení v radoch a hodiny a hodiny čakali na modrý papierik s platnosťou 1 týždeň.

Pýtam sa: „??!“ Zdieľať

Ups, zomreli tisíce ľudí. Prečo asi? Lebo keď postavíš Slovákov do zimy a dažďa blízko seba, aby hodiny a hodiny čakali... A dnes človek nemôže vstúpiť do obchodného centra (aspoň to tak skúšali na nás tri dni), ak nie je okovaný. Akýkoľvek test je neplatný a nepomôže mu. To znamená, že testy od začiatku neznamenali nič, pravda, okrem vládneho teroru a šírenia strachu z pozitívne testovaných. Ale! V zamestnaní sa používa testovanie ako platné, dokonca na celý týždeň. Ale! Keď chceš vojsť do obchodného centra, tak je testovanie neplatné, pretože podľa Matoviča môžeš ochorieť už v deň testovania. Ale! Keď Matovič natáča dokument, rúško mať nemusí. Už chápeš, aký to rozpor a nezmysel?

 

Podkova je sloboda! Kto sa okuje, získa slobodu. Juchú!

Ups, okovaní vraj musia nosiť rúško, znášať lockdowny a podobne. Žiadna sloboda, a to všetci okovaní dýchajú toto klamstvo už dva roky!

 

Podkova je takmer 100 % efektívna.

Ups. Okovaní môžu dostať *ovid, prenášať *ovid, zomrieť na *ovid. Podľa českých alebo napríklad rakúskych štatistík končí v nemocnici približne okovaných a neokovaných v pomere pol na pol. Štatisticky teda žiaden výrazný, viditeľný rozdiel neexistuje. Samozrejme, slovenské mzdochy ukazujú celkom iné a hrozné štatistiky, ktoré sú v rozpore so susednými krajinami. Lenže inak by mzdochy stratili svoje mzdy. Čo na tom, že novinársku robotu celosvetovo prevzali komici a mŕtvi spoluobčania?

Keď robia poctivú slovenskú žurnalistiku obete po jednej, druhej alebo tretej dávke, keď robia žurnalistiku mŕtvi, vieš, že koniec starého sveta je blízko.  Zdieľať

 

 

Nič také ako *ovid pas nebude. Kto o tom šíri správy, je dezolát!

Ups. Dnes politici a hlavné médiá diskutujú o *vid pasoch ako o samozrejmosti. V narkóze alias markíze sa teraz rieši, či budú mať *ovid pasy platnosť 6 mesiacov, 9 mesiacov alebo 12 mesiacov.

 

 

Experimentálna génová terapia je vlastne bezpečná, je úžasne bezpečná.

Ups. VAERS hovorí inak. Raketový nárast demencie, krvných zrazenín, poškodení srdca (aj u mladých, čo predtým nebolo) a podobne. Už teraz obete okovania štatisticky prevyšujú obete *ovidu. Pravdaže, toto vám hnojka alebo narkóza asi... nikdy nepovie. A boli jojka a markíza niekedy zdravé?

*Priznám sa, hoci paradoxne, že reakcia niektorých lekárov na VAERS ma zabila. Pri konfrontácii s toutou oficiálnou americkou databázou vážnych vedľajších účinkov podkov vyhlásili, že celý VAERS je fejk. Vraj FEJK! Medzitým... skutočnosť, že VAERS existuje, mi sama naháňa zimomriavky a núti ma k zamysleniu, aké svinstvo je asi v podkovách... všeobecne.

 

 

Bu-bu-bu. Neokovaní šíria *ovid, pozor!

Ups, veľké CDC vydalo vyhlásenie, že nemá zdokladovaný ani jeden jediný prenos *ovidu z neokovaného na inú osobu. Ani jeden jediný prípad! Odkiaľ sa teda berie ten strašný *ovid? Nuž, od okovaných – presne naopak. Toto tvrdili už dávno virológovia, vedci a lekári, ktorých mainstream tak vášnivo cenzuruje. Doteraz.

 

Veľký Anthony Fauci, ktorý spolu s Billom Gatesom rozbehol okovanú kampaň v USA , cez WHO aj celosvetovo: „Musíme okovať celý svet, aby sme zastavili túto hroznú pandémiu.“

Ups, koróňa vraj už nezmizne. Musíme sa s ňou naučiť žiť. Toť citát z nedávneho rozhovoru v podcaste:

„Pozorujem slabnúcu imunitu (u okovaných) nielen proti infekcii, ale aj proti hospitalizácii a do istej miery aj smrti, čo sa teraz začína týkať všetkých vekových skupín. Nie sú to len starí ľudia.“ Anthony Fauci, šéf Národného inštitútu alergií a infekčných chorôb (NIH) v USA (pozn.: ukázalo sa, že im fakt šéfuje).  Zdieľať

Z jeho ďalších tvrdení priamo aj nepriamo vyplýva, že booster bude pre okovaných nevyhnutným štandardom, aby prežili. Mokrý sen farma firiem sa konečne naplnil! Už dnes sú niektoré lieky na riedenie krvi pre starých ľudí také vražedné, že vynechanie dávky spôsobuje opačný extrém – krvné zrazeniny. Tak sú starí ľudia odsúdení na doživotnú konzumáciu týchto liekov. Ak si len raz zabudnú zobrať jednu dávku, koniec. Tak zomrela napríklad moja babka.

Dnes je situácia na Slovensku podľa „odborníkov“ horšia ako pri vypuknutí pandémie. Lenže vtedy ešte Slováci neboli okovaní. Čo z toho vyplýva? Samo okovanie je dôvodom zhoršenia imunity.

 

A. Fauci na začiatku plandémie: „Rúška nosiť ľudia môžu – pre ich dobrý pocit. Ale iný efekt to mať nebude.“ Toto párminútové video záhadne zmizlo z youtubu. Asi za tým bude škriatok Jarčuška, princezná Sabáka zo Sáby, vlkolak Kŕčmery a vodník Mikás.

A. Fauci po pár mesiacoch: „Všetci musíme nosiť rúška, aby sme boli zodpovední.“ Virálne video na youtube, v ktorom jeden vedec s piatimi rúškami na tvári ľahko dokázal absolútny nezmysel nosenia rúšok, záhadne zmizlo. Jarčuška jeden! Vírusy sú také mikroskopické, že pokúšať sa ich zachytiť rúškom je ako dať si na tvár kuchynské sitko a pustiť cez neho silný prúd vody. Toto prirovnanie použil ten jeden vedec, ktorého youtube tak vášnivo zmazal...

Tu je video bývalej českej hygieničky (185 tisíc pozretí), ktorá sa vyjadruje k rúškam, ale aj k iným dôležitým veciam ohľadom falošnej pandémie. Okrem iného podotýka fakt, že nosenie rúšok naopak vytvára príležitosť na infekčné ochorenia a vážne zasahuje zdravie detí aj dospelých.

Inzercia

 

Ivermectín je pre kone. Pri liečbe *ovidu nemá vplyv a je nebezpečné ho používať.

Ups. Ivermectín vyhral Nobelovu cenu. Je to najbezpečnejší farmaceutický liek na svete. (Uvedom si, že po tejto vete mi krváca srdce. Daj mi chvíľku... Dobre. Ideme ďalej.) Je lacný. V Japonsku aj Indii po jeho začatí užívania *ovid záhadne zmizol. Niektorí slovenskí lekári ho používajú so skvelými výsledkami, prakticky žiaden z pacientov nemusí skončiť v nemocnici. Úplne mu stačí domáca liečba s vitamínmi C, D a zinkom a k tomu predpísané užívanie ivermectínu. End of story. Bodka.


Dnes je situácia po všetkých nezmyselných lockdownoch, nefungujúcich rúškach a okovaniach horšia ako pred rokom. Čo z toho vyplýva, ak človek zapojí rozum?

Všetky opatrenia vrátane okovania znižujú imunitu obyvateľov SR. Iný logický, rozumný, racionálny záver z toho nevyplýva. Kto tvrdí niečo iné, zavádza a klame.

Na posledný záver tu máme faktami overený faktografický uzáver.

Účinné lieky sú, vláda ich zadržiava úmyselne, lebo #podkovaJeJedineRiesenie. Ona sa totiž zmluvne zaviazala, že bude všetkých opakovane podkúvať a podkúvať, až kým... Zdieľať

Predaj, peniažky, predaj. Všetky opatrenia vrátane okovania len zhoršujú zdravotný stav Slovákov. Odpoveď vlády a mainstreamu po dvoch rokoch hoaxov a poplašných správ?

#podkovaJeZaseRazJedineRiesenie Zdieľať
#sprisnenieNezmyselnychOpatreni Zdieľať

 

 

Na totalitný uzáver ešte kvalitný hoax od nášho Menge-Lengvarského: „Okovanie nie je a ani nikdy nebude povinné.“

Ups, po pár mesiacoch z neho vypadlo toto: „Vláda aj ja zvažujeme povinné okovanie.“

Vláda súčasne presvedčia neokovaných, aby sa okovali a okovaných, že ich podkovy vlastne nie sú efektívne, preto treba dvojité a trojité podkovy, možno štvorité za chvíľku... Zdieľať

No fuj. A...

škriatok Jarčuška, princezná Sabáka zo Sáby, vlkolak Kŕčmery a vodník Mikás ďalej poľujú na 57 % bytostí v SR. Zdieľať

Nedajme sa!

**A zaujíma dnes Slovákov ešte fakt, že *ovid je podľa štatistík z hľadiska úmrtnosti rovnaký, alebo ešte menej nebezpečný ako chrípka? A že chrípka záhadne zmizla? Vinou nefunkčných PCR testov sa vytvárajú falošné pozitívne prípady, pričom PCR nie je a ani nikdy nebol platný diagnostický nástroj. Neukazuje, či je človek zdravý, chorý na chrípku, chorý na niečo iné... A podľa už mŕtveho vynálezcu PCR testu si z neho môžete namnožiť hocičo. HOCIČO, čo sa vám zachce!


Približné druhy kokteilov v podkovách:

  1. placebo, ergo vodička, aby si dotyčný myslel, že jemu podkova neublížila, ergo je bezpečná;
  2. vitamíny, ergo šťavička pre vládnych predstaviteľov, respektíve úzku elitu, asi ako odmena za šírenie biologickej zbrane;
  3. biologická zbraň mRNA so spike proteínmi, ergo toxínom, ktorý telo začína po okovaní samo vylučovať (zmeny v DNA), imunita útočí na vlastné cievy a srdce so spike bunkami, ergo časovaná bomba, ergo mutant šíri *ovid, ergo klesajúca imunita až na 0 %, smrť na ľubovoľný vírus;
  4. veľmi vysoká dávka mRNA, ergo zrútenie imunitného systému, ergo rozmach starých, ale aj úplne nových typov rakoviny, nad ktorými patológovia žasnú, vzniká nový pojem: turborakovina;
  5. ako bonus k predošlým medvedia dávka ťažkých kovov spolu s toxickým grafénom (Dr. Andreas Noack v krátkom videu o grafénových žiletkách v krvi okovaných a masovej vražde Rakúšanov) + neznáme častice a prvky.

*Už vyšlo na svetlo sveta video partnerky Dr. Andreasa Noacka s ťažkým svedectvom – krátko po zverejnení videa naňho niekto brutálne zaútočil. Dr. Andreas Noack zraneniam podľahol. Úprimnú sústrasť jeho rodine. Bol to bojovník za pravdu, ktorý sa nezľakol smrti... uvedomoval si riziká, ktoré dnes súvisia so zverejňovaním pravdy. Kiežby nás takých bolo oveľa viac.

Smutné na tom je, že toto je len špička ľadovca negatívnych účinkov okovania. V duchovnej rovine sú pre okovaných dopady oveľa horšie, akoby šlo o doslovné uväznenie duše. Čerešničkou na torte je kombinácia hydrogélu a lipidových nanočastíc, ktoré pomocou organických látok v tele dokážu vytvárať syntetický materiál. Tento syntetický materiál kopíruje stavbou organický materiál tela, až kým ho neprerastie zvnútra von. Behom niekoľkých rokov, ak teda človek túto premenu prežije, sa z neho stáva syntetický android ovládaný kolektívnym vedomím AI, ergo človek 2.0. Je to game over pre ľudstvo, ako ho poznáme.

Odložme však sterilný transhumanizmus nabok. Predovšetkým ide o genocídu. Do roku 2030 má na Zemi zostať len 500 miliónov otrokov – aspoň podľa psychopatov, ktorí vytvorili túto celosvetovú falošnú pandémiu. Podľa globalistu Dr. Canderiana, ktorý sa príliš netají láskou ku genocíde, sa životnosť okovaných pohybuje v rozpätí od 0 do 10 rokov. V každej podkove môže byť iná dávka toxínov, takže ťažko povedať. Nezabúdajme, že niektoré sú placebo.

Na trhu už máme boostre, zdá sa, že tajné spolky pritvrdili a chcú mať ľudstvo pekne upratané do roku 2025. Akosi ich zožiera netrpezlivosť... a ešte sa boja veľkého prebudenia a celosvetovej vzbury proti ich diktátu. Majú sa prečo.

Pripomeňme si, že vo vysoko okovaných krajinách ďalej stúpajú prípady *ovidových hospitalizácií a úmrtí (v skutočnosti to môžu byť čerstvo okovaní, ľudia so zápaľom pľúc, dlho odkladané prípady a podobne). Prekračovanie ľudských práv a slobôd a tiež popieranie medicíny ako vedy od roku 2020 veselo napreduje. Je úplne jedno, či je okovaných 30 %, 50 % či 95 % obyvateľstva. Žiaden návrat k starému normálu sa nekoná.

Nuž, ale čo pekné by sme čakali od znamenia šelmy s patentom obsahujúcim čísla 666? Švédi si už dnes s nadšením vkladajú čipy s *ovid pasmi do rúk. Nech sa páči v tomto krátkom videu.

Prirodzene, genocída populácie nemôže byť príliš očividná. Odpoveď hľadajme v dlhodobých účinkoch. Ak by som totiž chcel podkovami zlikvidovať väčšinu ľudstva, išiel by som na to postupne, nenápadne. Úmrtia musia prichádzať  s takým odstupom, aby ich mohli kúpené médiá schovať za *ovid či iné choroby (infarkt, rakovina). Množstvo mRNA spolu s hydrogélom a lipidovými nanočasticami musí byť rôzne, aby posilnilo efekt náhodných úmrtí v rôznych odstupoch od okovania.

Nedajme sa!

Keď si chceš urobiť krátku prestávku a pozrieť sa na to, čo sa dnes deje v rovnako hrôzostrašnej, ale o trochu zábavnejšej forme, vrelo odporúčam sci-fi film The Faculty z roku 1998. Hrá tam mladý Elijah Wood z Pána prsteňov. Ak ťa to chytí, existuje film Invasion of the Body Snatchers z roku 1978. To sú tie chvíle, keď ilumináti natáčali filmy sami o sebe. Z dnešného pohľadu náučné dokumenty.

Nedajme sa ani po tretíkrát.

PS: Ak ešte stále pochybuješ o nastolení Nového svetového poriadku alias New world order, v tomto krátkom videu to bez obalu povie šéfka zdravotníctva v New South Wales.


Viac informácií ohľadom súčasnej situácie bez cenzúry a následkoch okovania bez cenzúry z úst slovenských aj českých odborníkov, ktorí nie sú na výplatnej páske Pfizeru, nájdeš v tomto videu. Ide o facebookový stream iniciatívy Hovorme spolu.

 

 

 

 

Slovami zakladateľa platformy London Real: „Nemusím súhlasiť s tým, čo hovoríš, ale až na smrť budem bojovať za právo, aby si to mohol povedať.“ Brian Rose, David Icke či Alex Jones pravidelne lámu Matrix, do ktorého sme sa narodili, na kusy. K týmto cenzurovaným majstrom chcem prispieť svojou troškou aj ja, pretože vidím to, čo oni. Ľudia majú priveľkú cenu, aby sa celý život zhypnotizovane pozerali svojim A. I. otrokárom do jedného oka. Zobúdzajme sa navzájom z tohto televízneho a rádiového sna. Do not TELL us your VISION, TELEVISION!

Odporúčame

Blog
Podprahové informácie zo seriálu The Simsons ako na dlani

Podprahové informácie zo seriálu The Simsons ako na dlani

V tomto blogu zhrniem nenápadné odkazy sledovateľom seriálu a tiež postrehy, ktoré sú prinajmenšom šokujúce. Prednesiem ich v duchu producentov – prihovárajú sa nám a myslia to smrteľne vážne, pretože svet, ktorý ukazujú, takmer dokonale pasuje s realitou, v ktorej žijeme. Seriál okrem iného oplýva zázračným prorokovaním udalostí a úmrtí celebrít. The Simpsons má v názve 3 S-ká, ide o smutnú 666 pečiatku nášho globálneho hybridného manažmentu. Symbolika do toho!

Blog
Ako pandémia odkryla utópiu

Ako pandémia odkryla utópiu

Päť rokov po dobytí Bastily a rozpútaní Veľkej francúzskej revolúcie sa mladý advokát postavil pred dav na Námestí revolúcie v Paríži. Avšak spoločenská atmosféra mu už nepriala tak ako počas minulých rokov. Dňa 27.7.1794 Maximilien Robespierre, ktorý stál na čele revolučných síl, pocítil na vlastnej koži, aká prchavá je vôľa ľudu. Po krátkom období teroru, ktorý rozpútal, sám umiera pod gilotínou. Revolúcia si vybrala svoju daň.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.