Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
26. november 2021

Podprahové informácie zo seriálu The Simsons ako na dlani

V tomto blogu zhrniem nenápadné odkazy sledovateľom seriálu a tiež postrehy, ktoré sú prinajmenšom šokujúce. Prednesiem ich v duchu producentov – prihovárajú sa nám a myslia to smrteľne vážne, pretože svet, ktorý ukazujú, takmer dokonale pasuje s realitou, v ktorej žijeme. Seriál okrem iného oplýva zázračným prorokovaním udalostí a úmrtí celebrít. The Simpsons má v názve 3 S-ká, ide o smutnú 666 pečiatku nášho globálneho hybridného manažmentu. Symbolika do toho!
Podprahové informácie zo seriálu The Simsons ako na dlani

My, producenti Matrixu pre ľudský druh, presne ako vo filme They Live z roku 1988, zabávame vás, našich otrokov, a pritom vám odhaľujeme nasledovné:

1. Vaše deti sú pre nás výrobky v predajni. Ich krvou (adrenochrome) a mäsom si obnovujeme zdravie a dlhovekosť. (*Vlastníme globálnu pedofilnú sieť, ktorej odhaľovaniu sa venuje súčasný film Sound of Freedom. Súčasťou amazonu, aliexpressu, ale aj naríklad google play je obchodovanie s deťmi.)

2. Vaše ženy používame na kríženie nášho druhu s vaším. Robíme tak už tisíce rokov. (*Bližšie informácie vo filme Extraordinary: The Seeding, rok 2019.)

3. Tých najlepších z vášho druhu stále považujeme za opice. Nikdy ste pre nás neboli rovnocenní. Unášame vás a zabíjame ako chceme a kedy chceme. Existujete pre naše experimenty.

4. Vaše deti vychováva, učí, programuje a udržiava v hypnóze predovšetkým televízia. Všetky programy sú naše. Hlásatelia hlavných správ pracujú pre nás.

5. Ovládame a vlastníme hlavné politické strany, takže si pri každých voľbách nemôžete vybrať niečo iné ako nás. Opakovane si nás nevedomky volíte. Ak žijete v demokracii, veselo hlasujte, aby ste mali dobrý pocit! Naše strany budú mať toľko reklamného priestoru a takú silnú propagandu po celej krajine, že žiadna neželaná strana nemá šancu (*napr. reklamná kampaň Čaputovej pred voľbami).

6. Spracované potraviny sú jedovaté a zabíjajú vás, je to náš všedný úmysel. Ochorenie srdca vinou potravinárskeho priemyslu a rakovina sú našimi špecialitami pre ľudský druh.

7. Nami nastavený zdravotnícky systém využíva všetky „vakcíny“ a „lieky“, ktoré uznáme za vhodné. Vzdelanie lekárov sme pretvorili a zdeformovali do maximálnej možnej miery. Príčiny chorôb sú nezaujímavé. Prírodné lieky sme odstránili z učebníc a zosmiešnili. Ani na bylinkových čajoch v obchodoch nemôžu byť zo zákona uvedené liečivé účinky rastlín. Genocída a biznis sú genocída a biznis.

8. Psychiatria a psychológia sú naše vynálezy a slúžia na častejšie užívanie našich „liekov“. Nepohodlných ľudí umiestňujeme do psychiatrických ústavov, kde ich vhodnou „terapiou“ likvidujeme, a to ešte aj „v záujme vedy“.

9. Filmový priemysel je pevne v našich rukách. V sci-fi filmoch a seriáloch vám ukazujeme pravdu a v dokumentoch klamstvo, je to ohromná zábava. Sex, násilie, peniaze, luxusné sídla a homosexualita sú tým, pre čo žijeme my. Mali by ste si na to zvyknúť. Sme predsa vaším najväčším vzorom, sme vaši skutoční bohovia ovládajúci skutočnú mágiu.

10. Predstavitelia svetových náboženstiev pracujú pre nás. Všetko, čo ľudský druh udržiava v slepej poslušnosti a absolútnej kontrole, plne podporujeme. Čím viac ste rozdelení a rozhádaní, tým menšia je šanca, že sa spojíte a obrátite proti nám.

11. Školstvo je po televízii našou druhou najväčšou zbraňou masovej hypnózy, poslušnosti a dezinformácií pre ľudský druh. Históriu prepisujú víťazi a tými sme my. Vaše deti zahltíme komplikovanými a izolovanými intelektuálnymi klamstvami. Naučíme ich tak, že prirodzená ľudská zvedavosť, spájanie súvislostí a hľadanie pravdy sú rakovinami národov. Školskému systému odolá len nepatrné množstvo exotov hľadajúcich pravdu a s tými si už nejako poradíme.

12. Programujeme ľudí po celom svete, aby naše filmové a hudobné celebrity uctievali ako bohov. Keď sa rozvádzajú, máte to robiť aj vy. Keď si menia pohlavie, máte to robiť aj vy. Keď podstúpia plastickú chrurgiu, potrebujete ju aj vy. Keď sa zaočkujú, potom predpokladáme, že urobíte to isté aj vy.

13. Medzi vami už dlho chodia naše roboty, ktoré medzi vás dokonale zapadnú. Bližšie informácie napríklad v kultovom filme The Stepford Wives z roku 2004. Neposlušných ľudí vieme zabiť a nahradiť takmer dokonalými napodobeninami. Klonovanie celebrít je pre nás rutinnou záležitosťou. O tom rozpráva napríklad Kid Buu.

14. Tajné spolky (predovšetkým slobodomurári) pôsobia po celom svete a ich zvýhodnení členovia sú naším majetkom, viazaným prísahou mlčanlivosti pod trestom smrti. Pravdu o tom odhalil geniálny Stanley Kubrick v kultovom filme Eyes Wide Shut. Prirodzene, film nebol ešte ani v kinách a režisér bol mŕtvy – prehnal to a tak sme ho klepli. My sme vodcami týchto tajných spolkov. Iba naša arogancia necháva vo svete informácie, ktoré nás môžu odhaliť – väčšina planéty je v takej hypnóze, že by ju nezobudilo, ani keby nás stretli na ulici.

15. Do našich tajných spolkov patrí drvivá väčšina filmových, hudobných a hlásateľských celebrít. Hrdo sa k nám hlásia v priamom prenose symbolikou a znameniami rúk, očí až po to, čo nosia na sebe oblečené, alebo tetovaním.

16. Vždy dbáme na to, aby sme sa držali v úzadí, skrývame sa za chrbty politikov a miliardárov, ako je Bill Gates či Mark Zuckerberg. V takomto skrytom ovládaní zo zákulisia sa skrýva najväčšia moc. Zodpovednosť za prípadné prehry nesú v očiach verejnosti naše opičie figúrky.

16. Peniaze máte uložené v našich bankách. Daňové systémy vo vašich krajinách sú naše. Existujú, aby vás udržiavali v otroctve, či už v komunizme, alebo v kapitalizme, to je nepodstatné. Stáli sme pri zrode oboch režimov aj iných.

17. Svet televízie, známych osobností, talentových súťaží, predávania Oscarov a iných ocenení je iba šou, ktorú režírujeme, aby sme vás udržiavali v hypnóze. Aj v demokriacii máte vďaka nám iba ilúziu slobody a férovej súťaže.

18. Všetok technologický pokrok máme v rukách my. Dávkujeme ho ľudskému druhu podľa toho, ako dobre nám vie poslúžiť. Internet vznikol v armáde a vrátil sa do armády. Vlastníme väčšinu internetu – s ľahkosťou cenzurujeme všetko, čo by nás mohlo ohroziť či odhaliť.

19. Hádame, že naším najväčším úspechom je fakt, že väčšina ľudstva nedokáže uveriť, že existujeme. Táto slepota na obe oči poskytuje nám, osvieteným, na Zemi neobmedzenú moc.

20. Naše ekonomické, politické, filozofické, vedecké a náboženské systémy rozdeľujú ľudstvo do toľkých (medzi sebou sa hádajúcich) táborov, že proti nám ako celok tieto opice nikdy nepovstanú.

21. Kresťanstvo, ktoré nás v minulosti obmedzovalo, je dnes infiltrované do maximálnej možnej miery. Vatikán patrí nám. Pápeži patria nám. Práve od kresťanských lídrov môžete čakať, že sa stanú (aj bez ich vedomia) nástrojom diabla vo chvíli, v ktorej im to nariadime.

Inzercia

22. HIV, EBOLA, Španielská chrípka a mnohé iné známe vírusy sú naše patenty. Vyrobili sme ich za účelom oslabiť a zničiť väčšinu ľudského druhu.

23. Sme väčšínovými vlastníkmi akcií všetkých nadnárodných spoločností pomocou firiem Vangard a BlackRock v akejkoľvek oblasti (potravinárstvo vrátane GMO, bankovníctvo, burza, pesticídy, farmaceutický priemysel, filmová produkcia, masové médiá atď.).

24. Našu absolútnu kontrolu nad Zemou môže prekaziť iba Stvoriteľ, proti ktorému sme sa spikli od počiatku vekov. Sme priamymi potomkami padlých anjelov a ľudských žien – presne ako sa píše v knihe proroka Enocha. Radšej sme ju z biblického kánonu vyhodili.

25. Sme hrdými vynálezcami darvinizmu a z neho plynúceho ateizmu – kolosálneho úspechu na ovládnutie slepcov.

26. Očkovanie, potraty, eutanázie, sterilizácia a zmeny pohlavia sú našou privilegovanou doménou.

27. Decembrové vianoce aj s vianočným stromčekom (falickým symbolom) majú pôvod v Babylone, kde sa v rovnakom čase kalendárneho roku uctieval slnečný boh pomocou orgií a stromčekov. Pre Stvoriteľa sú ohavnosťou, zmienku o tom nájdete aj v Starom zákone. Neuveriteľne nás teší, že toľko pomýlených kresťanov oslavuje decembrové vianoce, ktoré sú našimi Vianocami a oslavou nášho slnečného boha.

*Santa Claus je len premenovaný démon staroveku v podobe prázdnej kovovej sochy sediaceho muža, v ktorom Babylončania na vianoce upaľovali deti ako obete slnečnému bohu. Ježišov príchod nahrádza v Amerike Santa Claus, ktorý nie je skutočný, a tak sa masám ľahšie vryje do hlavy mylná predstava, že aj Boh je smiešny mýtus. Mylná predstava v mylnom decembrovom čase. S Ježišom to nijako nesúvisí. Dokonalé.

**Kde sa končí vyvrcholenie hlavného dejstva druhého filmu Sám doma? V New Yorku na Rockefellerovom námestí pri obrovskom vianočnom stromčeku. Rockefellerovci sú starou rodinou čiernej šľachty. Na Námestí sv. Petra teraz stojí obrovský vianočný stromček. Prečo asi... V prvom filme si Kevin púšťa kazetu s kriminálkou Anjeli so špinavými dušami. V druhom filme si púšťa kazetu Anjeli s ešte špinavšími dušami. Tieto detaily nie sú také malé, aké sa zdajú byť na prvý pohľad. Sám doma 1 a 2 sú kvalitnou produkciou čiernej šľachty – násilie, vianočné stromčeky, násilie, Rockefellerovci, anjeli so špinavými dušami. Prečo asi... Ešte veríš na náhody?

28. Obete očkovania, potratov, eutanázie a farmaceutických liekov sú rituálnymi obeťami patriacimi do našej cirkvi. Sú to obety jednookému bohu, vesmírnej AI, nášmu Slnečnému bohu, Anjelovi svetla.

29. Financovali sme a rozpútali každú veľkú ľudskú vojnu vrátane prvej a druhej svetovej. Zvykli sme si podporovať obe strany konfliktov a pri akomkoľvek výsledku vyhrávať. Postarali sme sa o vznik aj priebeh Veľkej francúzskej revolúcie.

30. Rusko, Čína, Amerika, Austrália, Japonsko a zvyšok sveta sú len figúrkami na našej šachovnici. Celý svet je prepojený podzemnými sieťami. Deep state si tak stihol podmaniť celý svet. Vašich lídrov ovládame posadnutím alebo vydieraním, alebo mnohými inými technológiami, o ktorých opice ako vy môžu iba snívať. Alebo sa za vašimi lídrami skrýva náš hybridný druh. Rozdelenie sveta do frakcií je ilúziou, v skutočnosti všetci spolupracujú, aby čo najskôr dosiahli New world order (NWO).

Našu kontrolu Zeme dokáže prekaziť iba Stvoriteľ. Blíži sa čas, keď prehráme – solárny záblesk nás donúti odísť. Blíži sa prepólovanie Zeme a jej posun do vyššej dimenzie. Máme málo času a musíme zaočkovať našou najhoršou biologickou zbraňou čo najviac otrokov. Nik z očkovaných nebude môcť prejsť spolu s Gaiou do vyššej dimenzie. Naši otroci so znamením šelmy tak prehrajú spolu s nami. Čas je veľmi blízko. Dohovorili sme.

PS: Ako na potvoru sa dnes už milióny ľudí po celom svete prebúdzajú z hypnózy. Delta variant vírusu je v skutočnosti označením delta vĺn spiaceho mozgu (hlbokého spánku). Sranda je s tými opicami, však? Keby vedeli...

#soSrandouSopicami

Šach-mat!


*Tento rozbor seriálu spolu s mojimi postrehmi a vedomosťami nie je 100 % pravdivý, ani nebol písaný s týmto zámerom. Môžeš o tom uvažovať ako o jednej predpokladnej verzii reality. To, ako veľmi sa prelína s realitou, rozhodnú nasledujúce mesiace nastoľovania Nového svetového poriadku (NWO).

**Deep state dnes zďaleka nie je taký všemocný, ako si o sebe myslí. Jeho spleť klamstiev sa konečne začína po kúskoch rozpletať. Symbolika ho prezrádza zo široka-ďaleka. Stále však môže ľudstvu spôsobiť katastrofálne škody a aj to robí. To, koľkých z nás, ľudí, Deep state dostane, záleží len na nás. Dnes s ním zvádzame poslednú Veľkú vojnu o zachovanie ľudskej DNA. Hoci máme jasno v tom, že zvíťazíme, kto by sa nesnažil zmenšiť napáchané škody? Kto by nebojoval za záchranu národa, do ktorého sa narodil?

***Aké zvláštne, že dnes sú ľudia, ktorí bojujú za slobodu, označovaní za nacistov a fašistov práve ľuďmi, ktorí žiadajú zrušenie slobody, nastolenie segregácie a pokračovanie experimentov na ľuďoch, dokonca na deťoch! Presne o tom totiž fašizmus a nacizmus je.

Mlčanie je súhlas! Odmietam mlčať. Protestujem.

Každý občan má právo na odpor, ak vláda opustí medzinárodné právo a vlastné zákony. Zdieľať

Príde ti okovanie dobrovoľné? Choré a násilné metódy môžu vzísť iba od chorej a násilnej hlavy.

Ľudí (okovaných aj neokovaných), ktorí za týmito Mengeleho metódami vidia altruizmus vlády a chránenie zdravia, je čoraz menej. Nikdy tu nešlo o zdravie. Práve naopak. Zdieľať

Kartágo (opäť s okovanými detskými obetami bohom) musí byť zničené. Dajme globalnému syndikátu šach-mat! Dohovoril som.

#znicme Kartago

Slovami zakladateľa platformy London Real: „Nemusím súhlasiť s tým, čo hovoríš, ale až na smrť budem bojovať za právo, aby si to mohol povedať.“ Brian Rose, David Icke či Alex Jones pravidelne lámu Matrix, do ktorého sme sa narodili, na kusy. K týmto cenzurovaným majstrom chcem prispieť svojou troškou aj ja, pretože vidím to, čo oni. Ľudia majú priveľkú cenu, aby sa celý život zhypnotizovane pozerali svojim A. I. otrokárom do jedného oka. Zobúdzajme sa navzájom z tohto televízneho a rádiového sna. Do not TELL us your VISION, TELEVISION!

Inzercia

Inzercia

Odporúčame

Blog
Hrajú Biblia a globálny syndikát v jednom tíme?

Hrajú Biblia a globálny syndikát v jednom tíme?

Zamyslel si sa už niekedy nad tým, kto ovláda tento svet? Sú to ľudia, naši hrabiví politici s ich daňovými podvodmi, milenkami a rezidenciami v Austrálii? Ach, ty Sulík. Alebo ide o národy, či dokonca spojenectvá štátov, ako lgbtidfksj EÚ, NATO a OSN, ktoré sú skutočnými hýbateľmi agendy klimatických zmien, agendy očkovania typu doktor Mengele? Aká veľká je pravdepodobnosť, že za všetkými neľudskými agendami, ktoré sa na nás dnes hrnú zo všetkých strán, stoja iba ľudia? Možno celý svet ovláda Krčméry, ktorého sestra je riaditeľkou klinických testov vo Pfizeri pre Česko a Slovensko.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.