Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
25. november 2021

Prečo je segregácia skvelý nápad?

JP Sears výstižne ironicky vykresľuje dôvody na segregáciu spoločnosti.
Prečo je segregácia skvelý nápad?

JP Sears je konzervatívny komik. Ak niekto nerozumie irónii, neodporúčam pozerať.

Pod videom sa nachádza prepis textu.

Video

Prepis tituliek

Dnes vo svete čelíme veľkému problému. Niektorí ľudia sú takí úzkoprsí a bigotní, že sú proti segregácii spoločnosti na dve triedy občanov. Zatiaľčo novozélandskí a kanadskí lídri konečne prestali mlátiť do vzduchu a oznámili, že naozaj vytvárajú dve triedy občanov.

Hneď sa cítim bezpečnejšie...

V USA sa ďalší bieli ľudia - Biden a Fauci snažia urobiť to isté. Len s jedným problémom. Žiaľ v USA je hnutie čo stojí proti segregácii spoločnosti. V skutočnosti povstáva na celom svete. A ak mám byť k vám úprimný, štve ma to! Títo nebezpeční krajne pravicoví extrémisti nás všetkých vystavujú riziku, že sa s nami bude zaobchádzať spravodlivo. Títo bigoťáci chcú rovnaké práva pre každého. Sú to teroristi. Sú takí zaslepení nenávisťou voči neľudskému zaobchádzaniu s ľuďmi, až si neuvedomujú tú pravdu: Že niektorí z nás sú si trochu rovnejší ako ostatní a malo by sa s nami podľa toho zaobchádzať. A nemyslím si, že žiadam priveľa.

Stačí sa pozrieť na históriu segregácie spoločnosti na dve triedy. Tá dokazuje, že mať dve triedy v spoločnosti je správny spôsob, ako sa posunúť vpred do jasnej prosperujúcej budúcnosti, ktorá funguje naozaj dobre pre každého. Ale títo teroristi jednoducho ignorujú históriu.

Rozmýšľajte o tom, že v USA sme zbavení segregácie od 60. rokov, keď Martin Luther King jr. viedol revolúciu za občianske práva a skončil ju za asistencie kolegyne, extrémistky Rosy Parks. Ale predtým, v starých dobrých časoch, s touto bezpečnosťou a ochranou kvôli dvom triedam občanov... Pretože našťastie v roku 1865 boli prijaté zákony, ktoré obmedzovali práva černochov žijúcich juhu vrátane mandátov o tom, kde môžu žiť a mandátov, kde môžu pracovať. Ospravedlňte ma, ak tu nie som iba za blázna... ... mať dve triedy občanov bol veľmi účinný spôsob, ako povedať černochom: "Vy ste nižšia trieda občanov, a preto máte menšie práva." Ale potom spravil Martin Luther King sprisahanie na ukončenie segregácie a a podarilo sa to. Veď sa pozrite na svet, odkedy černosi a bieli ľudia žili spolu v jednote.

Inzercia

Ďalší príklad... Ešte pred tým všetkým mali zákony, ktoré rešpektovali skutočnosť, že ženy sú občanmi druhej kategórie, Veď ako by tomu mohli rozumieť? Dali ich na miesto, kde nemohli voliť alebo robiť oveľa viac než len robiť deti a pripravovať drinky pre mužov, keď prídu domov z práce. Ale stratili sme zo zreteľa túto pravdu. A teraz je spoločnosť sužovaná nebezpečenstvom, len predstierame, že ženy sú rovné mužom Každý trpí. Rovnaká trieda občanov? Naozaj? Veď ženy nemajú ani penis.

Ďalší príklad úspechu tvorby dvoch tried občanov je v 30-tych rokoch, keď to robili hitlerom vedení nacisti v Nemecku. Mali ste nadradenú rasu, a potom, ako Hitler povedal: "špinavých Židov". Umožniť im jesť na rovnakom mieste ako normálnym ľuďom? Nechutné! Nacisti boli dosť chytrí, aby indoktrinovali svojich občanov, aby verili, že môžu chytiť choroby v prítomnosti tejto nižšej triedy občanov. Je to veda. Ako keď nás Biden a Fauci rutinne informujú o riziku nákazy chorobami od istej triedy ľudí. Je to veda.

Ale poviem, kúpeľne sú jednou z oblastí, kde segregácia nemá miesto. Všetci ľudia by mali mať možnosť používať všetky kúpeľne. Pretože všetci ľudia môžu byť hocikedy hocijakého pohlavia. Stojím za jednotou na toaletách, a za segregáciou v spoločnosti.

Späť do histórie. Čína bola naozaj dobrá v rozpoznávaní druhotriednych skupín ľudí. Teraz majú Ujgurov a koncentračné tábory, aby chránili ostatných svojich občanov pred kontaktom s nimi. Čínska ochota spraviť s Tibeťanmi správnu vec môže inšpirovať nás všetkých k lepšiemu spôsobu života. Len si myslím, že je nešťastné, že Dalajláma utiekol. O čo lepší by bol svet bez tohto druhotriedneho občana. A potom máte extrémistu ako je Gándhí. Mimo iných jeho zločinov proti ľudskosti, ukončil britskú diskrimináciu dalatasov, ktorých Británia považovala za najnižšiu triedu ľudí v Indii. Gándhího nebezpečné ideály by poškodzovali spoločnosť tým, že obhajoval, aby sa s každým zaobchádzalo s láskou, rešpektom a rovnoprávnosťou. Tak veľmi ma to hnevá, že mu to vôbec prešlo. Gándhí je taký idiot.

Zjednotená spoločnosť nie je spoločnosť, ktorá sa dá ovládať. História je veľmi jasná. Kedykoľvek máte dve triedy ľudí dobro sa deje a svet sa stáva lepším. A kedykoľvek máte jednotu a rovnosť, zlo prekvitá a svet sa stáva hrozným miestom. A pre odporcov, ktorí hovoria úúh... Mať dve triedy občanov ničí demokraciu. Viete čo? Máme naozaj dobrý dôvod na to, aby sme mali dve triedy ľudí. Ako keby títo odporcovia vôbec nechápali, že aj bieli zákonodarcovia v roku 1865 mali tiež naozaj dobré dôvody. Aj nacisti mali naozaj dobré dôvody.

Takže kde sme sa dnes ocitli... Prijmeš segregovanú spoločnosť alebo ju odmietneš? Musíte si položiť túto otázku: Chcete sa zhodnúť s politikou humanistov ako Hitler a nacistickými rasistickými bielymi zákonodarcami z roku 1865, Čínskou komunistickou stranou, Bidenom a Faucim? Všetci z nich chceli len chrániť svoj ľud vytvorením druhej triedy občanov s obmedzenými právami. Alebo sa chcete spojiť s nebezpečnými extrémistami, ktorí ukončili segregáciu a presadzovali jednotu a rovnosť, ako napríklad Martin Luther King, Rosa Parksová, Dalajláma, Gándhí. Ach Gándhí! Pretože musíte myslieť na to, čo keby svet nikdy nemal týchto ľudí a mal viac z týchto ľudí? O čo lepšie by sme sa teraz mali? A teraz, Ty sa rozhodni! Ty sa rozhodni.

Odporúčame

Blog
Majstri nelogiky vol.1 - Covid

Majstri nelogiky vol.1 - Covid

Dnes ľudí veľmi bolí, keď musia zapojiť rozum. Výsledkom sú rozličné nelogické bludy, ktoré však poniektorí z nás považujú za očividne normálne. Rozhodol som sa teda postupne spísať takýto miniseriál článkov, ktoré vyvracajú prípady, v ktorých ide logika bokom. V tomto prvom diele sa budeme venovať slávnemu Covidu.

Denník Svet kresťanstva