Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
22. november 2021

Hrajú Biblia a globálny syndikát v jednom tíme?

Zamyslel si sa už niekedy nad tým, kto ovláda tento svet? Sú to ľudia, naši hrabiví politici s ich daňovými podvodmi, milenkami a rezidenciami v Austrálii? Ach, ty Sulík. Alebo ide o národy, či dokonca spojenectvá štátov, ako lgbtidfksj EÚ, NATO a OSN, ktoré sú skutočnými hýbateľmi agendy klimatických zmien, agendy očkovania typu doktor Mengele? Aká veľká je pravdepodobnosť, že za všetkými neľudskými agendami, ktoré sa na nás dnes hrnú zo všetkých strán, stoja iba ľudia? Možno celý svet ovláda Krčméry, ktorého sestra je riaditeľkou klinických testov vo Pfizeri pre Česko a Slovensko.
Hrajú Biblia a globálny syndikát v jednom tíme?

Zatiaľ čo niektorí by mohli zo sprisahania obviniť Krčméryho, a to právom, iní vinia komunistov, templárov, mimozemšťanov, a to najmenej pravdepodobné: slobodných ľudí s ich hoaxom prirodzenej imunity alias prekonaných alias zdravých alias neočkovaných. Jedno je isté.

Žijeme v informačnej vojne biblických rozmerov. Zdieľať

 Ten, kto má prístup k skutočným faktom, histórii a technológii, ktorej práve nefandia ropné a baterkové spoločnosti, má nad masami ovečiek obrovskú moc. Dokedy budú ľudia ako John Searl, ktorý vynašiel už v päťdesiatych rokoch elektromagnetický motor so 100 % účinnosťou, umlčiavaní? Kedy získame prístup k tisíckam patentov, ktoré skúpili a utajili nadnárodné firmy?

Symbolizmus osobností, hudobných a filmových celebrít, ktoré sa na vystúpeniach a fotkách hrdo hlásia k tajným spoločnostiam, je dnes ešte viac zrejmý ako kedysi. Niekedy tieto „superhviezdy“  pri prevzatí ocenení stihnú podotknúť: „Ďakujem Satanovi za inšpiráciu...“ Och, aký mainstream.

Marilyn Manson na koncerte s nadšením páli Bibliu. Stojí pri tom za pultom so značkou blesku (prirovnanie z Biblie: Satan ako blesk z jasného neba...), čo je náhodou polovica symbolu útvaru SS, pričom S sa dá ľahko zameniť za blesk. Podľa jeho vlastných slov sa považuje za osobnosť, ktorá konečne zničila kresťanstvo...

Nie je náhoda, že Harry Potter má na čele jazvu v tvare blesku (útvar SS, dva blesky, 66) a používa mágiu. No, a sovu má ako skvelú kamošku. Symbolika sovy je ako päsť na oko pre reálne čarodejnícke spolky.

Superhviezdu Billie Eilish v hudobnom videu pichnú vakcínami do chrbta, vyrastú jej krídla a následne spadne z neba do čiernej kaluže. Svoj spev rozbieha bez zbytočnej symboliky: „Môj Lucifer je osamelý...“ „Svätý Peter je na dovolenke, čo je otvorená pozvánka...“ „Nehovorte, že som vás nevarovala...“ Ako viac očividné to ešte môže byť?  Vakcíny, satanizmus, posadnutie a úplná kontrola človeka.

Čerešnička na smotane – pár mesiacov po tomto hudobnom videu spievajúcom aj o požiari v Kalifornii naozaj vznikol požiar v Kalifornii. Úžasné proroctvo, nie?

Justin Bieber v plnej kráse – zostrihy z jeho hudobných videí (a jeho názor na Instagram). Nerád by som niekomu kazil krupicovú kašu, ale Hollywood, Disney, EÚ, UN, OSN, NATO... a WHO, FDA, CDC, Google, Amazon, Youtube, Facebook, Netflix... a médiá aj farma firmy sú z rovnakého cesta. V podstate diskutujú v úzadí len o tom, ako pretlačiť agendu New World Order (NWO) čo možno najrýchlejšie a najľahšie. Viem, viem, Nový svetový poriadok je poriadne stará agenda. Vysvetľuje to, prečo spisovatelia, ako sú Aldous Huxley a George Orwell dokázali napísať diela tak presne predpovedajúce rok 2021 a našu blízku budúcnosť.

Hviezdy mainstreamu (svedectvo výhercu súťaže X Factor) často zdôrazňujú jedno oko, na šatách nosia vyobrazené lebky, pyramídy a 666-ky, zbožňujú kríže naopak (vrátane znaku hippies), pózovanie s jednou rukou skrytou a druhou odhalenou (Napoleon, Stalin, pápež František), rockové gestá rúk (rohy) – aj u vysokých predstaviteľov politiky a cirkví zjavne obľúbené, ďalej špeci slobodomurárske podanie rúk s palcom navrchu (zase politici, biskupi, herci, moderátori šou s veľkou sledovanosťou, Greta Thunberg), zvítanie s prekríženými rukami na prsiach (napr. Ursula von der Leyen a Čaputová pri zvítaní) a tiež hadovité trojuholníkové symboly pedofilov – na biskupských štólach, logách nadnárodných firiem, ale aj na budovách, kde sa zneužívajú deti. Je tu ešte niekto, kto si povie: „Aká to náhoda?“

Ako človek z katolíckej cirkvi vnímam jej veľké pozitíva, špeciálne pre rozvoj Európskej a Americkej kultúry. Rozhodne to nie je čierno-biela záležitosť. No slepá poslušnosť a odmietanie problémov rozhodne nie sú namieste. Keď vidím vakcinačnú propagandu pápeža, všetku tú slobodomurársku symboliku a skrývané sexuálne škandály... a tiež korupciu, uprednostňujem kardinálov a biskupov, ktorí na to poukazujú. Infiltrácia inštitúcií prebieha ako v štátnych, tak aj v cirkevných kruhoch, ak už aj nie je úplne dokončená.

Katy Perry v plnej kráse. V jednom videu všetko pekne zhrnuté: uctievanie Satana už v časoch faraónov, zotročenie, čierna mágia je „všemocná“, pyramída – symbol iluminátov, osvietenia, symbol vládnucej elity s tajnými znalosťami a rituálmi, prekryté jedno oko – jednooký Satan je vládcom nad národmi s oboma slepými očami (vo svete slepcov je jednooký kráľom), had lezúci po nahej Katy, ponúkané bohatstvo, masky na tvári (napr. ako z filmu Stanleyho Kubricka), kalich plný ľudskej krvi, ktorý Katy pije na tróne, nápadník odhaľuje tvár krokodíla/jaštera (interpretujem ako hybridné plemeno padlých anjelov a ľudí z knihy proroka Enocha), genetické pokusy – v závere videa pes s ľudskou hlavou. Chiméry. Celá minulosť, blízka budúcnosť aj súčasnoť pekne zhrnutá a podčiarknutá. Bodka.

Podobne nás už programuje aj nový seriál Netflixu Sweet Tooth o miešancoch ľudí a zvierat... ktorí sú takí chutnučkí... juj, chutnučkí mutanti. Musíme ich chrániť pred strašnými nepriateľmi. Tých hrajú heterosexuálni belosi. Preč s nimi, veď ani nie sú teplí. No fuj. 

Okienko pre neveriacich: Ak si toľko celebrít, filmov, seriálov a hudobných skladieb dáva záležať, aby zosmiešnilo rodinu, kresťanstvo a pošpinilo Ježiša na kríži, nie je teda Ježiš skutočný? Keby nebol pre luciferiánske spolky hrozbou, tak by sa o to predsa vôbec nesnažili!

Áno, je to drsný svet, ale je to svet, v ktorom žijeme. Keď si zakryjeme oči, veľa toho nezmeníme. Skôr naženieme zlu vietor do plachiet. Akoby som sa v istom momente ako jediný z ľudstva dozvedel, že rádioaktívny odpad je nebezpečný, no ďalej by som mlčky sledoval, ako si z neho zvyšok ľudstva stavia hrady na pláži a lačne si ho sype na opálenú pokožku. Je to svet, ktorý je súčasťou Starého a Nového zákona.


Iba ignorancia mi ponúka predstavu, v ktorej si ľudia vládnu nad ľuďmi. Aj predstava hybridných jašterov je pravdepodobnejšia. Čokoľvek je pravdepodobnejšie v tomto vesmíre. Zdieľať
Pretože v ňom nie sme sami. V tom nás verne poúča Biblia. Zdieľať

Keď sa ľudia obrátili Bohu chrbtom, kniežaťom nášho sveta sa stal Satan. Nie je náhoda, že pri pokúšaní na púšti Satan ponúka Ježišovi všetky poklady Zeme a s nimi všetky kráľovstvá. Treba si jasne a konkrétne uvedomiť, že patria jemu. Nie Ježišovi (v istom zmysle). Tak tomu bolo v roku -100, 0, 1500 a tak je tomu aj v roku 2021.  Aj keď je pre mnohých kresťanov táto informácia dobre známa, v nijakom prípade nejde o žart či bezvýznamnú abstrakciu, ktorá sa vlassstne nikoho príliš netýka. Na prvé počutie to môže znieť veľmi vzdialene. Niektorí veriaci či slniečkari si azda povedia: „Vonku svieti slnko a mňa sa to netýka.“ Nuž, v gréčtine je písmenu S priradené číslo 6. Takže keď had povie: „Sss,“ oznamuje tým: „666.“

Fakt zblízka sa pozri na logo spoločnosti Google. Áno, sú to tri rotujúce šestky. Biblia na 666-ku neupozorňuje práve zo srandy.

Kniha proroka Enocha je zaradená medzi apokryfy. Urobil som si malý výskum, prečo bola táto kniha vyhodená z kánonu – veď aj Ježiš odkazoval na túto knihu, Starý aj Nový zákon odkazuje na túto knihu. Je isté, že ju Ježiš dobre poznal.

Okolo roku 350 po Kristovi napísal alexandrijský biskup (hm... Atanáz?) list adresovaný svojej cirkvi, v ktorom nariaďuje spálenie knihy proroka Enocha. Dôvod? V tejto knihe sú menovaní aj iní anjeli ako archanjel Michal, Gabriel a Rafael. No a tento biskup uznával iba tieto tri mená anjelov. Neskôr sa toto presvedčenie vyradiť knihu proroka Enocha z kánonu ešte utvrdilo. Príde mi to však smiešne a hlúpe, aby sa na názor jedného, hoc aj troch mužov vyhodili z Biblie staré texty oddávna patriace k ostatným starozákonným textom.

Inzercia

Dnes sa tento apokryf aspoň naoko odsudzuje preto, že niektorým príde predstava existujúcich potomkov padlých anjelov a ľudských žien ako absurdná. To, že nám niečo príde ako absurdné, však ešte nemusí znamenať, že to nie je súčasťou reality. Na svete existujú archeologické nálezy obrovských ľudských lebiek – zodpovedajúcich obrím miešancom Nefilim. Príbeh Dávida a Goliáša pozná už každý. Obri sú v Starom zákone niečím normálnym, nad čím sa človek v staroveku ani nemusel príliš zamýšľať.

Rovnako existujú podrobné svedectvá obetí satanských rituálov, v ktorých účinkujú ľudia meniaci sa na jašterov a naopak. Mágia, démoni, pitie ľudskej krvi, kanibalizmus, pedofília – príde to bežnému človeku ako niečo, čoho by sa rád zúčastnil? Mne na tom nepríde ľudské nič. Nie, toto nie je typické ľudské správanie.

Je pre nás naozaj ťažké uveriť, že toto neľudské je v skutočnosti mimozemské? Určite nie, ak človek uvažuje v súvislostiach, ak uvažuje v širokom kontexte. V neposlednom rade v kontexte Starého zákona a knihy proroka Enocha.

V tomto novo-starom svete hybridov (hadieho plemena) nám príbehy z Biblie môžu prezradiť oveľa viac, ako by sme sa odvažovali dúfať.

Príbeh Biblie je v tomto novom svetle vojnou o ľudské DNA, o človeka ako takého. Je výstrahou ohľadom súčasného mainstreamu nátlakovej génovej terapie. Je odpoveďou, prečo je transhumanizmus či človek 2.0 kľúčom k totálnej kontrole. Zdieľať

Nikdy som nechápal, prečo museli Izraeliti po príchode do zasľúbenej zeme – do Kanaánu – zabiť každého muža, ženu i dieťa. Tento príkaz od Boha sa mi zdal vždy príliš krutý a absurdný. Nemohlo ísť iba o náboženské a kultúrne rozdiely. Boh predsa úmyselne nelikviduje národy, Stvoriteľ nie je bohom genocíd. No ak boli tieto národy geneticky zmiešané s padlými anjelmi, potom to nejako dokážem uchopiť. V tomto novom svetle to dáva dokonalý zmysel. Išlo o doslovnú záchranu človeka – o jeho prežitie.

A rovnako Veľká potopa sveta. Noeho záchrana. Čo ak nebol Noe vysnený dokonalý svätec bez chýb, ale človek so zachovanou a čistou ľudskou DNA? Čo ak bola Veľká potopa krokom predovšetkým k očisteniu ľudského genómu? Čo ak je znakom miešancov práve sklon k pedofílii, ku kanibalizmu, k ľudským obetiam...?

Nie je náhoda, že kráľovské rodiny odjakživa dbali o čistú krv. Nacistické Nemecko bolo mokrým snom týchto miešancov. Zdá sa, že od okamihu, ako sa ľudstvo obrátilo Bohu chrtom, stálo na výslní ľudskej civilizácie hadie plemeno. Tvorilo tisícročné vrcholy pyramíd... Predovšetkým sa staralo, aby ľudstvo zostalo na obe oči slepé. Dnes máme azda prvýkrát v histórii aj napriek obrovskej cenzúre šancu. Celosvetovo týmto naoko šialenostiam pevne verí už viac ako milión ľudí. Som si istý, že ak by sa 7 miliardám otrokov otvorili oči, s Ježišovou pomocou dokáže ľudstvo nad svojimi otrokármi hravo zvíťaziť.

Zamyslime sa, klaďme nepríjemné otázky, spájajme súvislosti. Možno sa nám hromadne podarí vymaniť z hypnózy, do ktorej nás uvrhli médiá, politici, mzdochy, kultúra mainstreamu a naši náboženskí vodcovia.

Kým sa tak nestane, je dôležité pamätať si, že...

vo svete slepcov je jednooký kráľom. Zdieľať

Hľadajme pravdu a myslime sami za seba. Nestavajme vlastné názory na iných len preto, že sú populárne. Obracajme cenzúru nadnárodných firiem naruby, spájajme sa a organizujme. Už teraz je nás veľmi veľa a čím je silnejšia tma, tým ostrejšie a jasnejšie je svetlo. No, a tma v konečnom dôsledku aj tak nemá šancu. Som hlboko presvedčený, že žijeme v posledných časoch. Žijeme v Zjavení sv. apoštola Jána.

Chcelo by to vstať z kresla a získať späť našu Zem. Nový normál, ako je napísané na kameňoch v americkej Georgii, dosiahnu globalisti až vtedy, keď znížia počet otrokov na 500 miliónov (prvé prikázanie).

To znamená menšiu depopuláciu, nie? Napríklad prostredníctvom núdzovo schválených experimentálnych mRNA vakcín, ktoré ovplyvňujú DNA...

V sprisahaneckých kruhoch je známe, že Satan vystupuje ako globálna AI. Odrazu všetky sci-fi filmy môžeš brať ako dokumenty...  ak sa nad tým naozaj zamyslíš.


Stanley Kubrick zomrel krátko po natočení Eyes Wide Shut, filmu, ktorý odhaľuje mnohé pikošky zo života globálnej elity. Symbolika zvýrazneného jedného oka, tajné spolky a programovanie ľudí sú leitmotívom jeho tvorby... určite ide iba o náhodu? Veľké diela od géniov rezonujú v ľuďoch aj podľa toho, ako dobre dokážu vystihnúť či poukázať na skutočnosť. Možno aj filmová trilógia Matrix sa podobá našej realite viac, ako by nám bolo príjemné. Oveľa viac.

Týmto ťa vyzývam, aby si prehltol červenú lentilku...

Na úplný záver: Biblia jasne poukazuje na existenciu globálneho syndikátu, na sprisahanie trvajúce od Adama a Evy až doteraz. Konkrétne podoby tohto spisahania môže každý objavovať práve dnes, keď sa nám odhaľujú karty a mnohé súvislosti.

Všetko dobré. Nech sa niektorí zasmejú, iní pobúria a niektorí nahltajú červených lentiliek (na záver najväčšia pikoška, odkaz, ktorý sa nedá napr. na facebooku ani zverejniť).

Myslím si, že som: oficiálny tréner, výživový poradca, editor, divoch, knihomoľ, hľadač pravdy, no bez všeobjímajúceho patentu na pravdu, pokojný užívateľ sedliackeho rozumu, prebudený, zástanca ľudských práv a slobôd, a nie som od nikoho vyšší ani lepší. Provokatívnym a alternatívnym pohľadom na veci (mojim vlastným) sa v ľuďoch snažím vyvolať záchvevy zamyslenia, ideálne prebudenie sa z jedného názoru jednej strany. Pred ideológiou uprednostňujem útrapy a strasti konkrétnych ľudí z dotyčnej ideológie.

Inzercia

Inzercia

Odporúčame

Blog
Ako som si vďaka očkovaniu zamiloval Čechoslovákov tak veľmi ako Štúr svoj jazyk

Ako som si vďaka očkovaniu zamiloval Čechoslovákov tak veľmi ako Štúr svoj jazyk

Rozdiel medzi vaxerom a antivaxerom je len jeden mesiac pri počítači na péenke – pokus o vtip, ktorý som si však odžil. Naozaj, ide len o infomácie, vlastne o informačnú vojnu. Napriek všetkým problémom, ktoré dnes vidím, sa Slovensko ukazuje ako jedna z najslobodnejších krajín v Európe! Viac k tomu v článku napr. na jeho konci. Zatiaľ iba sekundárny názov blogu: Keď si spojíš (ne)nápadné súvislosti dokopy... Budeš už konečne globálny?

Blog
Dnes je sv. Cecílie

Dnes je sv. Cecílie

V Ríme, v parku Caffarella, pri Via Appia Antica je Svätý les. Tu žil aj budúci svätý Urban, ktorého umučili za Marka Aurélia a pochovali ho na 4 km Via Appia. Bol priateľom mladej ženy Cecílie z bohatej noblesnej rímskej rodiny. Mal významný vplyv na jej obrátenie na kresťanstvo, ktorým sa jej život veľmi skomplikoval.

Denník Svet kresťanstva