Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
08. november 2021

Váhaš, či pomáhať? Vyskúšaj 15-minútové dobrovoľníctvo

Často pre pomoc nepotrebujeme vynaložiť toľko úsilia, ako sa nám môže zdať. Stačí milé slovo, byť úctivý či zapojiť sa do nenáročnej aktivity. UNICEF spustil v spolupráci so Samo Europe zaujímavú neuromarketingovú štúdiu. Zapojiť sa môžete už dnes.
Váhaš, či pomáhať? Vyskúšaj 15-minútové dobrovoľníctvo

Sedieť za počítačom, zabaviť sa a pomôcť. Teraz pomerne reálna situácia, pripravená UNICEF-om v spolupráci so Samo Europe, ktorý vznikol ako univerzitný startup pri Fakulte ekonomiky a manažmentu SPÚ v Nitre. Cieľom aktivít je transfer poznatkov a inovácií do praxe. Firma prepája inovácie s marketingom a uplatňuje ich v praxi. Vďaka spolupráci UNICEF so Samo Europe získavajú slovenskí študenti a študentky praktické zručnosti počas štúdia a kreativita mladých ľudí zo Slovenska sa prezentuje v rámci medzinárodnej organizácie UNICEF.

Aktuálna neuromarketingová štúdia skúma, čo nás na pomoci zaujíma. Určiť jednotlivé aspekty nie je vôbec jednoduché, aj preto vznikol inovatívny nápad, ako čo najvedeckejšie analyzovať, prečo sa ľudia rozhodnú zapojiť do pomoci. Prečo k nám po druhej svetovej vojne prišla pomoc v prepočte za 300 miliónov eur? Čo vtedy ľudí zaujalo, že sa nám rozhodli pomôcť? A čo dnes motivuje ľudí k tomu, aby sa zaujímali o druhých ľudí? Ako môžeme našu prácu komunikovať efektívnejšie?

Ak ste sami zvedaví, čo sa za štúdiou ukrýva, ako prebieha a čo vás osobne osloví, môžete sa do výskumu zapojiť už teraz. Je to veľmi jednoduché a zaberie vám to asi 15 minút. Celý výskum je anonymný a je k nemu potrebné absolvovať ho až do konca.

Chcem sa zúčastniť neuromarketingovej štúdie.

 

Inzercia

Zaujímajú vás výsledky štúdie? Zapojte sa a okrem procesu sa dozviete aj jeho dopad. Vďaka výsledkom budeme môcť efektívne nastaviť našu prácu a komunikáciu. Výsledky štúdie zverejníme na našom webe v priebehu januára až februára 2022.

Životy ľudí nezachraňujú len zviditeľnení hrdinovia. Humanitárna práca je prácou tisícok ľudí, o ktorých často nikto netuší, že pomáhajú. Zúčastnite sa štúdie, vďaka ktorej budeme môcť pomáhať deťom v núdzi ešte lepšie.

Chcem sa zúčastniť neuromarketingovej štúdie.

Detský fond OSN (UNICEF) je celosvetová organizácia, ktorá sa zameriava na dlhodobú a systematickú pomoc deťom. V súčasnosti má svoje zastúpenie vo viac ako 190 krajinách a teritóriách sveta, pričom v 155 z nich priamo realizuje svoje programy pomoci deťom. Naším poslaním je prispieť k tomu, aby mohli najviac ohrozené deti kdekoľvek vo svete prežiť, boli zdravé, mali zabezpečenú výživu, prístup k pitnej vode, základné vzdelanie, ochranu pred násilím a tiež príležitosť naplniť v živote svoj potenciál. Slovenská nadácia pre UNICEF je jedným z 33 národných výborov UNICEF, ktorých hlavnou úlohou je získavanie zdrojov pre potreby programových krajín.

Inzercia

Inzercia

Odporúčame

Blog
7. november – Goethe a Lenin 

7. november – Goethe a Lenin 

7. novembra sa v histórii všeličo prihodilo. V r. 1786 prišiel nadšený J.W. Goethe prvýkrát do Ríma. V r. 1917 začali bolševici s Leninom na čele v Rusku Veľkú októbrovú socialistickú revolúciu, ktorá nebola ani veľka, ani októbrová, ani socialistická, ani revolúcia. V r. 1918 sa narodil slávny baptistický evanjelizátor Billy Graham. V r. 1931 vyhlásil Maocetung v Číne založenie Čínskej ľudovej republiky na báze komunistickej ideológie...

Denník Svet kresťanstva