Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
27. október 2021

Ako som si vďaka očkovaniu zamiloval Čechoslovákov tak veľmi ako Štúr svoj jazyk

Rozdiel medzi vaxerom a antivaxerom je len jeden mesiac pri počítači na péenke – pokus o vtip, ktorý som si však odžil. Naozaj, ide len o infomácie, vlastne o informačnú vojnu. Napriek všetkým problémom, ktoré dnes vidím, sa Slovensko ukazuje ako jedna z najslobodnejších krajín v Európe! Viac k tomu v článku napr. na jeho konci. Zatiaľ iba sekundárny názov blogu: Keď si spojíš (ne)nápadné súvislosti dokopy... Budeš už konečne globálny?
Ako som si vďaka očkovaniu zamiloval Čechoslovákov tak veľmi ako Štúr svoj jazyk

Keď vypukla pandémia (aspoň v novinách určite), mal som jasno v tom, že čokoľvek mainstream splodí v TV, rádiu aj novinách bude prinajmenšom deformované tak ako pri všetkých ostatných správach, že? Že?! Pretože ma prekvapilo, koľko ľudí, ktorí väčšinou iba mávnu rukou nad ultraliberálnou propagandou ľavice a LGBTsdlkrjdalôkdsjfôljkadfjô sprostosťami, sa zrazu s bázňou v očiach upiera na „dôveryhodné“ správy o „pandémii“ v totálne zapredanom a doľava vykoľajenom mainstreame niekoľkých korporácií a zebrových politikov.

Chápem, že niektorí z nás majú strach, ale teraz im prezradím veľké tajomstvo: cca 163 898 ľudí zomiera na planéte každý deň. Keď neveríš, googli. Zdieľať

Keby sme milióny eur investovali namiesto domnelej záchrany pár stovák prekŕmených Slovákov na vykŕmenie státisicov zomierajúcich ľudí od hladu, tak by státisíce vyhladovaných ľudí nezomrelo od hladu! Alebo nevieme, že obézni ľudia majú vo všeobecnosti nepomerne vyššie riziko úmrtia?

A akým právom nás teraz niekto, kto celý život kašľal na svoje zdravie, môže komandovať, aby sme mu ho chránili? Nie, nie. Každý má zodpovednosť za svoje zdravie. Demokracia je postavená na uprednostňovaní osobných slobôd pred slobodami spoločnými. Akékoľvek potláčanie osobných slobôd, akékoľvek potláčanie Ústavy SR je nezákonné. Dovidenia.

Každá vyhláška ministerstva musí mať oporu v Ústave SR. Ak ju nemá, dovidenia. Rovnako je zbytočná diskusia na tému, či môžu byť deti týrané viac, alebo menej. Týrať deti je trestné. O tom sa nediskutuje. Bodka. 

V akom fantastickom svete by som musel žiť, aby sa mainstream na Slovensku stal v časoch nákazy nevinným hlásateľom pravdy, pričom pri všetkých ostatných správach ďalej klame a nadŕža buď Robicismu, alebo Matovičizmu, pričom heterogénne bozkáva genderizmus a farmaceutickú diktatúru...?

Tá, povedzme si úprimne, trápi Slovákov spolu už nejedno desaťročie. Vedľajšie účinky liekov môžu spôsobiť príznaky choroby, na ktorú sa liečiš + zaťažujú a likvidujú čistiace orgány tela, a celé je to nastavené tak šikovne, že nikdy nevieš, či ťa priviedla do hrobu farmácia alebo kúsok pôvodnej choroby. V USA je momentálne treťou príčnou úmrtia „liečba“ tabletkami, takže tak. Nech si na to každý posvieti sám.

Prečo v našom ultramodernom roku 2021 nemáme fantastické a účinné lieky, ktoré by dávno skoncovali s 90 % zdravotných problémov? Pretože tu existuje jasná, a pre mnohých z nás známa rovnica – čím účinnejši liek predávaš, kakauko, tým na ňom menej zarobíš. Lebo za chvíľu vyliečiš ľudí a potom... Obrovský problém pre biznis plán, kakauko.

„Aha, šéfe, ľudia sa vyliečili...“ „No, dopekla aj s predvoľbou +666, s tým sme nerátali. Čo teraz? Kedy ochorejú?“ Zdieľať

Je to to isté ako so žiarovkou, ktorá by svietila bez pokazenia aj sto rokov alebo silonkami, ktoré by sa dámam ťažšie trhali na franforce. Lieky idú podľa toho istého modelu ako silonky. A aké sa dnes predávajú silonky? Už pri prvom natiahnutí sa roztrhnú, už pri druhom pohnutí nohy sa roztrhnú... (Nepýtaj sa, odkiaľ mám túto smutnú, hoci nečakanú skúsenosť.) Toto je kvalita dnešných piluliek, ktorými sa oháňajú farma firmy. Česť zopár liekom, ktoré ľuďom pomáhajú, alebo liekom, ktoré zachraňujú životy. Určite nie sú vysoko ziskové a tak je namieste obava, že sa rýchlo stiahnu z obehu, že? Že?!

Po prvé, aká pandémia?

Aká pandémia, keď sme nedosiahli čísla ani pre vyhlásenie epidémie? Ešte niekoho zaujíma toto do očí bijúce stokrát opakované klamstvo? Preto je dôležité hovoriť o covide ako o nákaze. Áno, mali sme tu vírus napadajúci pľúca, áno, drvivá väčšina Slovákov sa z neho dostala tak, že ho vyležala doma, ako sa to pri chrípkových vírusoch robiť má. Dovolím si tvrdiť, že Slovensko má už dávno vytvorenú stádovú imunitu, dokonca ma podporia mnohí študovaní lekári, a že sa na Slovensku vírus rozšíril o 3 a viac mesiacov skôr, ako sa o ňom písalo v novinách.

Preto každý novinár, ktorý šermuje s covidom v duchu „pandémie“, je len ďalší hlásateľ propagandy. A čo z toho vyplýva, keď sa z nákazy alebo vírusovej sezóny spraví umelá pandémia v médiách? Keď počty mŕtvych, už hocako nafúknuté, stále nepasujú ani na vyhlásenie epidémie? Pekne sa tak odhaľuje zbožné želanie mnohých politikov a farma firiem, ktoré sa už roky strašne triasli, len aby sme tu nejakú pandémiu mali. Čo z toho vyplýva, keď sa vykonštruuje takýto obludný monster proces? Mnoho, drahí Slováci a Česi, veľmi mnoho.

Ak je človek ochotný hľadať pravdu, všetky potrebné infomácie si nájde aj na internete. Prirodzene, musí sa širokým oblúkom vyhnúť mainstreamu, čo by každý súdny človek aj tak urobil v iných témach a oblastiach. Vystrašená časť ľudí si musí uvedomiť, že bola z veľkej, mohutnej, gigantóznej a veľrybej časti vystrašená umelo, účelovo, zámerne, sprisahanecky, podliezavo, podradne, úlisne, zákerne, prešibane, manipulatívne atď. 

Ak sa zaujímaš o pravdu, prosím, vyhľadaj si EVENT 201, kde sa krátky čas pred pandémiou stretli globalisti, aby sa poradili o pandémii a ktorí o rok nato riešili (veľké prekvapenie) skutočnú „pandémiu“. Ta-da-da-dá. Mal by si si napočúvať Beethovena.

Nuž, a vyhľadaj si dokumenty Svetovej banky, ktorá mala už mesiace pred vypuknutím nákazy podrobne rozpracovaný investičný plán vrátane slov korona a pandémia, ako bude postupovať. Svetová banka bola s niekoľkomesačným predstihom informovanejšia ako Svetová zdravotnícka organizácia (WHO)! Pri takom poradí je jasné, že účel je minimálne ekonomický.

Pozri si video, kde Bill Gates bez úsmevu hovorí, že keď vakcíny a zdravotná starostlivosť urobia naozaj dobrú prácu, svetová populácia klesne o 10 až 15 %.

Pýtam sa: „???!!!“ Zdieľať

Pozri si video, kde Anthony Fauci, ktorý spolu s Gatesom a WHO rozbehli dnešné očkovacie šialenstvo, hovorí, že povinné rúška vlastne len pre dobrý pocit. Reálne nebránia šíreniu vírusov. Samozrejme, o pár mesiacov svoje výroky otočil o 180 %. Aj keby v prvom prípade klamal, skúmať lekársko-vedeckého klamára, kedy hovorí pravdu, kedy polopravdu a kedy lož, je ozajstná veda. Veľa šťasia s Anthonym Faucim. Malý spoiler na koniec – jeho priatelia sú mierne pedofilní a trochu vraždiaci a eufemisticky eugenickí. Náhoda? Cha!

Po tom, čo prezident Donald Trump obmedzil alebo zrušil financovanie WHO, sa najväším sponzorom WHO stal Bill Gates (až pod ním sú napr. príspevky európskych štátov dokopy), ktorý je mimochodom so súčasným predsedom WHO dobrý kamarát. A súčasný predseda WHO je prvý predseda bez lekárskeho vzdelania, len tak mimochodom. A v Egypte bol tento predseda zapletený do teroristickej skupiny, ktorá spáchala zločiny proti ľudskosti, len tak mimochodom.

Bol to Bill Gates, ktorý povedal svetovým médiám zhruba toto: „Aby sme dosiahli nový normál, musíme zaočkovať celý svet." Toto povedal Bill Gates, ktorý je maximálne tak softvérový inžinier. A potom jeho výrok papagájoval svetový mainstream. Ak budeš hľadať hlbšie, zistíš, že Bill Gates investoval milióny dolárov do výroby mRNA vakcín a predajom týchto vakcín idú peniaze na účty aj jemu.

Prepieranie peňazí je pre miliardárov v USA najľahšie pomocou charitatívnych fondov alebo nadácií, ktoré sú oslobodené od daní. Ide prinajmenšom o brutálny konflikt záujmov. Preto sú miliardári tak posadnutí charitou.

Toto celé, ak sa chceš tej téme poriadne venovať, je iba špička ľadovca pred rútiacim sa Titanicom. Za mojím hlasom stoja tisíce lekárov po celom svete vrátane Great Barrington Declaration, ale aj také kapacity, ako sú výherci Nobelovej ceny, skrátka svetovo uznávané medicínske špičky, ktorým by  mohli slovenskí Mikasovia iba čistiť topánky, a aj to iba počas veterných a upršaných dní v Mackovi Pu.

Inzercia

Našťastie, väčšina Slovákov sa nedala zaočkovať experimentálnou látkou, ktorá je príčnou úmrtí, ťažkých, ale aj ľahkých zdravotných problémov u miliónov ľudí po celom svete. Infarkty, mŕtvice, zápal srdcového svalu u očkovaných detí, detské infarkty, praobyčajná smrť, paralýzy, ochrnutie očkovanej ruky, obnovený a zrýchlený vývoj rakoviny, sterilita, vyberte si.

Som nesmierne hrdý, že väčšina Slovákov sa napriek fašistickému mediálnemu a politickému nátlaku nenechala očkovať.

Slovensko ukázalo, že si ešte pamätá na propagandu spred Nežnej revolúcie. Väčšina Slovákov pozná zákony demokracie, používa sedliacky rozum, intuíciu, vlastnú hlavu, dušu, kritické myslenie, kontext, Medziriadky, súvislosti. Väčšina Slovákov nepotrebuje smiešnych fact-checkerov, ktorí narábajú s dospelými ako s deťmi, akoby ich mohlo ohroziť vypočutie si opačného názoru. Aby sme dospeli k najlepšiemu riešeniu, potrebujeme pestrofarebné názory.

S jedným názorom jednej strany letíš výhradne do náručia Stalina v mauzóleu. Cmuk. (<3 Čo sa stalo v sarkofágu, zostane v sarkofágu, okičko? <3) Zdieľať

Dnes som svedkom cenzúry, fact-checkerov a diskriminácie neočkovaných, som svedkom zločineckej segregácie obyvateľstva zo strany štátu.

Fact-checkeri sú skvelí jedine v tom, že ti zadarmo robia zoznam toho, čo ti vláda chce zúfalo zatajiť... samozrejme, treba rozlišovať hlúposti, ale inak to tam máš všetko pekne pokope. História týchto svojvoľných cenzorov „klamstiev“ je plná... podvodov a klamstiev (aká náhoda, čo?), takže si stačí len posvietiť na organizáciu, ako je Snopes. Ak na teba pri vyhľadávaní vyskočia fašistickí fact-checkeri ako z románu 1984 od Georgea Orwella, tak si im na stope.

V dnešným časoch sa každý súdny občan musí postaviť na odpor. Má na to právo a toto právo je zakotvené v Ústave SR. Ak máš pochybnosti, prosím, prečítaj si ju. Poriadne.

Ja osobne bojujem proti fašizmu, ktorý už tvrdo zasiahol Austráliu. Nechcem, aby sa Česko a Slovensko zmenili na ďalšie trestanecké tábory, na ďalšie trestanecké kolónie marxistickej roundapovej lgbtJBJNTKJAHFAKJHA .

Na záver ťa pozývam na tú najdobružnejšiu cestu zo všetkých – ak si doteraz spal či sníval, alebo chodil po uliciach ako námesačný, je načase, aby si sa zobudil. Vypni telku, zapni seba.

Zobuď sa s právom na svoje zdravie, s právom na vlastné myslenie a urob si, prosím ťa, už konečne, vlastný názor, ak ho už nemáš. Nech to však nie je názor, ktorý ti do uška fúkne Mikasovec – aspoň v to úprimne dúfam.


PS: Najlepšou obranou zlodeja, ktorého prichytia, je, keď obviní iného, že kradne.

PPS: Najlepšou obranou hoaxera, ktorého prichytia, je, keď obviní iného z dezinformácií.

PPPS: Ak chceš, aby mali slovenské deti demokraciu, je načase, aby si vstal zo stoličky. TERAZ.

Slovné spojenie miliardárov roka 2021: Dnes sa cítim charitatívne eugenicky. Aj zajtra budem charitatívne eugenický. Zdieľať

 

Prečo tento blog nie je propaganda? Pretože v jeho závere vyzývam čitateľov, aby si všetky spomenuté informácie overili pokojne aj nepokojne, aby hľadali pravdu a vytvorili si vlastný názor. Fun fact: toto demokratické upozornenie, z ktorého by sa každý poctivý manipulátor povracal, je ojedinelé ako slovenské sopečné výbuchy.

Pozor, citát z príhovoru Kapitána Ameriku z Marvelu: „Keď som v tomto boji sám, tak nech. Ale ochotne sa stavím, že nie.“

Naši starí rodičia a prarodičia za slobodu iných zomierali. Otázka teda je, ako veľmi si ochotný brániť slobodu a trpieť za slobodu ty, keď ju štát TERAZ berie tvojim očkovaným aj neočkovaným priateľom? Zdieľať

 

Keď som v tomto boji sám, tak nech. Ale ochotne sa stavím, že nie... pretože so mnou, drahý čitateľ, stojí väčšina Slovákov.

Experimentálnej menšine Slovákov želám úprimnú sústrasť. Ak si zatiaľ bez následkov po globálnom experimente, buď rád. Milióni ľudí po celom svete však vážne následky majú. Už TERAZ.

   

Slovami zakladateľa platformy London Real: „Nemusím súhlasiť s tým, čo hovoríš, ale až na smrť budem bojovať za právo, aby si to mohol povedať.“ Brian Rose, David Icke či Alex Jones pravidelne lámu Matrix, do ktorého sme sa narodili, na kusy. K týmto cenzurovaným majstrom chcem prispieť svojou troškou aj ja, pretože vidím to, čo oni. Ľudia majú priveľkú cenu, aby sa celý život zhypnotizovane pozerali svojim A. I. otrokárom do jedného oka. Zobúdzajme sa navzájom z tohto televízneho a rádiového sna. Do not TELL us your VISION, TELEVISION!

Odporúčame

Blog
Žena v domácnosti sa váži v diamantoch

Žena v domácnosti sa váži v diamantoch

Tradičná rola ženy a matky nebola ešte nikdy tak napádaná ako dnes. Pre mladé študujúce dievčatá je zväčša symbolom poníženia a opovrhnutia, a to aj napriek tomu, že bez ich matiek by takto nadávať na tradičnú rolu ženy ani nemohli. V mužských kruhoch je dnes situácia celkom opačná. Žena, ktorá ponúka mužovi detské prírastky, sex a teplú večeru sa váži v diamantoch. Trendy v spoločnosti sú však práve také, že muž by mal vo vzťahu radšej rýchlo zabudnúť na prvé, druhé aj tretie.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.