Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
14. október 2021

Ako sa dnes plní biblické proroctvo!

“V čase konca sa s ním bude drgať kráľ juhu. Kráľ severu naňho zaútočí s bojovými vozmi, jazdcami a mnohými loďami, vtrhne do krajín a preženie sa nimi ako záplava." - Daniel 11:40.

Staroveký Boží prorok Daniel pod inšpiráciou napísal následné, pre nás dnes veľmi varovné, ale zároveň pre poslušných uctievateľov Všemohúceho Boha povzbudzujúce slová: “V čase konca sa s ním bude drgať kráľ juhu. Kráľ severu naňho zaútočí s bojovými vozmi, jazdcami a mnohými loďami, vtrhne do krajín a preženie sa nimi ako záplava. Vstúpi aj do krajiny Okrasy a mnoho krajín padne. Ale títo z jeho rúk uniknú: Edom, Moáb a poprední z Ammóncov.” - Daniel 11:40. Ako by sme Mali dnes chápať tie inšpirované slová?

Sme vo vojne, je to vojna medzi ľuďmi - jednostranná vojna! Všetci bojovníci za slobodu zablúdili a nedokážu rozoznať, že nepriatelia sú hlboko v ich strede. Dôvodom je, že dnešná vojna je psychologická! Žiadny protivník slobody nebol nikdy predtým schopný dobyť celý svet vojenským bojom - ľudstvo vždy videlo, čo prichádza a dokázalo sa ubrániť! Ale tentokrát je to iné. Všetci ľudia v iných slobodných krajinách nevedia, že boli od začiatku ochorenia Covid-19 pod útokom nepriateľa a že prebieha diabolský vojenský psyop, inými slovami psychogická celosvetová vojna!

Inzercia

Odporúčame

Blog
Nepriateľstvo medzi Ženou a Diablom!

Nepriateľstvo medzi Ženou a Diablom!

Sväté Písmo je plné svätých tajomstiev! Volajú sa sväté, pretože sú inšpirované Stvoriteľom celého vesmíru a všetkého života v ňom. Života na nebesiach a života na Zemi. Na ich zaznamenanie vo svojej Knihe použil svojich verných prorokov, začínajúc Enochom a končiac apoštolom Jánom.

Blog
Pomalý svet Roberta Castlea - Divadlo Jána Palárika v Trnave

Pomalý svet Roberta Castlea - Divadlo Jána Palárika v Trnave

Príbeh o priateľstve v neistých časoch, o vytrvalosti napriek všetkým prekážkam, o nachádzaní novej „rodiny“. Dojímavá a očarujúca inscenácia so zábavnými dialógmi. Smutná a šťastná zároveň. Fascinujúci pohľad na svet okolo nás a nefalšovaná úprimnosť vás vtiahne do deja krehkého príbehu, aký poznáme aj z kultového filmu Forrest Gump.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.