Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
02. august 2021

Referendum o tretej vlne podľa prírodných zákonov

Pomaly nám začína tretia vlna a spolu s ňou prebieha referendum s jedinou otázkou: "Ste za to, aby tretia vlna bola čo najmenšia?"
Referendum o tretej vlne podľa prírodných zákonov

Toto referendum nemusel nikto oficiálne vyhlásiť podľa ústavných zákonov. Je vyhlásené podľa prírodných zákonov. Nad nimi nemá vládu ani vláda, ani prezident(ka), ani parlament a ani ústavný súd. Nepotrebujeme zbierať podpisy, ani sa nemusíme báť jeho účelového odloženia, ako to už urobilo niekoľko prezidentov. Netrápi nás názor ústavných sudcov, čo si o takomto referende myslia a či je podľa ich ľubovôle otázka protiústavná. Prírodné zákony sa neriadia ani názorom mienkotvorných médií, či už konšpiračných, alebo progresívnych. Hlasovaniu v tomto referende sa prakticky nedá vyhnúť. Nepomôžu liberálne kampane typu "NEJDEM". Účasť je povinná a bude prakticky 100%, bez ohľadu na to, čo si kto myslí a čo by chcel. Až na pár výnimiek, ktoré žijú izolovane a sebestačne, všetci ostatní z tejto spoločnosti sa na referende chtiac, či nechtiac zúčastnia. Jediné, čo bude dobrovoľné bude rozhodnutie, ako v ňom hlasovať.

Hlasuje sa očkovaním. Očkovaní hlasujú ÁNO, neočkovaní hlasujú NIE. Výsledky referenda sa dozvieme všetci a budú záväzné. O to sa postarajú prírodné zákony. Prírodné zákony sú neskorumpovateľné. 

Ja už mám odhlasované: jednoznačne ÁNO. Hlasujem tak nielen kvôli sebe, ale aj kvôli zdravotníkom, pracovníkom v gastre, v kultúre, v cestovnom ruchu a mnohých ďalších profesiách. Aj kvôli rizikovým skupinám, hlavne tým, ktoré sa očkovat zo zdravotných dôvodov naozaj nemôžu.

A kto bude hlasovať v referende NIE, tomu držím palce, aby ho prírodné zákony nedostilhli a nepotrestali ho. Oni to dokážu dôsledne a neomylne... Darwinove ceny sa budú udeľovať aj tento rok...

P.S.: A prírodným zákonom je jedno aj to, čo o tom vedia, čo si o tom myslia, alebo v akom citovom rozpoložení sa nachádzajú diskutéri pod článkom alebo na Facebooku...

obrazok z https://knowyourmeme.com/

Inzercia

Konzervatívny katolík - hriešnik plný vďaky...

Odporúčame

Blog
Sex, župan a káva – fejtón s úvodom

Sex, župan a káva – fejtón s úvodom

Jeden nemenovaný konzervatívny poslanec vyjadril v debate o potratoch svoj názor na sex: Sex nie je ako pitie kávy. Inými slovami, máme so sexom narábať zodpovedne. Na to jeden nemenovaný liberálny župan zareagoval na nemenovanej sociálnej sieti výrokom jeho nemenovaného vtipného kamaráta „Sex by mal asi byť vrcholne nepríjemný, bolestivý, niečo do čoho sa musíš nútiť a po čom máš veľmi skľučujúce pocity...“ Župan sa podľa vlastného vyjadrenia snaží pochopiť mentálny svet konzervatívneho poslanca. My sa naopak v krátkom, vymyslenom a ilustratívnom príbehu pozrime na mentálny svet župana, kde káva = sex a kakao = káva.

Blog
Pomôže pápež František upratať Slovensko?

Pomôže pápež František upratať Slovensko?

Problémové sídlisko Lunik IX sa chystá na návštevu pápeža Františka aj veľkým upratovaním. Očakávané stretnutie pápeža s arcibiskupom Bezákom by mohlo „upratať“ aspoň niečo zo zla, čo spôobilo jeho kontroverzné odvolanie. Prispejú jeho slová aj k „upratovaniu“ slovenských neporiadkov v spoločensko-politickej sfére, v cirkvi, v oblasti práva, spravodlivosti a korupcie? To závisí aj od toho čo pápežovi o Slovensku prezradili jeho zdroje a informátori.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.