Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
10. júl 2021

Ústava Spojených Štátov zaniká!

'Lebo ten deň je blízko, Jehovov deň sa približuje. Bude to deň mrakov, čas súdu nad národmi. Proti Egyptu príde meč a Etiópiu zachváti hrôza, keď budú v Egypte padať pobití. Jeho bohatstvo poberú a jeho základy zrúcajú’! - Ezechiel 30:3, 4.
Ústava Spojených Štátov zaniká!

Jedna z naúžasnejších a vôbec najneočakávanejších splnení starovekého proroctva Ezechiela má do činenie so starovekým Egyptom, ktorý je predsa predobrazom modernej najväčšej demokracii v histórii ľudstva, Spojených Štátov Amerických.

Ústava Spojených štátov amerických založila americkú formu vlády a radikálne zmenila všetky  predstavy o tom, kde sú práva občanov a odkiaľ pochádzajú. Je to založené na myšlienke, že úlohou vlády je chrániť práva dané ľuďom samým Bohom, podľa sloganu: 'Boh, požehnaj Ameriku'!

Teraz je však napadnutá doktrína, ktorá predstavuje Ameriku. Sloboda prejavu sa obmedzuje cenzúrou medzi podnikmi a vládami, sloboda viery je potlačená blokádami, právo na nosenie zbraní sa spochybňuje a početné práva všetkých Američanov sú ohrozené.

Keď sa americká mládež učí nový príbeh o zakladajúcich príbehoch tejto krajiny a ako sa prepisuje samotná história, aká je budúcnosť Ameriky, ktorá sa kedysi považovala za maják slobody a žiarivé mesto na kopci? Božie proroctvá sa vždy splnia do posledných detailov!

Inzercia

Odporúčame

Blog
Vo svete sa dnes menia zákony!

Vo svete sa dnes menia zákony!

"Pozeral som sa ďalej a videl som, ako ten roh vedie vojnu proti svätým a víťazí nad nimi. Vtom prišiel Pradávny dní a rozhodol v prospech svätých Najvyššieho. Nastal určený čas, aby svätí dostali kráľovstvo." - Daniel 7:21, 22.

Blog
Rok v živote oravského vychoša: jún

Rok v živote oravského vychoša: jún

V prvú júlovú nedeľu sedím v Orávke smer Trstená a dobieha ma nostalgia. Vraciam sa „hore“ po bicykel, ktorý sa nezmestil do auta pri sťahovaní na konci školského roka. Teším sa, že som tu opäť. Teším sa, že mám možnosť ešte raz sa obzrieť a na mieste činu uzavrieť „rok v živote oravského vychoša“.

Denník Svet kresťanstva