Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
08. júl 2021

Vo svete sa dnes menia zákony!

"Pozeral som sa ďalej a videl som, ako ten roh vedie vojnu proti svätým a víťazí nad nimi. Vtom prišiel Pradávny dní a rozhodol v prospech svätých Najvyššieho. Nastal určený čas, aby svätí dostali kráľovstvo." - Daniel 7:21, 22.
Vo svete sa dnes menia zákony!

Úžasnými vecami a udalosťami sú dnes zaplavované národy celého sveta ohľadne opatrení na ochranu ľudí smrteľného vírusu covid19. Je to presne tak, ako bolo predpovedané Božím prorokom Danielom o Ôsmom kráľovi sveta v knihe Zjavenie, o ktorom Daniel, ktorý je predobrazom pomazaného zvyšku bratov Ježiša Krista napísal takto:

‘Pohltí celú zem, podupe ju a rozdrví. Desať rohov znamená, že z tohto kráľovstva povstane desať kráľov. Po nich povstane ešte iný, ktorý bude odlišný od tých predchádzajúcich a pokorí troch kráľov. Bude hovoriť proti Najvyššiemu a prenasledovať svätých Najvyššieho. Bude chcieť zmeniť časy a zákon a budú mu vydaní do rúk na čas, časy a pol času’. - Daniel 7:23-25.

Výraz ‘bude chcieť zmeniť časy a zákon’ znamená, že 'žijeme vo veku globálneho klamu a podvádzania biblických rozmerov! Klamanie je spôsob života, povyšovaný na formu umenia. Všadeprítomné sú zhýralosť a korupcia. Rafinovaná propaganda, sľubujúca odstrániť chudobu, je skôr kopou konského hnoja než pretrvávajúcimi riešeniami’.

Horecitované slová sú zverejnené na slovenskom portáli v článku pod názvom: 'MIMORIADNA SPRÁVA: Hyeny z ministerstva zdravotníctva vraj používajú v reklame na očkovanie zosnulého pacienta na Covid bez súhlasu rodiny! Keď ešte žil, filmový štáb k nemu pustili, rodinu odmietli’. Taká propaganda je skôr, píšu, 'kopou konského hnoja než pretrvávajúcim riešením'!

Inzercia

Študent Biblie a primeraných textov so vzťahom na Druhý príchod Ježiša Krista.

Odporúčame

Blog
JEHOVAH alebo YAHWEH?

JEHOVAH alebo YAHWEH?

“Vy sa modlite takto: ‚Náš Otče v nebesiach, nech sa posvätí tvoje meno. Nech príde tvoje Kráľovstvo. Nech sa deje tvoja vôľa, ako v nebi, tak i na zemi. Daj nám chlieb na tento deň a odpusť nám naše dlhy, ako aj my odpúšťame svojim dlžníkom. A nedovoľ, aby sme podľahli pokušeniu, ale osloboď nás od toho zlého.’” - Matúš 6:9-13.

Blog
Pravý obraz slovenskej politiky

Pravý obraz slovenskej politiky

To, čo hovoria mnohí ľudia na Slovensku - že politici, aby si udržali válovy sú medzi sebou, keď sa na nich verejnosť nepozerá, veľmi dobrí kamaráti a všetky tie hádky sú len divadlom pre voličov - je veľkou pravdou.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.