Informácia pre registrovaných užívateľov

Vážení čitatelia,
zaregistrovaním sa na našej stránke okrem možnosti komentovať jednotlivé články získate šancu písať blogy do rozličných tematických sekcií. Prispieť svojim článkom do blogov má každý registrovaný čitateľ. Je to veľmi jednoduché a pohodlné.

Vo svojich príspevkoch pre blogy môžete písať o čomkoľvek a akokoľvek – samozrejme, rešpektujúc základné pravidlá slušnosti. Keď odošlete svoj text na blog, ihneď sa zobrazí na stránke. My váš text uvidíme až po vašom nahodení na www.postoy.sk. Ak by sa na blogu objavil článok vulgárny, vyzývajúci k nenávisti či k násiliu, ex post ho zmažeme a môže to dospieť až tak ďaleko, že registrovanému užívateľovi nepovolíme práva prispievať do blogu. Za pochopenie ďakujeme.

Prečo vás pozývame k písaniu blogov? Cez ne môžete reagovať na skutočnosti, ktoré sa dejú vo vašom okolí. Môžete napísať o všetkom a bude nás tešiť, ak sa na blogu objaví názorová a žánrová pestrosť. Chceme, aby blogy prispeli k rozšíreniu množstva pohľadov na rozličné problémy a otázky. Zároveň si želáme, aby blogy boli cestou k lepšej a hodnotnejšej spoločenskej diskusii.

Veľa tvorivých síl a nápadov želá
Matúš Demko
šéfredaktor

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo