Zmeny v článku M. Hvoreckého

Príklady, ako sa menil Hvoreckého text:

Článok z 21. januára 16:05
VEĽMI KONZERVATÍVNY

"Miloško sa netají veľmi konzervatívnym videním sveta, a to až takým, že je neprijateľný pre mnohých konzervatívcov ako sú profesor Peter Zajac alebo aktívny komunálny politik Ondrej Dostál. Odklonil sa od neho aj Daniel Lipšic a zdôvodnil to takto."

Upravená verzia z 22. januára
VEĽMI KONZERVATÍVNY
"Netají sa veľmi konzervatívnym videním sveta, a to až takým, že ho nevolia ani mnohí konzervatívci ako sú profesor Peter Zajac alebo aktívny komunálny politik Ondrej Dostál. Odklonil sa od neho aj Daniel Lipšic a zdôvodnil to takto. Prečítajte si, prečo Občianska konzervatívna strana volí Radičovú."

Članok z 21. januára 16:05
PROTI EURÓPSKEJ ÚNII A EURU

"Miloško a Palko boli otvorene proti zavedeniu Eura, proti Lisabonskej zmluve aj proti vstupu Slovenska do Európskej únie, ktorá podľa nich mala priniesť iba ,oslabenie tradičnej rodiny, manželstva, propagáciu alternatívnych životných štýlov, homosexuálnych partnerstiev, interrupcie, feminizmu´".

Upravená verzia z 22. januára
PROTI EURÓPSKEJ ÚNII A EURU

"Páni Mikloško a Palko boli otvorene proti zavedeniu Eura, proti Lisabonskej zmluve a Európska únia podľa nich mala Slovensku priniesť iba ,oslabenie tradičnej rodiny, manželstva, propagáciu alternatívnych životných štýlov, homosexuálnych partnerstiev, interrupcie, feminizmu´".

Članok z 21. januára 16:05
SPIATOČNÍK

"Mikloško si nikdy nezaložil rodinu a oženil sa až v šesťdesiatke. Napriek tomu sa neustále snaží radiť slovenským ženám a matkám v otázkach rodiny. Odmieta európsky program sexuálneho a reprodukčného zdravia, odstraňovanie diskriminácie žien a rodovú rovnosť. Nepodporuje právo žien rozhodovať slobodne a samostatne o svojom tele."

Upravená verzia z 22. januára
O REPRODUKČNOM ZDRAVÍ

"Pán Mikloško odmieta európsky program sexuálneho a reprodukčného zdravia, odstraňovanie diskriminácie žien a rodovú rovnosť. Nepodporuje právo žien rozhodovať slobodne a samostatne o svojom tele. Odmieta aj výskum embryonálnych kmeňových buniek na medicínske účely, pretože to ,siaha na Božie zákony a na tie je pán Boh veľmi žiarlivý´."

zdroj: občianska kampaň Volím Fera!

pôvodná verzia

upravená verzia

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo